Brigáda pro patnáctiletého.

Podmínky pro práci, vztahy se zaměstnavateli, platy

Moderátor: Moderátoři Pauza.cz

Odeslat příspěvekod jannnn 29. 3. 2009 13:28

no ja loni sehnal naprosto perfektni brigadu (penezma i praci) az nekdy v cervnu :P
jannnn
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Negat 29. 3. 2009 13:35

Možná ještě zkusit brigádu jako šatnář nebo obsluha na koncertech či partys :oops: ..tam vždycky shánějí nové lidi...ovšem nevím jesi berou od 15ti..
---------------------------------------------------------------------------------------
Už se těším až zas budu chlastat v Praze
Negat
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod cassies 29. 3. 2009 14:31

Ja uz jsem taky na nervy z brigadama...delala jsem do ledna v klubu, za noc 500 plus min. 700 dyska, nekdy jen patek, nekdy patek i sobotu, ted se klub prestavuje a ono zit si s minimalne 4000 mesicne je neco jineho, nez s 500. Sehnat brigadu - jakoukoli je fakt skoro nemozne.
Jinak o prazdninach jsem loni byla v Praze v Tescu a paradicka, muzu vrele doporucit, pokud nekdo chce na leto vypadnout z domu.
cassies
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod jannnn 29. 3. 2009 14:35

heh, tak zrovna na leto bych rekl, ze existuje mnoho lepsich brigad, nez byt zavreny v tescu u pokladny...venku, na cistym vzduchu, slunicko, v prirode... :-) viz jak psal snowboarder o Lipnu :)
jannnn
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod cassies 29. 3. 2009 15:45

Tak jako taky bych radsi litala nekde po kempu, ale na druhou stranu pro lidi bez zkusenosti to je idealni (viz. nazev tematu).
Letos premyslim nad Spanelskem, ale nevim no, 3 mesice je celkem dost.
cassies
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Negat 29. 3. 2009 16:25

Aha a co by si přesně chtěla dělat ve španělsku.Umíš jazyk?Přes agenturu nebo jenom tak?Ptám se protože sem tam byl 2 měsíce.Práce nestálá.Peníze horší než tady(když odečtu náklady na život).Navíc tam zaměstnavatelé nemají vůbec problém s tím tě ojeb*t(mluvím o sběru plodů, pokud neumíte řeč a nemáte auto).Ale jinak zarobit se tam i tak dá ale musíš mít štěstí nebo vědět nebo umět řeč nebo,nebo,nebo.Ale i tak to vřele doporučuju.Je to skvělá zkušenost.Jen si sebou vem tak 15k navíc :)
---------------------------------------------------------------------------------------
Už se těším až zas budu chlastat v Praze
Negat
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod cassies 29. 3. 2009 18:47

Negat: Jela bych pracovat do kempu, kuchyn - bar - restaurace. Spanelsky umim akorat veci potrebne k prijeti. Ale jeste nevim, ta jazykova bariera je celkem velka a tri mesice se mi zda dlouho.
cassies
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Negat 29. 3. 2009 21:27

No a domluvené to máš přes agenturu nebo jak?Pokud je to přes známého tak ok.Agentuře bych nevěřil.Pro každý případ si vem pár tisíc navíc a když tak se zajeď mrknout k Gibraltaru :)
---------------------------------------------------------------------------------------
Už se těším až zas budu chlastat v Praze
Negat
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod strny88 30. 3. 2009 20:07

pokud jdeš pracovat do španělska počítej stím že spadneš pěkně na držku :D odvezou tě co nejdál do nejvzdálenějších končin, daleko od letišt atd( z důvodu aby jsis to nerozmyslela a neodletěla naZ5 :D) pak počítej stím, že budeš ze dva týdny jen sedět doma na zadku v apartmau( imho pro mě nejlepší řešení krásná dovolená u moře s apartmánem:D) to proto aby jsi všecky své peníze co jsis přivezla utratila za jídlo:) mno a pak tě začnou strhávat v práci, od rána do večera nic nezvyklého:) O peníze se budeš vymáhat marně, bo mezi tebou a nějakým"šefem" bude prostřeník, nejlépe nějakej přičmoudlej kdo víco, který umí španělsky míň než ty:) takže se nedomluvíte vůbec na ničem :D a celá tadle brigáda skončí tak, že budeš ráda když ti příbuzní pošlou peníze jak na jídlo tak na cestu dom:).... Abych to shrnul, kvalitní zkušenost, na kterou budeš vzpomínt celý život, poznáš kus světa, zkušenosti ti nikdo neveme( naučíš se krást, promrskáš španělšťinu, poznáš spoustu lidí z Čr kteří se tam skrývaj před zákonem atd atd :D) já osobně bych jel znova, větší zevl sem nezažil :D:D
Siemens M50, CX65, Nokia 3510i, Samsung E720, Motorola E398, L7, Razr V3, Rizr Z3, Sagem MY Z-55, LG Shine, Nokia N82, Sony Ericsson w810i, Motorola Ming, Samsung Galaxy Spica, Motorola DEFY, ATRIX, X, X+1, X Style, X4, Z3 PLAY, LG G8s, Google Pixel5
strny88
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Negat 30. 3. 2009 22:30

Strny2x8...příští rok vemem stan a spacáky a pojedem si ogrilovat Choseho Pompu i jeho méněceného tlustého smradlavého synka :D :D
---------------------------------------------------------------------------------------
Už se těším až zas budu chlastat v Praze
Negat
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod strny88 3. 4. 2009 12:26

o kámo, škoda že sme ho tenkrát neugrilovali, v té hladové krizi, jak se nám sbíhaly slyny jen při pohledu na něj a ty jeho šťavnaté špeky, nesnáším obecně špeky, ale ty jeho hmm ted mi ukápla slina od pusy:-) krásnej čmoudléj bůček to bude, vyuzenej předem :D
Siemens M50, CX65, Nokia 3510i, Samsung E720, Motorola E398, L7, Razr V3, Rizr Z3, Sagem MY Z-55, LG Shine, Nokia N82, Sony Ericsson w810i, Motorola Ming, Samsung Galaxy Spica, Motorola DEFY, ATRIX, X, X+1, X Style, X4, Z3 PLAY, LG G8s, Google Pixel5
strny88
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod vizitix 15. 4. 2009 16:51

Tak pokud to vyjde, tak jsem si sehnal brigádu u T-mobile.. otrávování lidí na ulici, do PDA odklikám jejich odpovědi na dotazník a jako príma odměnu dostanou SIM kartu.. :D

75 čistýho na hodinu, práce kdy chci, pohoda jahoda.. :) Snad to vyjde..
Unknown Pleasures
vizitix
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Jack111 15. 4. 2009 17:03

Moc horších míst už není :-D
Jack111
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod vizitix 15. 4. 2009 20:26

Nechápu proč :) ..

Víceméně bez fyzické námahy, peníze nejsou špatný a můžeš chodit kdy chceš..
:)
Unknown Pleasures
vizitix
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Jack111 15. 4. 2009 20:39

To ti řekli náboráři a nebo už jsi týden odpracoval?
Jack111
Přeborník
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků