Chci se nechat zmrazit

Diskuze o vesmíru, nových vědeckých objevech i technice v běžném životě

Moderátor: Moderátoři Pauza.cz


Odeslat příspěvekod Jack111 16. 3. 2009 19:21

Icelift, alcor. Ale na to určitě nemáš. Za 50 u ledu chtějí víc jak 100 000kč :-D
Jack111
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod mareq0 16. 3. 2009 21:17

michal-19 píše:Potřebuju se nechat zmrazit aspoň na 1000 let a nechat roztát, až bude svět lepší a vymakanější. Poraďte mi, která firma tohle dělá.

Zase jeden co chce, aby mu všechno spadlo do klína :-D Za tisíc let tu nemusí být zhola nic, aby ses pak nedivil 8-)
Obešel já polí pět!
mareq0
Přeborník
Uživatelský avatar


Odeslat příspěvekod Michal P 17. 3. 2009 10:12

...
Michal P
Přeborník

Odeslat příspěvekod 4honza 17. 3. 2009 10:43

Mame na chate jednu starou, prilis nepouzivanou lednicku. Muzu ti ji prodat za rozumny peniz nebo dokonce pronajmout. V druhem pripade bude v cene i elektrina :)

Navic slibuju, ze kdyz se bude dit neco duleziteho, napriklad pristani UFO, tak te vzbudim ja nebo mi potomci, abys to neprosvihnul
4honza
Datel roku 2009
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod S-Tony 17. 3. 2009 11:30

Podle mně je tohle období ve kterém žijeme nejlepší v celé historii lidstva. Myslím tím hlavně naši střední evropu a ČR.
95% z nás má slušný byt, 92% z nás má práci, skoro všichni si můžeme koupit mnoho krásný věcí, jezdit docela levně po celém světe.
Třeba jen to cestování kamkoli na světe bylo donedávna docela nemyslitelné. Ovšem díky moderním cestovkám je to velmi snadné.
Seznamování je díky mediím a internetu velice snadné. Dneska na rozdíl od minulosti si nemusíte brát člověka, kterého nemilujete. V rámci střední Evropy nám nehrozí zemětřesení a války. Jsou tu jen ty povodně, ale přestěhovat se mimo povodňovou oblast není zas tak velký problém.

Podle mně bude za tisíc let svět velice nebezpečný, temný, najít práci bude velice obtížné, chudých lidí bude mnohem více, podsvětí bude mocnější, vraždy a krádeže častější.
Já bych asi v jiném obdobní a jiném státě žít nechtěl. Možná připadají v úvahu ty severské země. Tam mají taky pohodu .-)

PS: Pokud se dneska někomu nedaří, tak to je jen díky jeho neschopnosti. Nebo je to tím, že je to debil. Ale na to zmrazení nepomáhá.
Když se smíříte s tím, že život už nic nového nepřinese, tak teprve to je ten okamžik, kdy všechno důležité teprve začíná...
S-Tony
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod gomanek 26. 3. 2009 12:35

Tak než se necháš zmrazit, jeď do Čeladné do Polária, ať víš do čeho deš ;-)
gomanek
Čtenář

Odeslat příspěvekod S-Tony 26. 3. 2009 12:57

To já bych se potřeboval nechat rozmrazit. Už by mohlo být léto.
Když se smíříte s tím, že život už nic nového nepřinese, tak teprve to je ten okamžik, kdy všechno důležité teprve začíná...
S-Tony
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod jannnn 27. 3. 2009 23:18

já.
jannnn
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod jannnn 28. 3. 2009 09:13

hele docela pohoda, jen pak po probuzeni desne bolej zada. jinak me to stalo na 500 let 3 prasata, takze celkem fer cena.
jannnn
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod jannnn 28. 3. 2009 12:17

no jako driv bylo lip, docela premyslim, ze vyuziju moznosti firmy Cestovani_casem s.r.o. a zas se tam vratim...
jannnn
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod teplice 2. 5. 2009 21:36

nic moc...budeš pořád blbec :)
Myšpulín: Nevím mě živě moc neříká, byl jsem tam jen párkrát. Když potřebuju něco kolem PC tak se stejně zeptám v garáži, tam se nebojím že mě sjede někdo ve věku mýho syna :-D
teplice
Ovčák 2009
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Fido+ 13. 7. 2009 14:18

No zalezi na tom odkud z budoucnosti. Za 5000 let bude Zeme chranena rezervace a zit se bude na asteroidech okolo. Nic moc. Ted je lip ale asi jeste lip je pred 500 lety. :-D
Fido+
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod S-Tony 18. 7. 2009 19:19

Před 500 lety? V každém období existuje místo na zemi, kde se žije líp. Myslím bez brabrarů, válek, moru a podobně.
Podle mně je těch míst teď na světě mnohem více než před 500 léty.
Když se smíříte s tím, že život už nic nového nepřinese, tak teprve to je ten okamžik, kdy všechno důležité teprve začíná...
S-Tony
Přeborník
Uživatelský avatar

Další stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků