přírodní koupání-pískovny,lomy,termální prameny,atd.

Vlastní aktivita, soutěže, různá mistrovství, rady a tipy

Moderátor: Moderátoři Pauza.cz

Odeslat příspěvekod weedcolour 27. 8. 2008 14:23

Pište tipy konkrétních míst z celé ČR i SR .
začínám.
1.Defurovy Lažany ,okr.Klatovy,,'' Kvášňovickej lom''->směr Pačejov,po pravej straně-doporučuji doptat se místních. :-))

2.Klatovy -směr Domažlice- po 2km před žel. přejezdem odbočit vlevo na Bezďekov''Klatovská pískovna''

možno přesunout do cestování :?:
odtah aut,dovoz aut-1900kg
weedcolour
Návštěvník

Odeslat příspěvekod M. 27. 8. 2008 17:41

Prirodni koupaci biotop, Kovalovice:

http://www.kovalovice.cz/index.php?nid= ... oid=605880

Ale bude tam furt narvano.
"Systém GPS není určen pro přesné určování polohy
a nikdy byste neměli výhradně spoléhat na data
o poloze získaná z přijímače GPS a rádiových sítí pro
zjišťování polohy nebo navigaci."

Nokia 6
M.
Nadšenec

Odeslat příspěvekod weedcolour 27. 8. 2008 18:28

odtah aut,dovoz aut-1900kg
weedcolour
Návštěvník

Odeslat příspěvekod MarkFX 29. 8. 2008 11:00

kousek od nás lom Výkleky Skoro podél celého lomu jsou skalnaté kolmé stěny, dobré na skákání, max. výška nějakych 10m pro největší megahusté borce :D

Obrázek
Štěrková cesta končící až pod vodou v hloubce 4 m. Zanořte se a plavte na úrovni dna ve směru šipek. Je tam tenké lanko, vyvázané asi 50 cm nade dnem. Lanko vede ke stromečku a kesonu z vany (nahoře je ventil umožňující výměnu vzduchu). dál je karoserie Škody 1203 a autobusová zastávka se zrcadlem. Zde lanko končí. plavte dál rovně až narazíte na stěnu lomu. Zde se dejte do prava a objeďte lom ve směru dlouhé šipky. Na jejím konci byste měli narazit na vyvázané lano...
Video: http://www.simon.cz/potapeni/index.php?art=9

A kousek dál je i Olšovec, pěkná voda, taky jedna dost vysoká skála na skákání.. :-)
Kolo je poslední vynález stvořený člověku pro radost...

Majkl vP. > I kdyby všichni byli úplně ticho, tak Mark přijde a něco řekne. On něco řekne.. Já chci něco říct, ale on něco řekne.. chci zase něco říct, ale on zase něco řekne.

Mondeo 2.5 V6
MarkFX
Legenda

Odeslat příspěvekod Ťuhýk 29. 8. 2008 16:20

Mělice, jsou to písáky kousek od Přelouče a Pardubic
Všechno, co v životě opravdu potřebuju znát, jsem se naučil ze Star Treku
Ťuhýk
Přeborník

Odeslat příspěvekod Marousek 8. 5. 2009 10:47

MarkFX: Jo jo Výkleky jsou fakt supr. Mám to tam rád. Zajímavá je ta 1203 s varťasem na dně :-)
Nissan Sunny 1.6 SLX - díky Ace2
Marousek
Návštěvník

Odeslat příspěvekod jannnn 8. 5. 2009 12:11

Ťuhýk píše:Mělice, jsou to písáky kousek od Přelouče a Pardubic

tak, tak, mělice jsou perfektní, i s vodníma lyžema :love:
jannnn
Přeborník

Odeslat příspěvekod marvy 21. 7. 2009 12:01

Caues..docela to hoří :-))..prosíím můžete mi sem napsat nějaký dobrý přírodní koupaliště nebo lom nekde na kladensku,rakovnicku,berounsku,křivoklát .Jsem od Kladna.Moc by jste mi pomohli.dik.
marvy
Čtenář

Odeslat příspěvekod MarkFX 21. 7. 2009 12:39

když si z toho kraja tak snad znáš co máte v okolí na koupání ne? My už to u nás máme od mala všechno projeté a víme
Kolo je poslední vynález stvořený člověku pro radost...

Majkl vP. > I kdyby všichni byli úplně ticho, tak Mark přijde a něco řekne. On něco řekne.. Já chci něco říct, ale on něco řekne.. chci zase něco říct, ale on zase něco řekne.

Mondeo 2.5 V6
MarkFX
Legenda

Odeslat příspěvekod marvy 22. 7. 2009 09:02

tak ja nikam moc nechodil..vim jenom o bazénech jenže sem na ty přírodní koupaliště.kdybYch znal,tak se neptám)
marvy
Čtenář

Odeslat příspěvekod hyspan 23. 7. 2009 11:25

Ahoj,
Poznám len kúsok od Berouna (Kosov - zatopený lom). Za nádražím, cez most ponad železnicu do kopca na Jarov. V strede vesnice odbočiť do prava a väčšinou po zelenej. Predtým ako vchádza do lesa zaboč doľava do lomu. Luďí tak akurát, voda čistá (bol som tam pred 2 rokmi). Asi je tam lepšie ísť cez víkend.
http://www.mapy.cz/#mm=TTtTcP@x=1323694 ... 79808@z=11
hyspan
Čtenář

Odeslat příspěvekod hyspan 23. 7. 2009 11:26

A ďalej po zelenej je nádrž celkom dobrá na kúpanie, ale voda sa cez leto môže pokaziť (bol som pred mesiaom).
hyspan
Čtenář

Odeslat příspěvekod marvy 24. 7. 2009 00:37

hyspan píše:Ahoj,
Poznám len kúsok od Berouna (Kosov - zatopený lom). Za nádražím, cez most ponad železnicu do kopca na Jarov. V strede vesnice odbočiť do prava a väčšinou po zelenej. Predtým ako vchádza do lesa zaboč doľava do lomu. Luďí tak akurát, voda čistá (bol som tam pred 2 rokmi). Asi je tam lepšie ísť cez víkend.
http://www.mapy.cz/#mm=TTtTcP@x=1323694 ... 79808@z=11

děkuju moc..zajedu ase tam podívat..vubec sem o tom neměl ponětí..ta nádrž jak se menuje?
marvy
Čtenář

Odeslat příspěvekod hyspan 30. 7. 2009 08:38

Nádrž sa volá Suchomasty - názov nič moc, ale ako som písal :-)
hyspan
Čtenář

Odeslat příspěvekod Nakupko 1. 10. 2009 19:30

Ahoj, neprida se nekdo na plavani? Ted i v zime?!
Nakupko
Čtenář

Další stránka