Neznám název filmu

Na co jít do kina a co je ztráta času; nejoblíbenější filmy, video

Moderátor: Moderátoři Pauza.cz

Odeslat příspěvekod georg68 24. 3. 2009 13:25

film se jmenuje Virus (1999)
http://www.csfd.cz/film/1011-virus/
georg68
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Kwita11 10. 4. 2009 09:07

Zdravim,
kdysi davno jsemv televizi videl film, jehoz hlavni dej se odehraval okolo letadla s cestujicimi, ktere se nejakym zpusobem dostalo do jakehosi casoprostoru. Pamatuji si,ze tam byla i nejaka slepa holcicka. Diky za pomoc pri hledani nazvu filmu.
Kwita11
Čtenář

Odeslat příspěvekod aquarkko 10. 4. 2009 11:22

něco se mi vybavuje...ale název satanužel nee
Think for your fucking yourself. (Mark Barney Greenway)
aquarkko
Legenda
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Marty89 10. 4. 2009 13:50

To by mohli možná být Časožrouti (The Langoliers) od Stephena Kinga.
Legen - wait for it... dary
Cerveza o muerte
Marty89
Vicedatel roku 2009
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Kwita11 10. 4. 2009 18:18

Děkuji Marty, je to přesně ten film který jsem tak dlouho hledal ;-) .
Kwita11
Čtenář

Odeslat příspěvekod aquarkko 16. 4. 2009 01:20

aji ten, na kterej jsem myslela já :)
Think for your fucking yourself. (Mark Barney Greenway)
aquarkko
Legenda
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod opatt 15. 5. 2009 19:38

Shanim jmeno serialu, bylo to z westernoveho prostredi -bezelo to jeste kdysi na OK3. Byl tam serif (takovy drsny strelec), doktorka (kterou nikdo nebral vazne) a uhlazeny vojak - severan (mel takovy smesny kastrulek na hlave jako soucast uniformy). Nevite nekdo nahodou...?
Lust och fägring stor!
opatt
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod S-Tony 15. 5. 2009 22:09

opatt: to bude ručitě doktorka quinnová :lol:
Když se smíříte s tím, že život už nic nového nepřinese, tak teprve to je ten okamžik, kdy všechno důležité teprve začíná...
S-Tony
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod opatt 26. 5. 2009 14:14

DR. Quinnova to nebude, ta cuza mi lezla krkem, tu bych si pamatoval
Lust och fägring stor!
opatt
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Ally 30. 5. 2009 20:19

A co Osamělá holubice?
~ Proti blbosti i bohové bojují marně. Jan Werich
~ Once upon a time ...
~ Pauza: *11.2.2006 - †10.11.2009
Ally
VIP uživatelka
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod opatt 11. 6. 2009 09:58

Ne ne... nejak Mestecko Bordertown nebo tak nejak.. ale nikde to nemuzu najit (nemam spravny nazev a v originalu vubec), takze spis nejaky pametnik/pametnice..
Lust och fägring stor!
opatt
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Ally 11. 6. 2009 11:22

~ Proti blbosti i bohové bojují marně. Jan Werich
~ Once upon a time ...
~ Pauza: *11.2.2006 - †10.11.2009
Ally
VIP uživatelka
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Martinal 17. 6. 2009 12:45

Ahoj, chtěla bych pomoct, nevím už kdy jsem ten film viděla ale dejme tomu tak 7 roků zpět... Byla prostě nějaká zpěvačka která neuměla zpívat, tak jí vždycky ten hlas vylepšovali a zpívala na playback a pak tam byl blonďatá uklízečka a prostě jednou tam něco nazpívala a tamta zpěvačka si myslela, že to nazpívala ona sama... no a ten syn od té uklízečky tu zpěvačku uplně zbožňoval a nevěřil se svojí matce že prostě to nazpívala ona... a nakonec prostě na tom podiu té zpěvačce vypli playback a šla tam zazpívat ta jeho matka... a já vůbec nevím kdo tam hrál ani nic... jenom ještě ta uklízečka měla autonehodu a pak měla krunýř na krku... Díky předem
Martinal
Čtenář

Odeslat příspěvekod Koby 17. 6. 2009 20:32

taky bych potřeboval help, myslím, že sem to sem už i psal...

je to udajně podle skutečný události, americký film :-)

jsou dvě malé děti - sourozenci, holka a kluk a nevim přesně jak a proč, ale vymyslej si, že je rodiče týraj a nahlásej to policii - mám tušení, že jen tak ze srandy. ta zakročí a začne obrovský soudní líčení a soud. Dětí se ujmou nějaký psychologové, kteří jim jakoby vnutěj, že je opravdu týrali, že to sranda určitě nebyla a tak budou děti u soudu po čase opět proti rodičům a budou si jistí, že je rodiče týrali... Atd...

rodiče nakonec byli odsouzeni na mraky let - dá se říct křivě, protože děti jako hlavní dukaz byli zmanipulováni... v pruběhu filmu si ale děti snad nějak vzpomenou jak to všechno bylo a začnou se snažit rodiče z vězení dostat. Obnoví se proces a rodiče snad pustí o něco dřív...


Díky moc, ten film mě kdysi zaujal, rád bych si ho sehnal, ale nevim kde přijít na název
Mazda MX5 NC1 2.0i expression - Bilstein podvozek, samosvor LSD, 6kvalt, xenony, Bose sound, Keyless systém, kůže + výhřev atd.. = opravdová RADOST Z JÍZDY
Koby
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Marty89 21. 6. 2009 07:55

Ptal ses na to už zhruba někdy před půl rokem a odpověď je na předchozí stránce. Pro úplnost je to tedy zřejmě Just Ask My Children.
Legen - wait for it... dary
Cerveza o muerte
Marty89
Vicedatel roku 2009
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků