Prace revizora

Podmínky pro práci, vztahy se zaměstnavateli, platy

Moderátor: Moderátoři Pauza.cz

Odeslat příspěvekod S-Tony 10. 3. 2009 21:27

radek0077:
35 táců? Za to, že ti někdo 5x do měsíce někdo rozbije držku je to málo.
A to nemluvím o tom, že tě je dneska schopný kvůli lístku na metro někdo zapíchnout kudlou.

Teoreticky: Nemít bohaté zkušenosti s praktickou sebeobranou, tak do toho nejdu ani náhodou.
Když se smíříte s tím, že život už nic nového nepřinese, tak teprve to je ten okamžik, kdy všechno důležité teprve začíná...
S-Tony
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Hazellee 10. 3. 2009 21:53

Bungo píše:Zeptal bych se na dopravnim podniku...

Jinak si nemyslim, ze by revizori byli nejak nelidsti... Proste delaji jen svou praci... A pokud maji nizky plat a provize z toho kolik cernych pasazru odchytnou, tak se nelze divit, ze jsou dusledni... Slusny clovek ma mit litek a pokud ho nema, pak je v poradku ze je na nej revizor prisny a chce pokutu.

Ja byt revizorem, tak se schvalne zamerim na ta mista kde je nejvic lidi bez listku a nejvetsi sance, ze dostanu zaplaceno --> studentske spoje, nocni tramvaje...


proč by taky někdo měl platit jízdné a jiný ne? není to ani spravedlivé. revizoři jsou užiteční.
Hazellee
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Slonik 10. 3. 2009 22:18

Hazellee píše: revizoři jsou užiteční.


Viděl bych tam spíše kondicionál - byli by užiteční, kdyby se mimo jiné uměli chovat a nevypadali často jako bezdomovci, naučili se používat deodoranty, ukazovali odznaky ne jako Státní Bezpečnost a tak dále.
Určitě možná s váma tak jakoby nesouhlasím!
Slonik
Expert
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod LammerOutsider 5. 2. 2013 23:02

Spíš by mě zajímalo, jestli mají předem daný kterýma spojema nebo který oblasti mají jezdit, nebo je prostě podnik pustí ven s odznakem a řekne jim: chytejte ...
LammerOutsider
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod icotech852 6. 2. 2013 06:33

Neviem ako u vás,ale u nás nastupuju cestujúci prednými dverami a platia kartou.Revízor tým pádom nie je potrebný.
forsaken...
icotech852
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod trent 6. 2. 2013 08:40

Takhle u nás fungují jen příměstský a dálkový spoje.
Na dva díly vodíku, vždy jeden díl kyslíku. To je nápoj pro bohy, postaví tě na nohy.
trent
NightWriter
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Jack111 6. 2. 2013 11:17

I v meziměstským autobuse s nástupem předními dveřmi jsem už revizora potkal. Dokonce chytil černého cestujícího.
Jack111
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod trent 7. 2. 2013 09:31

Ano, ale to pak muze jit na hlavu autobusaka, ze nevydal jizdenku, coz take obcas delaji.
Na dva díly vodíku, vždy jeden díl kyslíku. To je nápoj pro bohy, postaví tě na nohy.
trent
NightWriter
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Jack111 7. 2. 2013 13:08

Spise si ten listek lidi neberou a nebo ho hned zahodi. Ja si ho driv taky vetsinou nebral.
Ale rekl bych, ze tam revizor nebyl nahodou. Proste se ridici zdalo, ze nekdo nevystoupil, kdy mel a tak si o nej zavolal.
Jack111
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod trent 7. 2. 2013 13:50

To je také možné.
Na dva díly vodíku, vždy jeden díl kyslíku. To je nápoj pro bohy, postaví tě na nohy.
trent
NightWriter
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod LammerOutsider 7. 2. 2013 14:27

Nebo jel revizor odněkud někam tak si řekl že když už jede tak si pár lidí prolustruje, cokdyž mu to nějakou tu korunu hodí :D
LammerOutsider
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod trent 7. 2. 2013 20:33

Obvykle ty peníze nekasíruje pro sebe, ale pro zaměstnavatele.
Na dva díly vodíku, vždy jeden díl kyslíku. To je nápoj pro bohy, postaví tě na nohy.
trent
NightWriter
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod LammerOutsider 8. 2. 2013 02:44

Obvykle z toho ma provize.
LammerOutsider
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Slonik 12. 2. 2013 20:49

Nedávno jsem potkal (po straaaašně dlouhé době) slušného revizora. Již metr ode mne ukázal odznak, nahlas pozdravil a velmi zdvořile mě požádal o předložení jízdního dokladu. Ten shlédl, poděkoval a ještě mě upozornil, že jeho platnost končí za dva dny, tak abych na to nezapomněl a neměl problémy. Dokonce mi řekl, že jedna pobočka kde se doklady prodávají bude zavřená (pro rýpaly - ač žiju v Praze, nemám OpenCard, takže si časovou jízdenku mohu koupit jen v omezené síti prodejních míst).

A když sice slušně, ale velmi nekompromisně vykázal z tramvaje dva zdroje smradu, získal si mé sympatie. Bohužel jsem si nezapamatoval číslo jeho odznaku abych mohl dopravnímu podniku poslat kladnou referenci.
Určitě možná s váma tak jakoby nesouhlasím!
Slonik
Expert
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod aquarkko 13. 2. 2013 12:41

Jojo, všude jsou slušný lidi, ale je jich jak máku. Třeba se to k němu nějakým způsobem dostane :wink:
Think for your fucking yourself. (Mark Barney Greenway)
aquarkko
Legenda
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků