COOL

Česká televize, TV Nova, kabelovky a ostatní

Moderátor: Moderátoři Pauza.cz

Odeslat příspěvekod Ally 7. 5. 2009 19:46

PatrikChrz píše:. A přivítal bych víc sci-fi :D


Mně připadá, že odpoledne je tam skoro samý sci-fi nebo fantastický seriál :hm
~ Proti blbosti i bohové bojují marně. Jan Werich
~ Once upon a time ...
~ Pauza: *11.2.2006 - †10.11.2009
Ally
VIP uživatelka
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod S-Tony 7. 5. 2009 20:19

To já se taky vlastně divám jen na sci-fi seriály.
Totiž to co vidím bežně kolem sebe, na to se ještě v TV dívat rozhodně nepotřebuju. ;-)
TV je tu od toho, aby vám přinesla něco, co bežně nezažijete. A seriály o vztazích, vraždách, lékařích a podobně do této kategorie neptaří.
Když se smíříte s tím, že život už nic nového nepřinese, tak teprve to je ten okamžik, kdy všechno důležité teprve začíná...
S-Tony
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Slonik 12. 5. 2009 07:34

Tak vám nevím. Půjčil jsem si na 14 dní settopbox abych zvážil, zda má či nemá smysl si něco jako televizi pořizovat, přihlašovat jí a následně platit. A došel jsem k očekávanému závěru, že ne. Prima Cool je odpad z Primy (plusem je Futurama, bohužel zničená dabingem), Nova Cinema je béčko Novy, Noe je pro specifickou skupinu diváků, profil Public Tv jsem nějak nepochytil. TV Barrandov mě pobavila svojí předpovědí počasí v 19:00, ale když jsem to viděl třetí den, začalo mi to připadat trapné. Z1 vypadá nadějně, ale jako důvod pro pořízení televizoru je to trochu málo. Na ČT se nic nezměnilo. Těch pár pořadů co mě zajímají shlédnu raději přes net v době, která mě vyhovuje.

Takže settopbox se vrátí původnímu majiteli a já se začnu pídit po možnosti jak si pořídit velkou televizi bez tuneru (nebo s možností tuner "oficiálně" odpojit). Projektor je sice fajn, ale poněkud nepohodlný.
Určitě možná s váma tak jakoby nesouhlasím!
Slonik
Expert
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Player. 12. 5. 2009 09:58

Nechapem, co mate za problem s dabingom. Ak sa mi nepaci, prepnem na originalne znenie a zapnem titulky. Na vacsine kanalov to tak funguje. Btw, dabing u futurami je celkom v pohode.
Player.
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Slonik 12. 5. 2009 10:44

S-Tony píše:TV je tu od toho, aby vám přinesla něco, co bežně nezažijete.


Dovolil bych si oponovat. Televize (komerční) je tu především proto, aby se lidi dívali na reklamu. Ostatní pořady jsou jen nutným prostředkem k tomu, jak lidi udržet u obrazovek. Žádný hlubší význam nemají.
Určitě možná s váma tak jakoby nesouhlasím!
Slonik
Expert
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod S-Tony 12. 5. 2009 17:10

Já nemyslel jen komerční televizní programy. Ale hlavně filmy, seriály a domácí kino. Reklamy to pro mně televize v obecném smyslu určitě není. Na ně se nedívám ani náhodou.
Když se smíříte s tím, že život už nic nového nepřinese, tak teprve to je ten okamžik, kdy všechno důležité teprve začíná...
S-Tony
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod aquarkko 12. 5. 2009 21:16

Slonik píše:Tak vám nevím. Půjčil jsem si na 14 dní settopbox abych zvážil, zda má či nemá smysl si něco jako televizi pořizovat, přihlašovat jí a následně platit. A došel jsem k očekávanému závěru, že ne. Prima Cool je odpad z Primy (plusem je Futurama, bohužel zničená dabingem), Nova Cinema je béčko Novy, Noe je pro specifickou skupinu diváků, profil Public Tv jsem nějak nepochytil. TV Barrandov mě pobavila svojí předpovědí počasí v 19:00, ale když jsem to viděl třetí den, začalo mi to připadat trapné. Z1 vypadá nadějně, ale jako důvod pro pořízení televizoru je to trochu málo. Na ČT se nic nezměnilo. Těch pár pořadů co mě zajímají shlédnu raději přes net v době, která mě vyhovuje.

Takže settopbox se vrátí původnímu majiteli a já se začnu pídit po možnosti jak si pořídit velkou televizi bez tuneru (nebo s možností tuner "oficiálně" odpojit). Projektor je sice fajn, ale poněkud nepohodlný.

no víš...někteří z nás maj settopbox proto, aby se vůbec mohli dívat na tv...
Think for your fucking yourself. (Mark Barney Greenway)
aquarkko
Legenda
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod FFFPS 24. 11. 2009 20:57

No od doby co začali vysílat CooL tak už se většinou ani na nic jinýho nekoukám, je to prostě televize která mě dostala
- - - - - - - - - - - - - - -
-Sony Ericsson K550i-
- - - - - - - - - - - - - - -
-Jak je Kapříku?-
- - - - - - - - - - - - - - -
FFFPS
Čtenář

Odeslat příspěvekod hobitt 24. 11. 2009 22:44

Nevíte, jestli bude HIMYM dabováno? Asi jo, že?
2010 Renault Laguna Grandtour 2.0 dCi
hobitt
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Bobroněnko 29. 11. 2009 13:36

je dabováno. a dost hrozně. nevím, proč to dělaj.
Hell was full...so I came back!
Bobroněnko
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod hobitt 29. 11. 2009 14:56

Jojo, ve čtvrtek jsem se koukal a je to utrpení. :-/
2010 Renault Laguna Grandtour 2.0 dCi
hobitt
Přeborník
Uživatelský avatar

Předchozí stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků