Užíváte marihuanu?

A také další zlozvyky; povolit nebo zakázat

Moderátor: Moderátoři Pauza.cz

Uzivate marihuanu?
ANO 97 %  31%  [ 97 ]
NE 210 %  68%  [ 210 ]
Celkem hlasů : 307

Odeslat příspěvekod Jack111 17. 3. 2009 22:55

Unleaded píše:
Jack111 píše:Máte na to důkaz? Nejlépe z USA.

vzpominka na Petra T.? :D


Absťák. Už mi chybí... :-S
Jack111
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod anonymni 17. 3. 2009 23:25

To se zahoji :D

netvrdim, ze je to na stejne urovni a jsem spise k marihuane pozitivne naladen ;-)
anonymni

Odeslat příspěvekod cassies 17. 3. 2009 23:49

Hmm, nikdy mi vlastne poradne nedoslo, ze marihuana opravdu nema vedecky podlozene negativni vlivy, to je divne ne? Nebo prinejmensim zarazejici...ze by to bylo tim, ze jen odbourava zabrany k tvrdsim drogam?
cassies
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod anonymni 17. 3. 2009 23:51

Tak ono treba na plice to ma podle me urcite nejaky vliv...
anonymni

Odeslat příspěvekod jannnn 18. 3. 2009 00:11

no já nevim, sem si to jen v rychlosti hodil do googlu a prvni z ceskych co mi vypadlo:

http://zdravi.idnes.cz/vase-telo.asp?c= ... oureni_bad
http://zdravi.idnes.cz/psychiatri-leci- ... oureni_bad
jannnn
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Jack111 18. 3. 2009 08:48

jannnn: Asi takhle. Vyber si :-D způsobuje rakovinu nebo nezpůsobuje rakovinu. Všechno ze stejných stránek. A stejné rozpory jsou i na ostatní onemocnění trávou. Jistě nějak škodí, vdechováním kouře dostává tělo zabrat, ale je otázka, jestli je to nějak významné a nebo ne.
Jack111
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod anonymni 18. 3. 2009 11:06

Rekl bych, ze svym zpusobem to vyznamne urcite bude ;-)
anonymni

Odeslat příspěvekod lu.kas 18. 3. 2009 22:26

Já osobně to beru tak, že opravdu sváteční hulení je naškodný. Ne že by bylo skutečně neškodný, ale v tomhle světe je spousta věcí který zdraví oddělávaj víc...

Pravidelný hulení záleží na člověku. Nějaká studie myslím že dokázala, že jsou strašný rozdíly ve vnímání každým organismem, každej model a tak, nedá se to zevšeobecnit. Ale jsem proti, nešel bych do toho.

No a lidi který hulí pravidelně hodně jsou jasný, nechci se s nikým hádat, ale ta škodlivost tu podle mě prostě je.

Záleží na každým, jak využije možnost, kterou dostal (hulit). Bohůžel, hodně lidí se (třeba díky nějakejm okolnostem, nebo prostě "neřeší"..) dostanou do fáze kdy už to dobrý není. Ve správný míře to podle mejch zkušeností dokáže udržet málokdo.

Závěr: Ganju jako takovou neodsuzuju, ale jednoznačně kolem sebe vidím, že víc věcem uškodila než pomohla.
Podpis -> klik na 'www'
lu.kas
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod strny88 18. 3. 2009 22:37

hulím 3 roky, dá se říct pravidelně, jsou období kdy jsem spukaný několikrát denně, pak období víkendová, ty převažují, celý týden jsem ve stresu v práci a řeším a řeším samé neřešitelné věci. O víkendu si zakalím zahulím, v tomto stavu krásně zafilozofuji, a je mi fajn, řeším neřešitelné, řeším vše s usměvem na tváři, ale pak to přijde, přijde dojeb, začnu řešit věci ktere mě serou a trápí(osobní) a to je pak síla, z krasneho stavu je stav naprosto depresivní :D je mi blbě z lidí okolo, nechápu jejich řeč, ale už jsem si jak štak zvykl, chtěl bych přestat už jen kvuli těmto stavům ale nedeto, vždycky si dám i když vím že to dopadne takhle:(, tráva je dobrá, le je dobré pauzovat, a nikdy se nestat závislým:) ale jak už se tady píše nademnou, záleží na psychyce člověka.
Siemens M50, CX65, Nokia 3510i, Samsung E720, Motorola E398, L7, Razr V3, Rizr Z3, Sagem MY Z-55, LG Shine, Nokia N82, Sony Ericsson w810i, Motorola Ming, Samsung Galaxy Spica, Motorola DEFY, ATRIX, X, X+1, X Style, X4, Z3 PLAY, LG G8s, Google Pixel5
strny88
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod k.ro 20. 3. 2009 12:14

a hodně taky záleží na prostředí když si tady strny pustí psytrance a má bad tripy nechápu čemu se diví :-) já hulím zhruba taky 3 roky v podstatě pravidelně a dle mého názoru a ostatních lidí(studju Vš) sem stále normální jediné negativum vidím v tom že mi to relativně pomáhá být vyrovnaný a nad věcí(neřeším věci, které nemůžu ovlivnit) proto se mi zatím nechce přestat ale je to dané mým životním stylem :) navíc si myslím že sem postižený seeking syndromem a stále mě hulení baví. Možná i proto že sem vrozený optimista.Jako každý sem zažil i bad trip ale je to jenom o psychice člověka samotný bad trip nemusí být až tak bad když najdete spouštěč neboli stimulant tohoto stavu a odstraníte jej. :)
________________________________________ooXXoo________________________________________________________________________________
proč odcházet když jste ještě ani nepřišli :-)
k.ro
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod mišík 23. 3. 2009 22:37

co to je :?: :mrgreen: ja nikdy, jen jednou skusila -stačilo :-!
Nikdy neřikej nikdy...
mišík
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod strny88 26. 3. 2009 09:10

ono se říká že poprvé to stojí vždycky za houby, :-) i když u mě toto neplatí :twisted: třeba to vyzkoušet ještě párkrát :?: ať je zčeho dělat nějaký závěr :lol:
Siemens M50, CX65, Nokia 3510i, Samsung E720, Motorola E398, L7, Razr V3, Rizr Z3, Sagem MY Z-55, LG Shine, Nokia N82, Sony Ericsson w810i, Motorola Ming, Samsung Galaxy Spica, Motorola DEFY, ATRIX, X, X+1, X Style, X4, Z3 PLAY, LG G8s, Google Pixel5
strny88
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Dr.Gonzo 8. 7. 2009 20:57

Zhruba dvakrát do roka? Což znamená že slovo "užívá" se mě asi netýká.
Dr.Gonzo
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod EINEX.SIEMENS 8. 7. 2009 23:56

5x za rok přibližně :-D Většinou ve škole na hajzlech :D a stejně je chlast lepší :-P
Sbírám Siemensy.
EINEX.SIEMENS
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod hobitt 10. 7. 2009 08:20

No já velice vyjímečně tak max. 3x za rok, ale radeji, nez travu si dam vodarnu...tu ted mam dost casto
2010 Renault Laguna Grandtour 2.0 dCi
hobitt
Přeborník
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků