Podvodníci nabízejicí práci v zahraničí

Podmínky pro práci, vztahy se zaměstnavateli, platy

Moderátor: Moderátoři Pauza.cz

Odeslat příspěvekod kokos 29. 6. 2009 12:38

Ahoj,
taky uz se vam stalo, ze jste chteli jet pracovat do zahranici a pekne se napalili? Vzdycky jsem vedel, ze davat penize predem za nejakou praci je blbost, ale nechal jsem se nalakat trosku jinym stylem. Chtel bych proto upozornit na cloveka, ktery vystupuje pod jmenem Dušan Straka. Nabidl nam praci na Kanarskych ostrovech s tim, ze tam ma restauraci a mame mu poslat penize za letenku, protoze uz ji ma rezervovanou atd... Poslal nam kopie svych dokladu, dokonce i volal a vse vypadalo v pohode... Jenze jakmile jsem mu poslal penize na ucet, uz se neozval. Za blbost se plati, je to tak:-( Je jeste nekdo takovy, nebo mate podobne zkusenosti pred kteryma byste chteli varovat?
dusans@windowslive.com tento mail tu davam kvuli vyhledavacum, kdyby nekdo patral po informacich Dusan Straka
is it nut? no, it is coconut!
kokos
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod brzidok 30. 6. 2009 11:32

zdravim .. taky sme se asi nechali nachytat.. kdy ti pls poslal posledni mejl? kdy ste meli letet? Cos měl za telefonní číslo?
brzidok
Čtenář

Odeslat příspěvekod kokos 30. 6. 2009 15:37

Ahoj,
posledni mail nam poslal ve stredu, ve ctvrtek mu dosly penize a uz se neozval... psal z mailu dusans@windowslive.com. telefonni cislo bylo +34644315691... dalo se na nej volat, ale nesly posilat smsky. Nabizel nam praci v restauraci, ktera ma adresu calle colon 5, 38660,Adeje.
Jinak chceme na nej s kamosem podat trestni oznameni, takze pokud se to stalo i vam, muzeme to udelat hromadne... Kolik vas bylo?
is it nut? no, it is coconut!
kokos
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Player. 30. 6. 2009 16:30

jo to s tou letenkou znie podozrivo, ale asi by som sa tiez nechal nachytat. Kazdopadne vela stastia pri trestnom oznameni :)
Player.
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod brzidok 30. 6. 2009 16:37

Od nás dostal peníze dřív, ještě potom nám psal, ale také jen do středy. Určitě bychom se k vám přidali s tím trestním oznámením. Zkoušeli jsme mu volat na to stejné číslo ale mobil má vypnutý. Jsme dva. A měli jste letět taky zítra o půl jedné?
brzidok
Čtenář

Odeslat příspěvekod kokos 30. 6. 2009 17:11

no my meli letet pozitri a taky jsme dva... ale rekl bych ze nas bude mnohem mnohem vic... mas nejaky mail, pres ktery bychom se mohli domluvit? popr. icq
is it nut? no, it is coconut!
kokos
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Cihlavole 30. 6. 2009 19:16

Ahoj, s Kokosem jsme měli odletět zřejmě stejně jako ostatní tento čtvrtek, jelikož se tak nestane, zítra jdu za svým známým na kriminálku u nás v Opavě poptat se co a jak, poté zde dám určitě vědět. Bylo by dobré aby jste zde všichni podvedení postupně postli své detaily (jméno, adresu, rod. číslo), nebo mi je poslali na mejl cihlavole@seznam.cz a můžeme podat hromadné trestní oznámení na známého pachatele, pokud je to opravdu dušan straka, tak by nemělo být tak těžké pro policii ho v databázi Europolu nalézt a vypátrat. Pojďme do toho a nenechejme takovéto mrzáky okrádat i další studenty. S pozdravem Cihla
Cihlavole
Čtenář

Odeslat příspěvekod MgX 30. 6. 2009 19:31

Cihlavole píše:Bylo by dobré aby jste zde všichni podvedení postupně postli své detaily (jméno, adresu, rod. číslo), nebo mi je poslali na mejl cihlavole@seznam.cz

A já bych nikde své osobní údaje ... jako jméno, adresu, rod. číslo nevystavoval, ani je nikomu na email neposílal.
Pakliže se chcete spojit, lze i bez toho. Údaje se pak předají přímo Policii ČR, resp. právníkovi, který vás bude zastupovat.
S pozdravem MgX
MgX
Administrátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod kokos 30. 6. 2009 19:37

no tady na foru psat ty udaje neni rozumne... jinak tady jsou dalsi lidi, kteri byli okradeni- http://najdibrigadu.com/podvod-dusan-st ... ich-zampa/
is it nut? no, it is coconut!
kokos
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Cihlavole 1. 7. 2009 07:56

Máš asi pravdu, je to tak rozumnější, každopádně tu dneska večer napíšu, co mi na to poldové řekli.
Cihlavole
Čtenář

Odeslat příspěvekod S-Tony 1. 7. 2009 09:09

http://www.megainzerce.cz/pohostinstvi/ ... 189840.htm
Tady je ještě aktivní inzerát, tak si tam napiště, že je to podvod, ať ho smažou.
Když se smíříte s tím, že život už nic nového nepřinese, tak teprve to je ten okamžik, kdy všechno důležité teprve začíná...
S-Tony
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod kokos 2. 7. 2009 10:06

hej ale tak co? ja bych opravdu rad udelal to trestni oznameni a ne to nechat plavat.... jenze se zatim vsichni tvarite, ze vam to je jedno
is it nut? no, it is coconut!
kokos
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod brzidok 2. 7. 2009 18:57

zdravim,
jasne ze se k tobe pripojime ..
brzidok
Čtenář

Odeslat příspěvekod saskia 7. 7. 2009 20:05

Ahoj, aj my pozname Dusana Straku,sme 4 a obran nas kazdeho o 350eur.Trestne oznamenie sme uz spisali. nevahajte a podajte ho tiez,ono sa to potom zluci v jeden proces.
saskia
Čtenář

Odeslat příspěvekod Rouman.no.1 8. 7. 2009 10:10

Zdravím všechny.

Já i s kamarádem jsem už trestní oznámení podaly...
Bude to i v tv nova, tady máte mail na reportérku která se tímto případem zabívá - katerina.pichalova@nova.cz
Takže pokud chcete tak jí napište a běžte podat to trestní oznámení.
Můj mail - RomanMalinka@seznam.cz
Rouman.no.1
Čtenář

Další stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků