GLS - kontrola dobírky

Tady můžete řešit otázky týkající se dědění, diskriminace a další.

Moderátor: Moderátoři Pauza.cz

Odeslat příspěvekod Agramon 11. 6. 2009 16:05

Nevíte jestli mohu normálně otevřít zásilku a prohlednou si zboží na místě, dřív než ho zaplatím, stejně jako na České poště?

Je to tak i kurýrních služeb jako GLS atp.? :hm
Agramon
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod MgX 11. 6. 2009 19:41

Většinou se zástupce kurýrní služby brání přítomnosti otevření zásilky. Jeho povinností je dodat zboží nepoškozené a včas, na příslušnou adresu/příslušné osobě.

Člověk si musí překontrolovat neporušenost balíku, nepoškození obalu atp. Pakliže nazná, že něco není OK, je nutné se zástupcem kurýrní služby sepsat protokol. Avšak, když je navenek vše tak jak má být, myslím, že povinností kurýra není dohlížet nad otevřením zásilky, a to ještě před jejím zaplacením. Resp. mělo by se to předávat tzv.: z ručky do ručky ...

Myslím, že by něco mohla mít ona agentura v přepravních podmínkách - nutno je vyhledat a přečíst.

...jinak si samozřejmě počkej i na názor ostatních :-)
S pozdravem MgX
MgX
Administrátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Maty.Lara 11. 6. 2009 19:58

Mam podobny dotaz:
Co kdyz mi firma neposle v baliku zbozi, ktere jsem si objednala. Napriklad si objednam notebook a v krabici bude neco jineho stejne vahy, ale daleko lacinejsiho, ja to kuryrovi zaplatim a jak firme dokazu, ze tam bylo neco jineho? A prijdu treba o 20000Kc.

A jeste jeden:
Balik je na venek neposkozen, ale nekomu spadnul. Krabice se neposkodila, ale notebook vevnitr ano. Jak dokazu, ze krabice nespadla me?

Obcas si po internetu neco objednam vetsinou z mnou overeny firem a nebo na doporuceni znamych. Ale desim se vyse popsanych problemu.
Muze-li se neco pokazit, tak se to taky pokazi.
Maty.Lara
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Michal P 11. 6. 2009 21:33

Ono se spousta lidí bojí plateb předem ale dobírka je taky platba předem, akorát že bezprostředně předem.
Já v 90% nákupů na netu platím na účet, dobírku používám jen když jinou možnost prodejce nenabízí.
...
Michal P
Přeborník

Odeslat příspěvekod Maty.Lara 11. 6. 2009 22:21

No, myslim, ze je jedno, zda platis predem nebo na dobirku, moje otazky stale zustavaji... Pokud tedy neplatis az po prevzeti zbozi... ale i tak by me zajimalo, jak dokazat, ze prislo, to co melo a nebo, ze to prislo poskozene...
Muze-li se neco pokazit, tak se to taky pokazi.
Maty.Lara
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Michal P 12. 6. 2009 10:41

No když to přijde poškozené nebo něco chybí takto reklamuji. Už se mi to stalo a naštěstí to byli solidní prodejci tak se to vyřešilo.
...
Michal P
Přeborník

Odeslat příspěvekod Slonik 12. 6. 2009 10:57

No s tímhle by mohl pomoct expert na problémy Michal Kolesa.

Já tohle moc neřeším, obchody, kde nakupuji jsou seriózní a nehrozí u nich, že by poslali cihlu. Když se spletou a pošlou něco jiného, dá se to s nimi celkem řešit.
Určitě možná s váma tak jakoby nesouhlasím!
Slonik
Expert
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Maty.Lara 12. 6. 2009 14:59

No, me se to prave zatim jeste nestalo. Vzdy prislo v zasilce, to co melo a v bylo to v poradku.
Ale rikam si, ze se to muze stat a driv nez pak brecet nad "vydelkem" je lepsi na to myslet dobredu.

Kdyz jsem si nechala poslat mobil (no uz to bude asi nejakej ten rok zpet), bylo to pres PPL. Jelikoz jsem nebyla pres den doma, nechal jsem ho poslat mamce do prace. Kdyz mamca prebirala balicek, zdalo se ji to moc lehke na mobil a v pohode to pred chlapkem otevrela a zjistila, ze je vse je OK. Chlapik byl prej moc prijemny a vubec mu to nevadilo.
Muze-li se neco pokazit, tak se to taky pokazi.
Maty.Lara
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Agramon 12. 6. 2009 18:13

Maty.Lara: zajímavé, to mění pohled na celou věc.. a nebo jste prostě jen měly štěstí na pohodového řidiče..
Agramon
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod MgX 12. 6. 2009 21:39

Maty.Lara píše:Kdyz mamca prebirala balicek, zdalo se ji to moc lehke na mobil a v pohode to pred chlapkem otevrela a zjistila, ze je vse je OK. Chlapik byl prej moc prijemny a vubec mu to nevadilo.

Zřejmě máš krásnou maminku :-) Za běžných okolností to probíhá v rychlosti ... zaplať, podepiš, tu máš zboží a stvrzenku od zaplacení .. nazdáreček Hurvíneček ;-)
S pozdravem MgX
MgX
Administrátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Agramon 13. 6. 2009 04:20

jn, asi nějaká ta jiskra tam byla :)
Agramon
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Jack111 13. 6. 2009 09:33

MgX: Člověk se ale nemůže moc divit. Ti řidiči jsou dost tlačeni časem a kdyby to toho měl každý před nimi půl hodiny lézt, domů nikdy nedostanou.
Jack111
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Maty.Lara 13. 6. 2009 10:29

Mozna to bylo tim, ze mamca dela na financnim uradu a tudiz to probihalo na financaku .. :oops:
Muze-li se neco pokazit, tak se to taky pokazi.
Maty.Lara
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod MgX 13. 6. 2009 12:20

Jack111 jasně - máš pravdu. Chápu, že Ti kluci a holky nemůžou u každého balíku s klientem trávit celé dopoledne/odpoledne/večer. Já to nekritizuji. Jen jsem napsal, jak to celé probíhá.

Upřímně, také by mně vyhovovalo, když by zástupce přepravní společnosti minutu počkal, než zjistím, že balík opravdu obsahuje mobil, PC hardware atp., a ne něco jiného. Ale ... nic nenařveme.

Maty.Lara jo, tak to bude ono - strach z úřadu :D ... nebo úřednice :-D
S pozdravem MgX
MgX
Administrátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Bungo 16. 6. 2009 13:34

Je logické, že dopravce nechce čekat na otevírání balíku... Jeho úkol je jasný. PŘEPRAVA. To co je uvnitř balíku ho nemusí zajímat, resp. zajímá jen z hlediska přepravy (věci křehké, podléhající rychlé zkáze apod.) To, že v balíku není to, co si dohodl kupující s prodávajícím není chyba dopravce a já nevidím jediný důvod, proč by dopravce měl na své náklady odesílat balík zpět jen proto, že uvnitř nebylo to, co si kupující s prodávajícím domluvili.

Samozřejmě to může přepravce dělat, nic mu v tom nebrání a záleží na domluvě, ale byl by sám proti sobě. Nehledě na čas, kterým jsou omezeni...

Samozřejmě, pokud je balík otevřený či poškozený, tak bych ho přijmout odmítl. Ale pokud je navenek v pořádku, tak kupující má dost možností sehnat si při otevření balíku dostatek svědků. kteří by eventuelně dosvědčili jaký byl obsah zásilky po bezprostředním otevření.
Excuse me, is this the Society for Asking Stupid Questions ?
Bungo
VIP uživatel

Další stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků