Pochlubte se svým kolem : )

Vlastní aktivita, soutěže, různá mistrovství, rady a tipy

Moderátor: Moderátoři Pauza.cz

Odeslat příspěvekod oneill_sx1 27. 10. 2008 15:34

Ze sklepa, v garáži není bohužel místo, takže musí být ve sklepě, kde nejsou na očích.
Naposledy upravil oneill_sx1 dne 27. 10. 2008 16:09, celkově upraveno 1
oneill_sx1
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod voshi 27. 10. 2008 15:55

To by mě švihlo. Nejčernější varianta je, všechny najednou. Kolo odstavuji maximálně když si chci odskočit venku :)
Do krámu, někam se podívat či podobně vůbec. Ani zamčené bych ho nenechal. Dnešní lid je šikovný a hlavně, nekradou se už jen ty lepší, nebo jen draze vypadající kola, ale i levný Kauflandy.
Kámošovi ukradli kolo, když si kupoval cigerety v trafice, měl ho opřený o stěnu a než se otočil už kamsi odjíždělo.
voshi
Návštěvník

Odeslat příspěvekod vizitix 24. 1. 2009 13:18

Tak jsem dnes dostal Kellys Salamander :) :love:

doteď jsem měl Kellys Viper.
Unknown Pleasures
vizitix
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod freedyspeed 8. 2. 2009 02:58

Čekání na jaro :mrgreen:
Obrázek
Trochu vzpomínek:
Obrázek
Obrázek
Jinak vidím že jsme tu jen 2 (?) zastánci ,,trochu jiného" stylu .
Pro případ nějakých diskuzí - já se hlásím k Freeridu (tzn. lehčí sjezd, kombinovaný s triky a zaměřený spíše na efektivitu a styl jízdy než na rychlost)
Dříve trochu Dirt/Streetu (jak je asi vidět na mém Koníkovi)
Už je mi trochu malej no ... Je to Sko :-( Asi to bude chtít něco nového ... ale ještě uvidím po finanční stránce ...
ještě něco málo k tomu dirtu:
... pár let zpátky ...
Obrázek
... tohle mi vyrostlo (skoro) za barákem :roll: ....
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Pokračování příště ...
freedyspeed
Čtenář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Fuck8r 1. 3. 2009 12:06

pěkný pěkný...


já jsem si teď vyaukroval meridku hele :arrow: http://www.aukro.cz/show_item.php?item=556502260

jenom zahodím tu vidli a koupím tam http://www.sram.com/_media/images/rocks ... _large.jpg ^^
A7R4 + 20/40/135 art a FE85.
Fuck8r
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod voshi 1. 3. 2009 12:51

MMM pěkný, vidlici taky schrastíš na aukru :) toho psa si vydražil taky?
voshi
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Fuck8r 1. 3. 2009 13:16

he he ... né vidli jedině novou ;-]
A7R4 + 20/40/135 art a FE85.
Fuck8r
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod voshi 1. 3. 2009 13:29

To trošku rozveď. Rám může být taky poškozený, sice v záruce ale hádej se pak. Já teda jediný co jsme koupil bazarově byl napínák a batoh.
voshi
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Fuck8r 1. 3. 2009 23:54

rám si hned vizuálně zkontroluju že jo a když něco - vyfotím aukru a obchod se ruší - ale vidle může mít před smrtí a jen tak to nepoznám a nedá se to nafotit

je to kolo za 30k prodávaný za 12k takže nemůžu požadovat (ani neočekávám) 100% stav komponent... hodím vidli a jako nouzovka (ve finanční krizi) to na 4 roky poslouží dobře myslím s dobrým servisem a obměnou opotřebovaných dílů...

já bych nekoupil z aukra použitý cyklo kalhoty :D
A7R4 + 20/40/135 art a FE85.
Fuck8r
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod voshi 2. 3. 2009 09:12

Nemluvil jsem o kalhotách, ale o batohu :) byl od kámoše ne z bazaru ale bazarově.
S tím rámem je to podobný jako s tou vidlicí, možná i horší, sám prodávající nemusí tušit, že je s rámem něco v nepořádku, praskliny tak miniaturních rozměrů, že je na první pohled třeba ani nezahlédneš, no ale jen majitel sám ví jak na tom kole prasil. Neříkám, že se musí nutně něco stát, ale náhoda je blbec a o to víc by mě to pak štvalo. Rámy tedy jedině nový, možná ještě od někoho koho znám.
Před lety jsem kamarádovi prodal freestyle 20ku, já už ho měl z blešáku, fakt paráda, pěkná cena, vyčistil jsem ho, udělal takovou tu údržbu, prohlížel jsem, vše se zdálo být v pohodě. Když bylo hotový, vypadalo takřka jako nový, možná pár jíz prožilo a měl ho ani ne půl roku, skočil přes ďouru v silnici a v krku se mu rozlomilo jak papír, jeho táta na mě pak byl *****, že jsem mu prodal šméčko...
voshi
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Fuck8r 2. 3. 2009 09:19

tohle je v pohodě - ježděno ženou :D ... i když nevím jakej chlap by pro ženu koupil kolo za 17k aby s ním jezdila a pak ho ještě na tu její jízdu vytunil Avidama 5, Mavicama, LX sadou ... no uvidíme co mně dorazí :lol:
A7R4 + 20/40/135 art a FE85.
Fuck8r
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod mišík 23. 3. 2009 22:26

hi, já mám červený :oops: ;-)
Nikdy neřikej nikdy...
mišík
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod voshi 23. 3. 2009 23:21

Tak co? Jak to vypadá?
Mladá má taky už lepší kolo, tedy, jak se to vezme.
Lidi jsou různý, zhýralý penězma, tak dělaj i blbosti :) a kupujou i takový věci, který vživotě neužijou.
voshi
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Gooorila 24. 3. 2009 09:45

Fuck8r: Proč ne? Já koupil ženě GT iDrive za 35k a taky jsem to začal tunit :o). A nejhorší na tom je, že na tom ujede ročně tak 500km a protože se nám za chvíli narodí trpaslík, tak dva roky na to zase nesedne.
Přiznám se, že kdybych potřeboval prachy, tak ho taky střelím na aukru, i když by mi popis: Ježděno ženou, najeto cca 1000km, asi těžko někdo věřil :o).

A přitom já sám mám kolo mnohem levnější a ani do něj neivestuju (chtěl jsem novou vidli, ale jsem strašně lakomý a tolik peněz se mi dávat nechce)
Gooorila
Návštěvník

Odeslat příspěvekod anonymni 24. 3. 2009 09:56

Tak jezdi na GT, ne?

Ja si asi tu svou Meridku letos necham, cekaji me dulezitejsi investice :-))
anonymni

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků