Verbální diskriminace hubených

Péče o tělo i ducha

Moderátor: Moderátoři Pauza.cz

Odeslat příspěvekod michee 11. 5. 2009 13:30

Jersey II.: :grr: :grr:
Zpět k původnímu, byť mužem napsanému tématu: i mě kdysi spousta lidí upozorňovala na to, že jsem extrémně hubená. Na gymplu jsem dokonce měla skvělou přezdívku "SOMI" - jako somálec (pár let to bylo jako urážka, pak se z toho stala přezdívka, nadšená jsem z toho rozhodně nebyla). Dokonce i na VOŠ si mě dobíral jeden učitel a neustále mě podezíral z anorexie - protože jsem prý k jeho údivu měla ke svému tělu příliš tenké ruce. Na VŠ jsem se podle mého spravila, ovšem poznámky, že jsem hubená slýchávám doteď - ovšem už nejsou na místě, protože jak ráda vařím a ráda papám, tak mám takové menší vyžrané bříško :D
Kick the baboon....
michee
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Michal P 11. 5. 2009 13:45

hobitt píše:
gotesák píše:Ahoj, nenechte se mýlit NICKEM, jsem žena, žádná puberťačka, 175cm výšky a 50 kg váhy, 2 děti.


Tak já nevím, no... http://garaz.autorevue.cz/viewtopic.php ... d#p6369257


Jeden účet pro celou rodinu?
...
Michal P
Přeborník

Odeslat příspěvekod MarkFX 11. 5. 2009 14:43

Slonik píše:Jen to potvrzuje staré pravidlo, že 95% žen na internetu jsou chlapi :-D

:D :-(
Kolo je poslední vynález stvořený člověku pro radost

Majkl vP. > I kdyby všichni byli úplně ticho, tak Mark přijde a něco řekne. On něco řekne, Já chci něco říct, ale on něco řekne.. chci zas něco říct, ale on zase něco řekne

Mondeo 2.5 V6 > S-Max
MarkFX
Legenda
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod gotesák 12. 5. 2009 09:50

Zdravím všechny "hubeňoury", nečekala jsem, že by toto téma mělo takové ohlasy. Jsem skutečně žena, pod nickem "gotesák" diskutuje můj manžel. Toto celé byl jeho nápad, když už nemohl poslouchat moje neustálé "nářky" nad chováním ostatních lidí, zejména těch s nějakými kily navíc. Založím si vlastní nick a zase se ozvu (pokud bude komu :-) ).
Život je příliš krátký na to, aby člověk chodil do práce.
gotesák
Čtenář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod michee 12. 5. 2009 09:52

gotesák: pro klid všech bude lepší mít vlastní, "ženský" nick
Kick the baboon....
michee
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod mbing 12. 5. 2009 10:21

Nebo nick Gotesákovi. :D
Nemám problémy s alkoholem, mám problémy bez něj.
mbing
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod suk 15. 5. 2009 15:15

Nekomu vpalej do ksichtu, ze jsou hubeny. Nekomu ze tlusty. A nekomu pesti... myslim si, ze ty prvni dva pripady sou porad dobry :)
Pokud nesouhlasíte s mým názorem, popřemýšlejte sami nad sebou. Opravdu si myslíte, že já bych se mohl mýlit?
----
You are an inspiration for a birth control...
suk
Sherlock Noha 2010
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod MgX 15. 5. 2009 17:32

suku občas z Tebe vypadne i zajímavá myšlenka ;-) :-)
S pozdravem MgX
MgX
Administrátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Beholder_ 15. 5. 2009 18:18

-> MgX : To víš, Maturant! :-)
Neverte svojmu srdcu. Chce vašu krv.
Tak, a prerazil si múr hlavou - a čo budeš robit v susednej cele?
Beholder_
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Kirkwood 16. 5. 2009 09:42

suk: zažila jsem všechny tři.. :-/
Kirkwood
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod S-Tony 16. 5. 2009 19:21

Podle mně jsou hubení divní, tlustí taky a to ostatní ještě víc.
Když se smíříte s tím, že život už nic nového nepřinese, tak teprve to je ten okamžik, kdy všechno důležité teprve začíná...
S-Tony
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod zamis 21. 5. 2009 15:08

a ted mi vysvetlete jednu vec. znam dve holky. obe vazi cca 56 kilo, jedna ma 175 cm a druha nejakych 160cm, proste je mezi nema celkem vyskovej rozdil. ale zajimavy je, ze paradoxne ta vyssi by potrebovala zhubnout. ty speky v oblasti bricha a boku tam jsou. kdezto ta mensi ma postavu vicemene perfektni a to uz ma dve deti. bedlive jsem studoval jejich tela, ale na zadny vysvetleni jsem neprisel. holt ty zensky jsou certovsky stvoreni
Když spočítat znáš hromadu svých zisků a na jediný hod vše riskovat, zas po prohře se vracet k východisku a nezavzdychnout nad mořem svých ztrát, pak vítěz na širé jsi zemi.

Já jsem ten člověk, před kterým Vás rodiče varovali.
zamis
Legendární avatar Pauzy
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Jack111 21. 5. 2009 15:23

a tos je vážil?
Jack111
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod zamis 21. 5. 2009 15:26

tak jednak jim verim kdyz mi reknou kolik vazi a druhak poznam kolik drzim v naruci. kdyby jedna mela 50 a druha 70, tak to poznam. ver mi
Když spočítat znáš hromadu svých zisků a na jediný hod vše riskovat, zas po prohře se vracet k východisku a nezavzdychnout nad mořem svých ztrát, pak vítěz na širé jsi zemi.

Já jsem ten člověk, před kterým Vás rodiče varovali.
zamis
Legendární avatar Pauzy
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Kirkwood 21. 5. 2009 16:03

zamis: vážila jsem taky 56kg a žádné faldy jsem neměla, tak to Ti ta vyšší lže ;-)
Kirkwood
Přeborník
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků