Vězni a lékařská péče

Téměř nemoderovaná sekce o čemkoliv

Moderátor: Moderátoři Pauza.cz

Odeslat příspěvekod anonymni 4. 4. 2009 10:22

MgX píše:
michal.kolesa píše:nemám rád prosteřdníky a nerad jednám s lidma nebo někoho o něco prosím

Nad tímto by ses měl radikálně zamyslet.
Přesně tak ;) Kdo neumí jednat s lidmi, nebo se bojí jednat s lidmi, tak má docela velký problém ;-)
anonymni

Odeslat příspěvekod teplice 4. 4. 2009 12:59

Jack111 píše:michal.kolesa: Zavolání nemusí být jenom po telefonu. Nebo si myslíš, že v nemocnici pacienti volají 155?

Pozor, i tohle se stalo. Myslím, že v Praze. Pacient se marně dovolával pomoci tlačítkem a tak musel kontaktovat právě ZZS na lince 155 ;-)
Myšpulín: Nevím mě živě moc neříká, byl jsem tam jen párkrát. Když potřebuju něco kolem PC tak se stejně zeptám v garáži, tam se nebojím že mě sjede někdo ve věku mýho syna :-D
teplice
Ovčák 2009
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod anonymni 4. 4. 2009 22:52

michal.kolesa píše:nemám rád prosteřdníky a nerad jednám s lidma nebo někoho o něco prosím

A proto jsi rušil ostatní pacienty a narušoval klid, tolik důležitý v nemocnici... :roll:

K tématu: Myslím, že vězni, i když jsou živeni ze státních peněz, mají na lékařskou péči právo, stejně, jako každý občan ČR.
anonymni

Odeslat příspěvekod michal.kolesa 4. 4. 2009 23:02

Tak měla sestra stát u mé postele,když mi nemohla dát zvonek
Michal Kolesa
michal.kolesa@seznam.cz
michal.kolesa
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod anonymni 4. 4. 2009 23:07

...a ostatní pacienti co? Ti nemají nárok na zdravotnickou péči (tudíž i na služby sestry, pokud jsou potřebné)? Sobče.

BTW. Zajímalo by mne, jak by ses zachoval, kdybys potřeboval sestru a ona nepřišla, protože by stála u jiného pacienta.
anonymni

Odeslat příspěvekod michal.kolesa 4. 4. 2009 23:13

Když je pacient připojený ke kapačce, tak logicky potřebuje větší péči než který se jen "doléčuje" (např. je už po operci a jen se čeká, až se mu budou moci vyndat stehy)
Michal Kolesa
michal.kolesa@seznam.cz
michal.kolesa
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod anonymni 4. 4. 2009 23:18

Tu demenci jen hraješ?
anonymni

Odeslat příspěvekod Anonymous 4. 4. 2009 23:21

Že to říkáš zrovna ty. :mrgreen: Mám Ti připomenout, co se dělo asi tak před měsícem na garáži?
Anonymous

Odeslat příspěvekod michal.kolesa 4. 4. 2009 23:23

Garáž nečtu. Připomeňte mi to
Michal Kolesa
michal.kolesa@seznam.cz
michal.kolesa
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Anonymous 4. 4. 2009 23:24

Já se vrátím, Dougu Badmane...

Není třeba!

...A se mnou přijde zákon.
Anonymous

Odeslat příspěvekod anonymni 4. 4. 2009 23:26

Jersey: nemusíš, mám to v živé paměti.
michal: Na oddělení je méně sester, než pacientů, tudíž se sestra musí starat o více pacientů, proto nemůže u jednoho vysedávat...
anonymni

Odeslat příspěvekod michal.kolesa 4. 4. 2009 23:34

Co bylom na garáži zajímavého ?
Michal Kolesa
michal.kolesa@seznam.cz
michal.kolesa
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Anonymous 4. 4. 2009 23:35

Zasekla se klika, takže se vrata musela otvírat kladivem. :hm
Anonymous

Odeslat příspěvekod hobitt 5. 4. 2009 08:27

A vrata jsou nejaky ztrouchnively...
2010 Renault Laguna Grandtour 2.0 dCi
hobitt
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Pickuper 29. 5. 2009 10:55

michal.kolesa píše:Někde jsem četl, že ve věznicích se vaří lépe než v nemocnici

Jak vypadá vězeňská péče ve vězení ?

Chdoí tam doktor každý den na vizitu jako v nemocnici ?


...vzhledem k tomu, že jsem ve vězení párkrát byl, tak bych si dovolil podotknout, že:

1) vaří se tam zcela normálně z běžnejch ingrediencí, surovin a prefabrikovanejch základů. Na výrobě stravy se přirozeně podílej i odsouzení. Úroveň jídla je logicky odlišná od konkrétní věznice. Je to jako s hospodama. Někde líp. Někde hůř.

2) co si mám představit pod pojmem vězeňská péče ve vězení? :hm

2)co se lékařské péče týče je to naprosto stejný jako v civilním životě. Platěj stejný pravidla, stejný vyhlášky. Člověk ve výkonu trestu odnětí svobody má svá některá práva pouze dočasně omezena nikoliv odejmuta. ;-) V normálním krimu je jenom ambulace praktika, na odborný vyšetření se vozí podle úrovně výkonu trestu buďto do normální místně příslušný nemocnice s eskortou, nebo do vězeňskejch nemocnic. K praktikovi se normálně objednáš požadavkem u příslušného vezeňského personálu. Pokud ležíš ve vězeňský nemocnici je to prakticky stejný systém jako v jakýkoliv jiný nemocnici co se přístupu personálu týče. I ve vězeňský nemocnici je vizita jako kdekoliv jinde.

8-)
"a ja cekal, ze budes tak nejak jednodussi clovek, ktery kdyz mu nekdo nekyve hlavou na ty jeho blbosti, tak holt mu to hlava nepobere a musi davat vsem pres drzku. No proc ne, tim vice se potvrzuje to, co se tu o tobe rika." Goes
Pickuper
Návštěvník
Uživatelský avatar

Předchozí stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků