Platba kartou - minimální částka

Tady můžete řešit otázky týkající se dědění, diskriminace a další.

Moderátor: Moderátoři Pauza.cz

Odeslat příspěvekod zuzkys 16. 7. 2009 11:20

Jersey II. píše:
PatrikChrz píše:jak si aspoň chvilku odpočine, než se platba autorizuje (Kaufland), ale odmítnut jsem nebyl nikdy.

Kaufland bere platební karty?


Tuším, že Kaufland zavedl platební karty max před pár týdny. Někde jsem tuto novinku slyšela na radiu v reklamě. Ale nevím jak je to dlouho, do Kauflandu nechodím.
zuzkys
Návštěvník

Odeslat příspěvekod michee 16. 7. 2009 11:46

Toto se mi tuším taky někde stalo (asi Albert), neměli to nikde napsané, platila jsem něco málo pod 100 Kč. Naštěstí jsem měla hodně hotovosti, takže mi to nevadilo. Sice jsem jim řekla, že by to měli mít někde napsané, ale nic mi k tomu neřekli.
Pak jsem se někde i setkala s cedulí, že platebky přijímají jen při útratě nad tu a tu částku.
A to, že v Kauflandu přijímají karty, mě docela překvapilo. Byla to nutnost. Nedávno jsem si říkala, že přeci lidi nebudou večně tahat hotovost.
Kick the baboon....
michee
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod PatrikChrz 16. 7. 2009 11:58

michee píše:Toto se mi tuším taky někde stalo (asi Albert), neměli to nikde napsané, platila jsem něco málo pod 100 Kč.

Albert to určitě nebyl :D
http://img145.imageshack.us/my.php?imag ... vkypq8.png
Nekupuji si věci, které nepotřebuji nebo které se mi nelíbí, abych udělal dojem na lidi, kteří mě stejně nemají rádi.
PatrikChrz
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod michee 16. 7. 2009 12:34

PatrikChrz: já ten odkaz viděla, ale opravdu se mi toto stalo v nějaké pobočce Alberta, já jsem tehdy chodila nakupovat jedině do Albertů. Co jsem se mohla setkat, tak manažeři jednotlivých prodejen si vytváří svá pravidla. Já jsem jednu dobu brigádničila v Albertu na pokladně a měli jsme zákaz brát katry na malé nákupy (např deset rohlíků a tak podobně).
Kick the baboon....
michee
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod PatrikChrz 16. 7. 2009 13:13

No mě zase na jednom Albertu tvrdili, že nelze zaplatit stravenkou (hlavní část) + kartou (doplatek), tak jsem napsal na centrálu a už to šlo :D
Nekupuji si věci, které nepotřebuji nebo které se mi nelíbí, abych udělal dojem na lidi, kteří mě stejně nemají rádi.
PatrikChrz
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod michee 16. 7. 2009 13:32

On je totiž jeden zásadní problém a ten je všude stejný: OCHOTA. Toto spojené placení mi taky nedovolili, ačkoliv jsem věděla, že v jiné prodejně to jde. Nechtěla jsem se s tou prodavačkou hádat, tak jsem to celé zaplatila jednotně.
Kick the baboon....
michee
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod PatrikChrz 16. 7. 2009 13:41

Stačí napsat na jejich centrálu a najednou všechno jde :D
Nekupuji si věci, které nepotřebuji nebo které se mi nelíbí, abych udělal dojem na lidi, kteří mě stejně nemají rádi.
PatrikChrz
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Kirkwood 16. 7. 2009 13:52

Jj, konečně se dá v Kauflandu platit kartou. Ale je to děsně pomalý :-/ než se načte vložená karta, vybere jazyk, zadá pin a proběhne transakce, tak cca 2minuty.. A ještě když to paní prodavačka neumí (nevím, co na tom nejde neumět :-D), no hrůza. A z kasy vyjíždí moc velký papíry..
Kirkwood
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod PatrikChrz 16. 7. 2009 13:59

Já jsem kartou platil v Kaufladnu dvarkát. Jednou neembossovanou nečipovou Visa Classic, tam to fakt trvalo a pak klasickou embossovanou čipovou kreditkou Visa Gold a tam to šlo celkem rychle.
Nekupuji si věci, které nepotřebuji nebo které se mi nelíbí, abych udělal dojem na lidi, kteří mě stejně nemají rádi.
PatrikChrz
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Kirkwood 16. 7. 2009 14:03

Já mám MasterCard..
Kirkwood
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Michal P 16. 7. 2009 21:37

Já chodím u nás do Tesca i Kauflandu mám čipovku a v obou obchodech je to tak nějak stejný. Hlavně se mi líbí že kartu nemusím dávat pokladní ale sám ji vložím do čtečky a zas vyndám.
PatrikChrz píše:No mě zase na jednom Albertu tvrdili, že nelze zaplatit stravenkou (hlavní část) + kartou (doplatek), tak jsem napsal na centrálu a už to šlo :D

No s tím by tě asi moje žena hnala :D, říkala jak si občas lidi vymýšlejí kombinace typu zaplatím 60kč kartou a zbytek hotově, nebo více kartama. Měla tam paní co chtěla postupně snižovat platbu kartou když transakce nešla kvůli zůstatku provést. Kartu ji po druhém pokusu vrátila s tím ať zaplatí hotově když má tu kartu vadnou.
...
Michal P
Přeborník

Předchozí stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků