Rychlodotazy

Téměř nemoderovaná sekce o čemkoliv

Moderátor: Moderátoři Pauza.cz

Odeslat příspěvekod michee 16. 7. 2009 08:48

Slonik píše:A dokonce to předchůdce Tvého úžasného zaměstnavatele kdysi dávno v jednom svém závodě taky vyráběl ... Alespoň myslím že jo


Fakt? To si musím zjistit. Každopádně předchůdce vyráběl sirup pro Kofolu :) Což je úplně úžasné. Málo kdo to ví. Já to nevěděla, ale řekl mi to můj tchán.
Kick the baboon....
michee
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Slonik 16. 7. 2009 08:54

Oni ho někdy v 60. letech minulého století vymysleli :-). Byl to státní vědecký úkol, který měl řešit problém přebytků kofeinu.
Určitě možná s váma tak jakoby nesouhlasím!
Slonik
Expert
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod teplice 19. 7. 2009 11:41

strašně jsem si spálil záda na sluníčku (fakt extrém :( ), mam na to gel panthenol (http://www.prozdravi.cz/panthenol-gel.html) a strašně to svědí, při ležení to bolí, takže se ani nevyspím..nevíte, jak se toho co nejrychleji zbavit? mam na zádech už i takový ty puchýře nebo jak to nazvat...fakt je to nepříjemný :(
Myšpulín: Nevím mě živě moc neříká, byl jsem tam jen párkrát. Když potřebuju něco kolem PC tak se stejně zeptám v garáži, tam se nebojím že mě sjede někdo ve věku mýho syna :-D
teplice
Ovčák 2009
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod MgX 19. 7. 2009 13:31

teplice navštiv odborného kožního lékaře!
S pozdravem MgX
MgX
Administrátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Slonik 19. 7. 2009 16:01

Pro extrémní spálení je lepší návštěva lékaře. Pokud nechceš, tak je dobré Calcium Pantothenicum mast. Ale tělo má určité regenerační schopnosti a to neošidíš
Určitě možná s váma tak jakoby nesouhlasím!
Slonik
Expert
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod teplice 19. 7. 2009 17:02

chlapci, díky moc..to jsem si myslel, ale k lékaři se mi nechce. zkusím ten gel co mam a jestli nezabere, tak tam půjdu.
Myšpulín: Nevím mě živě moc neříká, byl jsem tam jen párkrát. Když potřebuju něco kolem PC tak se stejně zeptám v garáži, tam se nebojím že mě sjede někdo ve věku mýho syna :-D
teplice
Ovčák 2009
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod MgX 19. 7. 2009 20:40

teplice neexperimentuj, jestli to máš hodně až do puchýřů - běž k doktorce. Není se čeho bát - normálně Ti vynadá a bude mít pravdu. No a pak napíše mast, která bude nejlepší na Tvé problémy.

// a nechoď k obvodní lékařce - běž rovnou na kožní
S pozdravem MgX
MgX
Administrátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod aquarkko 20. 7. 2009 19:33

není blbý sedět spolu v jedný místnosti, nemluvit spolu, a cítit se přitom spokojeně?
Think for your fucking yourself. (Mark Barney Greenway)
aquarkko
Legenda
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod anonymni 20. 7. 2009 19:35

řekl bych že ne...
anonymni

Odeslat příspěvekod teplice 20. 7. 2009 20:06

tak ne při všem se mluví...
MgX: šéfe, už je to potom gelu skoro jako nový :)
Myšpulín: Nevím mě živě moc neříká, byl jsem tam jen párkrát. Když potřebuju něco kolem PC tak se stejně zeptám v garáži, tam se nebojím že mě sjede někdo ve věku mýho syna :-D
teplice
Ovčák 2009
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod MgX 20. 7. 2009 20:14

teplice OK :-) Sleduj kůži, jak se bude obnovovat. Všímej si všech znamének, pigmentových skvrn atp. ... jakmile se něco začne zvětšovat, vytvoří se cokoliv nového - či to co máš změní tvar - IHNED MAZEJ K DOKTORCE! :-D ;-)
S pozdravem MgX
MgX
Administrátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod teplice 20. 7. 2009 20:16

Jasný, hlavně si prej musim dát pozor na např. černé skvrnky atd...ale nemam strach, když na pauze je tým odborníků, paramediců, záchranářů a primářů :)
Myšpulín: Nevím mě živě moc neříká, byl jsem tam jen párkrát. Když potřebuju něco kolem PC tak se stejně zeptám v garáži, tam se nebojím že mě sjede někdo ve věku mýho syna :-D
teplice
Ovčák 2009
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Kirkwood 21. 7. 2009 13:34

aquarkko: není ;-) my také sedíme v jedné místnosti, já u notebooku přítel u počítače a buď hrajeme onlinehru, nebo si pročítáme net (já někdy pracuju), někdy si pustíme filmek a slova nepotřebujeme.. Nejvíc si popovídáme u pivka s kamarády a nebo při procházce ;-) a někdy mi vypráví, jak bylo v práci..
Kirkwood
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Anmara 22. 7. 2009 07:51

aquarkko píše:není blbý sedět spolu v jedný místnosti, nemluvit spolu, a cítit se přitom spokojeně?


Pokud se oba cítíte spokojeně, tak na tom není vůbec nic blbýho... 8-) čas od času to taky praktikujeme... myslím, že umět spolu mlčet je stejně důležitý, jako umět spolu mluvit.
Anmara
Čtenář

Odeslat příspěvekod jannnn 22. 7. 2009 23:55

Zdá se vám to víc jako pánská nebo jako dámská bunda?

Obrázek
jannnn
Přeborník
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků