on nechce sex

A také rodina, těhotenství, děti, dospívání

Moderátor: Moderátoři Pauza.cz

Odeslat příspěvekod Negat 29. 3. 2009 13:27

No tak s tím sem se taky ještě nesetkal a nedokážu si to ani představit.I když se mi stalo že když sem byl jednou vážně zamilovanej že sem na ten sex taky moc pomyšlení neměl.Chvilkové poblouznění :D Jinak u dam bych to ještě chápal ale pánové my máme v genetickém kódu zakódováno že musíme obskákat co nejvíc samiček :)
---------------------------------------------------------------------------------------
Už se těším až zas budu chlastat v Praze
Negat
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod koblih.jr 29. 3. 2009 18:33

Sloniku, jsem docela jeste mladej, abych psal, ze jsem prozil tohle nebo tohle. Motam se vekem kolem 22, ale rekl bych, ze mam nektere veci za sebou, ze i trenovani 35nici by mohli zavidet. Jen se bojim, aby v 25 nezacala prostata. :nenapadne :oboze
Tady nic není. Výš koukej. :-)
koblih.jr
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod polda 29. 3. 2009 20:53

tak začni ubírat ať ti do 35 něco zbyde,takhle brzy poznáš skoro vše co ti to může dát a nic ti pak nezbyde na další zkoumání v pozdějším věku !!!
A staneš se trudomyslnej... a potřeba sexu v ... :-/
polda
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod MgX 29. 3. 2009 20:55

koblih.jr chlubiky chlub :mrgreen:


Motám se věkem někde mezi 18ti a smrtí a myslím, že je pořád co poznávat, kde se vylepšovat, co zkoušet, zkoumat :-)
S pozdravem MgX
MgX
Administrátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod polda 29. 3. 2009 21:22

...to ještě asi nebudeš ani v půlce,(18-smrt) potom by jsi psal,že už lze leda jinak ochucovat ......
polda
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod S-Tony 29. 3. 2009 23:29

Slonik píše:dovedu představit situaci, kdy mám tolik starostí a musím myslet na tolik věcí současně, že prostě na sex v hlavě nezbývá místo.

Tak to zase neznám já. Když se ženská svleče, tak mi to v hlavně přepne na jiný okruh a myslím je na to jak si to užít. Kdyby se mně u toho ženská zeptala kolik je 2+2, tak nevím 8-)
Když se smíříte s tím, že život už nic nového nepřinese, tak teprve to je ten okamžik, kdy všechno důležité teprve začíná...
S-Tony
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Slonik 30. 3. 2009 01:03

Potíž je v tom, že občas na ten druhý okruh prostě fakt není místo ani výpočetní výkon. Vzhledem k tomu co dělám si "luxus", který popisuješ občas musím odpustit. A protože mi to nijak nevadí, jsem docela spokojený člověk ;-)
Určitě možná s váma tak jakoby nesouhlasím!
Slonik
Expert
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod koblih.jr 30. 3. 2009 21:51

MgX píše:koblih.jr chlubiky chlub :mrgreen:


Se nechlubím, spíš se stydím a odstrašuju lidi. To je výhoda té internetové anonymity. ^^
Tady nic není. Výš koukej. :-)
koblih.jr
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Negat 30. 3. 2009 22:27

Slonik píše:Potíž je v tom, že občas na ten druhý okruh prostě fakt není místo ani výpočetní výkon. Vzhledem k tomu co dělám si "luxus", který popisuješ občas musím odpustit. A protože mi to nijak nevadí, jsem docela spokojený člověk ;-)

Tak to by mi z toho prdla cévka v mozku.To fakt dokážeš řešit více věcí(okruhů) současně.A to se říká že muži zvládají dělat jen jednu věc v jednu chvíli :shock:
---------------------------------------------------------------------------------------
Už se těším až zas budu chlastat v Praze
Negat
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod MgX 31. 3. 2009 17:41

Negat píše:To fakt dokážeš řešit více věcí(okruhů) současně.A to se říká že muži zvládají dělat jen jednu věc v jednu chvíli :shock:

Nevěř všemu, co Ti řeknou ženský :D 8-) O:-)

To víš, že chlap dokáže více věcí současně... :mrgreen:
S pozdravem MgX
MgX
Administrátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod S-Tony 31. 3. 2009 17:44

Jo. Chlap třeba dokáže najednou sledovat hokej v TV, pít pivo, chroupat chipsy, okřikovat manželku, myslet na krásnou sousedku a ještě se u toho škrábat na zadku.
Když se smíříte s tím, že život už nic nového nepřinese, tak teprve to je ten okamžik, kdy všechno důležité teprve začíná...
S-Tony
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Slonik 31. 3. 2009 18:32

Multitasking zvládám zatím bezproblémově. A vůbec to nemusí být jak tvrdí S-Tony - u televize pivo nepiju, chipsy nechroupu vůbec, manželku nemám sousedka je stará důchodkyně, která je sice hodná, ale krásná byla možná někdy koncem války ... :D
Určitě možná s váma tak jakoby nesouhlasím!
Slonik
Expert
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Kirkwood 31. 3. 2009 18:37

Slonik: nestěžovala si? :nenapadne: :-D
Kirkwood
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Slonik 31. 3. 2009 19:12

Kdo a na co?
Určitě možná s váma tak jakoby nesouhlasím!
Slonik
Expert
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Kirkwood 31. 3. 2009 19:13

Slonik: sousedka důchodkyně ;-)
Kirkwood
Přeborník
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků