Najeto??

Vlastní aktivita, soutěže, různá mistrovství, rady a tipy

Moderátor: Moderátoři Pauza.cz

Odeslat příspěvekod š.ť.á.p.i 6. 6. 2009 23:19

zatím kolem 1000km...
nokia 5110,3310,3510i,philips530,alcatel756, nokia n-gage,6230i,6630,6233,N73ME,6500slide,N78, 5530xm, 5800xm, C7, lumia 820, LG G Flex2, honor 9, huawei nova 5T
š.ť.á.p.i
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod MarkFX 7. 6. 2009 09:09

taky už mám letos 1040km.. :) Plus dneska to vidím tak na necelou stovku.. Ale už budu muset kupit novej řetaz :|
Kolo je poslední vynález stvořený člověku pro radost

Majkl vP. > I kdyby všichni byli úplně ticho, tak Mark přijde a něco řekne. On něco řekne, Já chci něco říct, ale on něco řekne.. chci zas něco říct, ale on zase něco řekne

Mondeo 2.5 V6 > S-Max
MarkFX
Legenda
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod suk 7. 6. 2009 18:25

ja mam tenhle rok tak 150 :( na to, ze za mesic a pul jedu na BA tak nic moc :-/
Pokud nesouhlasíte s mým názorem, popřemýšlejte sami nad sebou. Opravdu si myslíte, že já bych se mohl mýlit?
----
You are an inspiration for a birth control...
suk
Sherlock Noha 2010
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod eRiper 14. 6. 2009 17:27

dnes 25 km
eRiper
Nadšenec

Odeslat příspěvekod MarkFX 17. 6. 2009 08:52

hehé, obědnal sem si nový řetěz, 971 od SRAMu.. dneska to přišlo, namontuju, muhehé
Kolo je poslední vynález stvořený člověku pro radost

Majkl vP. > I kdyby všichni byli úplně ticho, tak Mark přijde a něco řekne. On něco řekne, Já chci něco říct, ale on něco řekne.. chci zas něco říct, ale on zase něco řekne

Mondeo 2.5 V6 > S-Max
MarkFX
Legenda
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod suk 17. 6. 2009 10:19

marku, kdyztak objednal... a kdyz jsem tak precet, ze sis objednal novej retez, bal jsem se, ze jsi se dal na hiphop :D

a kdyz uz te tu mam: jak se mazou vidlice?
Pokud nesouhlasíte s mým názorem, popřemýšlejte sami nad sebou. Opravdu si myslíte, že já bych se mohl mýlit?
----
You are an inspiration for a birth control...
suk
Sherlock Noha 2010
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod S-Tony 17. 6. 2009 11:11

Tak já nevím kolik jsem letos najel protože to neměřím, ale jezdím často tak půl denní jízdy.
Když se smíříte s tím, že život už nic nového nepřinese, tak teprve to je ten okamžik, kdy všechno důležité teprve začíná...
S-Tony
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod MarkFX 17. 6. 2009 12:57

nojo, to sem asi psal v radostné euforii že to přišlo, tak sem neřešil pravopis :D

Vidlice se mažou jednoduše.. Napřed je očistíš od bordelu hadrem, nastříkáš silikonovým!! sprejem, propumpuješ, lehce to setřeš hadrou aby to bylo jenom mastný ale né vrstvy oleje, aby se na to nelepil prach a hotovo, můžeš jet..

A jednou začas je dobré nastříkat tim silikonem, nestírat, nechat tu vrstvu přes noc.. at nasáknou i ty gufera a dobře to těsní..
Kolo je poslední vynález stvořený člověku pro radost

Majkl vP. > I kdyby všichni byli úplně ticho, tak Mark přijde a něco řekne. On něco řekne, Já chci něco říct, ale on něco řekne.. chci zas něco říct, ale on zase něco řekne

Mondeo 2.5 V6 > S-Max
MarkFX
Legenda
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod MarkFX 17. 6. 2009 12:58

Jo a oznamuju že v sobotu jedu další závod, olomouckou "buřinku" padesátku.. :)
Kolo je poslední vynález stvořený člověku pro radost

Majkl vP. > I kdyby všichni byli úplně ticho, tak Mark přijde a něco řekne. On něco řekne, Já chci něco říct, ale on něco řekne.. chci zas něco říct, ale on zase něco řekne

Mondeo 2.5 V6 > S-Max
MarkFX
Legenda
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod suk 17. 6. 2009 17:51

tak dneska asi tak 36-30 km, prvni 18 jsem rubal co to slo (i presto jenom 26.6KM/h prumer), pak mensi probehnuti (3km) a hura zpatky... ted sotva lezu :D

jinak opravdu silikonem? kde to mam sehnat a odkdy silikon klouze? :-O
Pokud nesouhlasíte s mým názorem, popřemýšlejte sami nad sebou. Opravdu si myslíte, že já bych se mohl mýlit?
----
You are an inspiration for a birth control...
suk
Sherlock Noha 2010
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod -vasek- 18. 6. 2009 13:39

Tak on to není jenom silikon. Nebo je? :nenapadne :-)

Jinak tady máš inspiraci http://www.bike-eshop.cz/oleje/olej-silicone-star-silikonovy-olej-vhodny-na-vidlice
-vasek-
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod MarkFX 19. 6. 2009 17:32

Tak klidně můžeš stříkat WDčkem, ale ten já už moc nepoužívám, hrozně se na to lepí prach.. Mám doma hafo sprejů, tak sem si to rozdělil že na vidle používám silikonový, na řetěz sem používal s teflonem ale ted sem si z netu objednal bílou vazelínu, tak uvidím jak se osvědčí :)
Kolo je poslední vynález stvořený člověku pro radost

Majkl vP. > I kdyby všichni byli úplně ticho, tak Mark přijde a něco řekne. On něco řekne, Já chci něco říct, ale on něco řekne.. chci zas něco říct, ale on zase něco řekne

Mondeo 2.5 V6 > S-Max
MarkFX
Legenda
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod -vasek- 19. 6. 2009 18:19

vazelínu na řetěz? Já ti nevím čoveče. Tak uvidíš jak se ti osvědčí..
-vasek-
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod MarkFX 20. 6. 2009 10:24

Kolo je poslední vynález stvořený člověku pro radost

Majkl vP. > I kdyby všichni byli úplně ticho, tak Mark přijde a něco řekne. On něco řekne, Já chci něco říct, ale on něco řekne.. chci zas něco říct, ale on zase něco řekne

Mondeo 2.5 V6 > S-Max
MarkFX
Legenda
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod -vasek- 20. 6. 2009 12:43

Jo tak. Jsem si představil opravdu vazelínu, třeba v tubě. :D To mi nebylo jasné jak bys do toho řetězu dostal. :-)
-vasek-
Návštěvník
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků