Inteligence a partnerský život

A také rodina, těhotenství, děti, dospívání

Moderátor: Moderátoři Pauza.cz

Odeslat příspěvekod aquarkko 10. 6. 2009 21:15

"Inteligentní a úspěšní lidé mají problém najít si partnera" - tak už vím proč :D
Think for your fucking yourself. (Mark Barney Greenway)
aquarkko
Legenda
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod S-Tony 10. 6. 2009 21:48

No já jsem zestárnul a jsem teď skoro úplně blbý. Takže jsem si už toho partnera našel.
Když se smíříte s tím, že život už nic nového nepřinese, tak teprve to je ten okamžik, kdy všechno důležité teprve začíná...
S-Tony
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Marcel Kudlvasr 10. 6. 2009 22:55

No já jsem to taky vyřešil, mám chytré a inteligentní děti s IQ přes 150..., a Samota je občas Svině, no potěšte kamarádi v Jeskyni , Starce Marcela, cave Zvon, díky za pokec...S- Tony, na hru,,BLB,,bohužel nedošlo, musel jsem táhnout rodinu...
Marcel Kudlvasr
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod suk 11. 6. 2009 07:06

Marcel Kudlvasr píše:inteligentní děti s IQ přes 150..

pice! fotr hulana!!!
Pokud nesouhlasíte s mým názorem, popřemýšlejte sami nad sebou. Opravdu si myslíte, že já bych se mohl mýlit?
----
You are an inspiration for a birth control...
suk
Sherlock Noha 2010
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod polda 11. 6. 2009 09:21

pro autora:...tuto otázku vyřešil již kdysi nějaký klasik....,že láska nemá s rozumem nic společného, v ní jde přece o emoce.Nejde o to že jste blbej méně nebo více abyste dokázal více nebo méně randit.Ale Vaše schopnost empatie(která je v navázání kontaktu nutná) je používáním rozumu přebita.
polda
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod TomZ 13. 6. 2009 16:57

polda: koukni na serial Big bang theory :)
TomZ
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Cristinne 21. 6. 2009 12:34

polda: to je sice hezký, ale dřív nebo později odezní to "poblouznění", které dokázalo překonat inteligenční propast... Znám v okolí dost párů, které jsou spolu už dlouho, mají rodiny, ale vzhledem k poměrně značnému rozdílu v inteligenci obou partnerů to prostě neklape...
Ona nebo já - já nebo ona - já nebo já - ona nebo ona... Kdo vlastně?
Cristinne
Miss nohy 2010
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod polda 22. 6. 2009 10:32

Jo taky znám případy, kdy jsou chytrý oba dost ale nějak jim v tom chybí emoce a jsou spolu jen z rozumu než děti odejdou a pak se zřejmě rozejdou nebo čekaj kdo dřív natáhne bačkory.Tady se spíš psalo,že je problém se seznámením a randěním, co bude dál už samozřejmě záleží i na rozumu.Takže napoprvé to většinou nevyjde a chce to i nějakou tu praxi.Já jen mohu potvrdit jen slova jiného klasika,že typy holek co se mi líbily ve školce tak s takovými si vyhovuji i po 30 letech a s jednou jsem již 11 let .
polda
Nadšenec
Uživatelský avatar

Předchozí stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků