Prasečí/Mexická chřipka

Co nám přináší EU; politika USA a dalších zemí

Moderátor: Moderátoři Pauza.cz

Odeslat příspěvekod Marty89 3. 5. 2009 10:06

Tak koukám, že tohle téma se tady ještě neobjevilo. Zajímalo by mě, co si o téhle "hrozbě" myslíte.

Podle mě je to jenom mediálně nafouknutá bublina. Není co dávat ve zprávách, bum, šoupnem tam zas nějaký pokec o chřipce, ať se lidi trochu bojí. Za pár týdnů to všechno vyšumí do prázdna, stejně jako ptačí chřipka.
Legen - wait for it... dary
Cerveza o muerte
Marty89
Vicedatel roku 2009
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Ally 3. 5. 2009 10:29

Zase vydělá farmaceutický průmysl. Musíme počítat s ím, že se pořád budou objevovat nové nemoci, ale kvůli tomu nehodlám nijak hysterčit. Stejně těžce nadsadili počet obětí v Mexiku, potvrzených je mnohem méně. Ono se běžně umírá na už existující chřipky. Jen se o tom tolik nepíše.
~ Proti blbosti i bohové bojují marně. Jan Werich
~ Once upon a time ...
~ Pauza: *11.2.2006 - †10.11.2009
Ally
VIP uživatelka
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Marty89 3. 5. 2009 10:41

Na tohle se přesně hodí jeden citát: "Smrt jednotlivce je tragédie, smrt miliónů je statistika."
Legen - wait for it... dary
Cerveza o muerte
Marty89
Vicedatel roku 2009
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod S-Tony 3. 5. 2009 11:40

Taky jsem si přečetl co se dalo, protože se nenechám opíjet rohlíkem. A dá se říct, že je to blbost. Nakažení jsou, ale že by se nějak masově umíralo, nebo podoně nehrozí.
Já sám mám teď nějakou lehkou chřipku, ale kvůli tomu do doktrora nepoletím :D
Když se smíříte s tím, že život už nic nového nepřinese, tak teprve to je ten okamžik, kdy všechno důležité teprve začíná...
S-Tony
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod MarkFX 4. 5. 2009 17:22

zas nějaká aférka z mériky, za měsíc se to řešit nebude...
Kolo je poslední vynález stvořený člověku pro radost

Majkl vP. > I kdyby všichni byli úplně ticho, tak Mark přijde a něco řekne. On něco řekne, Já chci něco říct, ale on něco řekne.. chci zas něco říct, ale on zase něco řekne

Mondeo 2.5 V6 > S-Max
MarkFX
Legenda
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod rado3105 20. 6. 2009 21:00

velmi velka pravdepodobnost umeleho vytvorenia, zaujimalo by ma kto platil tie reklamvy v TV na ockovanie a taktiez kto dane vakciny vyraba, resp. vlastni vyrobne, mohlo by to byt zaujimave
rado3105
Návštěvník

Odeslat příspěvekod kwaak 20. 6. 2009 22:02

rado3105: ty jsi taky exemplář... farmaceutické firmy nemusí takové viry vytvářet uměle, matička příroda to za ně udělá levněji... to že dříve či později vznikne pandemický kmen chřipky je jisté a nikdo tomu nezabrání (natož aby se o to ještě musel snažit..)
Linux...invented by sadist, used by masochists
kwaak
Čtenář

Odeslat příspěvekod Maty.Lara 20. 6. 2009 22:38

myslim si, ze pro me tento druh chripky neni nijak nebezpecny... necestuji (i kdyz bych rada), nestykam se s lidmy, kteri byli nedavno v inkriminovane oblasti,...
ale na druhou stranu je zase dobre pokud se tim lide zabivaji, i kdyz to zatim neni az tak hrozne, nez kdyby se na to vys*ali uplne a pak by nas to vyhubilo...
Muze-li se neco pokazit, tak se to taky pokazi.
Maty.Lara
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod jannnn 20. 6. 2009 23:09

rado: hele jak to čtu, existuje vlastně nějaká přirozená nemoc? :D ... protože podle toho co píšeš, tak všechny nemoci vlastně naschvál stvořil člověk :D
jannnn
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Marty89 21. 6. 2009 08:28

No zrovna čtu knihu Svědectví (1978) od Stephena Kinga, kde vláda vyrobí zvláštní druh chřipky, která je těžce smrtící, ale snaží se to vydávat za zmutovanou prasečí chřipku. Žeby náhoda? :-)
Legen - wait for it... dary
Cerveza o muerte
Marty89
Vicedatel roku 2009
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod jannnn 21. 6. 2009 08:54

jj, já taky četl knížku, kde spadlo letadlo a ono vážně nedávno spadlo :-O

Jako promiň, ale jestli si to nemyslel jako vtip, tak to je dobrej úlet :D
jannnn
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Marty89 21. 6. 2009 09:05

Ježišmarija, asi jsem měl dát pro jistotu na konec ty smajlíky aspoň tři. Jasně, že to měl být vtip :-)
Legen - wait for it... dary
Cerveza o muerte
Marty89
Vicedatel roku 2009
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod jannnn 21. 6. 2009 09:38

ok, ok, ok :D ono tady ve spolecnosti trodase a rado3105 uz si clovek neni jistej vubec nicim :D
jannnn
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Nemooooo 28. 7. 2009 10:38

na http://www.coolmen.cz/?cat=16
jsou celkem zajímavý články, zdá se že je to jeden vejkej business, kterej jde přes mrtvoly... :grr:
Nemooooo
Čtenář

Odeslat příspěvekod kwaak 28. 7. 2009 10:45

kristova levá noho, to je zase materiál... to je opravdu někdo tak blbej, že takový blábolům věří..?
Linux...invented by sadist, used by masochists
kwaak
Čtenář

Další stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků