Karty, karetní hry

Diskuse na témata, která se nevejdou nikam jinam

Moderátor: Moderátoři Pauza.cz

Odeslat příspěvekod Marcel Kudlvasr 17. 4. 2009 04:34

No zdař Karbaníci...hlavní problém je ten , že v dnešní ,,šílené,,Době, na sebe Kamarádi nemaj čas!? HE...Dát dohromady Čtyry hráče na Bridž, Taroky, Marijáš, to je Dílo...o 4- 6 na Dračák ani nemluvě...Proto to ON-LINE hraní, jako východisko z nouze a chabá náhražka Stolu v Reálu, že...Stojí nám To za TO? Smutně vzpomínám na Epocu Gold Hraní nejen na počítači či u Stolu, ale i kdekoliv jinde:např. ,,MAFIA,, hraná po Celé Praze, My, pistolema na střely s přísavkami, nějaký jiný cvoci se stříkačkama na vodu...,,Vyzvědači,,na Starém Městě Pražském, čili ,,Stínadla,,- to je již pomali taky ,,loňská Tráva,,...i když bych si Rád mezi ťuristama na tom zgustnul, a rozehnal bych je jak Holuby..., opět dej dohromady 3 party aspoň po 10 -15 lidech...No nic, když budete hledat někoho do Hry, beru vše- Zůstal jsem Sám, a času mám většinou dost a móc se mi po Hrách ,,NAŽIVO,, Stejská! Pod Modrou Oblohou, Starej Tulák Marcel od Zvonu, potěšte občas Starce, díky...Herní VÚCH, Vám to obratem odplatí, he.
Marcel Kudlvasr
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod teplice 18. 4. 2009 12:44

já hraju prší a kent vždycky v hospůdce u pívka :)
Myšpulín: Nevím mě živě moc neříká, byl jsem tam jen párkrát. Když potřebuju něco kolem PC tak se stejně zeptám v garáži, tam se nebojím že mě sjede někdo ve věku mýho syna :-D
teplice
Ovčák 2009
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod JiSim 10. 5. 2014 14:25

JiSim
Čtenář

Odeslat příspěvekod roxor 1. 6. 2014 06:24

Internet Hearts
Neberme život príliš vážne ... aj tak to nikto neprežije.
roxor
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Michal11122 30. 4. 2016 14:47

Jisim Díky za odkaz! :)
Michal11122
Čtenář
Uživatelský avatar

Předchozí stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků