COOL

Česká televize, TV Nova, kabelovky a ostatní

Moderátor: Moderátoři Pauza.cz

Odeslat příspěvekod snowboarder 2. 4. 2009 18:25

Koukli jste už na tv Cool? :-) Co říkáte na program, nabídku a celkovou image televize? :)
::: Vyzkoušejte aplikaci SuperFórum pro Android http://goo.gl/3OyV6 :::
snowboarder
SuperDatel 2009

Odeslat příspěvekod S-Tony 3. 4. 2009 07:33

Sranda, zase něco trochu jiného.
Aspoň vysílají co se v čr ještě nevysílalo. Myslím na tv-stanicích co se dají chytit vzduchem. Taky vysílají pár seriálů které hrály na primě, ale to se dá pochopit. Rozjíždět novou tv není sranda.
Hlavně se konečně v čr někdo chytil Futuramy. :tleskani

Vůbec to digitální vysílání se nám pěkně rozjelo. Už je na co koukat a satelit či kabelovka postupně ztrácí smysl. Jako za základní koncesionářský poplatek je to slušná nabídka programů. 8-)
Když se smíříte s tím, že život už nic nového nepřinese, tak teprve to je ten okamžik, kdy všechno důležité teprve začíná...
S-Tony
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod snowboarder 3. 4. 2009 19:23

Tak základní koncesionářský poplatek platíš České televizi, Novu, Primu, Cinemu, Cool, Barrandov máš zadarmo 8-)

Jinak na program Cool mám stejný názor. Vysílají to, čeho se tu ještě nikdo nechytl a ve většině případů to byla velká škoda. Taky struktura televize, její zaměření, znělky a upoutávky jsou z trochu jiného soudku a je to zatím vtipný :)

BTW: Futurama rulz :D
::: Vyzkoušejte aplikaci SuperFórum pro Android http://goo.gl/3OyV6 :::
snowboarder
SuperDatel 2009

Odeslat příspěvekod S-Tony 3. 4. 2009 19:35

Já to beru tak, že to platím všem. Jinak bych musel být pořád naštvaný. Jen ČT :-/
EDIT:
To chytáme digitální TV jen dva lidi? Že tu nikdo další nediskutuje? :lol:
Naposledy upravil S-Tony dne 3. 4. 2009 19:42, celkově upraveno 1
Když se smíříte s tím, že život už nic nového nepřinese, tak teprve to je ten okamžik, kdy všechno důležité teprve začíná...
S-Tony
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod jannnn 3. 4. 2009 19:42

Už sem to pochopil :D

Jinak já nic neviděl, až budu v Pze, tak se kouknu, tady naladim digitálně ledatak velký kulový
jannnn
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod 4honza 4. 4. 2009 15:02

Digitalni vysilani chytame, ale na Prima Cool jsem se jeste nedival :) Me staci CT24, CT4, CT2, ostatni temer vubec nesleduju. Nova obcas da nejaky dobry film, ale v naprosto silene hodiny, takze jedine nahravat.
4honza
Datel roku 2009
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod aquarkko 6. 4. 2009 23:21

nezajímá mě...Futurama, dobře, ale tam mi vadí dabing, takže to plus není...jinak další otravnej tisíckrát omletej chraplák jako na Primě, při čemž míním zešílet...jinak bych se na to aji koukla blíž, ale na ten hlas vážně nemám nervy
Think for your fucking yourself. (Mark Barney Greenway)
aquarkko
Legenda
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod S-Tony 7. 4. 2009 18:04

aquarkko:
No tak Bender v originále má ještě otravnější a chraplavější hlas .-)
Když se smíříte s tím, že život už nic nového nepřinese, tak teprve to je ten okamžik, kdy všechno důležité teprve začíná...
S-Tony
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod aquarkko 9. 4. 2009 00:45

no...nevím, to mi nevadilo :)
Think for your fucking yourself. (Mark Barney Greenway)
aquarkko
Legenda
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Ally 13. 4. 2009 14:47

Víc než Cool sleduji Barrandov. Teda Cool nesleduji vůbec, zatím mě v programu nic neoslovilo.
~ Proti blbosti i bohové bojují marně. Jan Werich
~ Once upon a time ...
~ Pauza: *11.2.2006 - †10.11.2009
Ally
VIP uživatelka
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod S-Tony 13. 4. 2009 20:20

Barandov? Tam hrají jen trapné německé romantické komedie a telenovely. Tam se dá na něco koukat?
Když se smíříte s tím, že život už nic nového nepřinese, tak teprve to je ten okamžik, kdy všechno důležité teprve začíná...
S-Tony
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Ally 16. 4. 2009 18:46

Tak přes den asi ano, to se nedívám. Ale docela mě baví pořad 90 minut a z večerních seriálů např. Profil vraha a další. A jelikož jsou to většinou seriály evropské provenience, tak jsou mi bližší než seriály USA. Např. nizozemský seriál Zmizeli beze stopy (obdoba Beze stopy na Nově). Taky se mi celkem líbí I.Mládek a jeho banda v pořadu Cyranův ostrov.
~ Proti blbosti i bohové bojují marně. Jan Werich
~ Once upon a time ...
~ Pauza: *11.2.2006 - †10.11.2009
Ally
VIP uživatelka
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod S-Tony 19. 4. 2009 07:27

Tak to jo. Mládek a věci po deváte večer ještě ujdou. Zvláštní, že to takhle rozdělili. Přes den a večer vysílají pro dvě docela odlišné kategorie diváků.
Když se smíříte s tím, že život už nic nového nepřinese, tak teprve to je ten okamžik, kdy všechno důležité teprve začíná...
S-Tony
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod PatrikChrz 19. 4. 2009 09:42

Taky mi přijde že Prima Cool je z toho lepšího, co se dá chytit. Rozhodně lepší než Z1, Noe, Public a i většina toho co je na Barrandově.
Jen těch seriálů je trochu moc, začínám se v tom ztrácet. A přivítal bych víc sci-fi :D
Nekupuji si věci, které nepotřebuji nebo které se mi nelíbí, abych udělal dojem na lidi, kteří mě stejně nemají rádi.
PatrikChrz
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod AliGiro 22. 4. 2009 09:37

Prima Cool si mě dost oslovila.Některé seriály sleduju pravidelně(futuramu ale ne,nedokážu zkousnout dabing)Ale ostatní seriály mě fakt dostaly
I do not know with what weapons World War III will be fought, but World War IV will be fought with sticks and stones. - Albert Einstein

Life´s a piece of *****
when you look at it
AliGiro
Nadšenec
Uživatelský avatar

Další stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků