Snezenky a machri po 25 letech

Na co jít do kina a co je ztráta času; nejoblíbenější filmy, video

Moderátor: Moderátoři Pauza.cz

Odeslat příspěvekod Dj Smolíček 27. 12. 2008 22:34

chystam se do kina na pokracovani snezenek a zajmalo by me, zda to uz nekdo videl a jestli ma cenu obetovat nejaky ten peniz za tento filmik. :?: :idea:
36°
Dj Smolíček
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Snekac 27. 12. 2008 22:40

To by mě zajímalo taky :)
> Jak pokračuje kampaň za svobodu informací?
>> Pardon, o tom nelze mluvit.
Snekac
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Dj Smolíček 27. 12. 2008 22:46

no asi se tedy vydam pristi tyden do cinestaru a zkouknu to.. uz by nemusely byt ty saly tak preplnene.
36°
Dj Smolíček
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod S-Tony 28. 12. 2008 20:48

Určitě se vyplatí, ale ne v Cinestaru. Zajdi si na to raději do nějaké menšího kina až to tam bude hrát. Bude to mít lepší atmosféru a míň to stát.
Když se smíříte s tím, že život už nic nového nepřinese, tak teprve to je ten okamžik, kdy všechno důležité teprve začíná...
S-Tony
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod aquarkko 29. 12. 2008 12:40

kdo jste to viděl: to tam fakt tak příšerně přehrávají jak v těch ukázkách?
Think for your fucking yourself. (Mark Barney Greenway)
aquarkko
Legenda
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod jannnn 29. 12. 2008 14:55

S-Tony píše:Určitě se vyplatí, ale ne v Cinestaru. Zajdi si na to raději do nějaké menšího kina až to tam bude hrát. Bude to mít lepší atmosféru a míň to stát.

no to teda nevim...v mensim kine, kde misto v pohodlnych sedackach sedis na tvrdych seslich, kde mista na nohy mas asi stejne jako v autobuse, kde zvuk se line z dvou prtavych reproduktoru vepredu, atd ... jestli todle stoji za usetrenych 40 kc :hm

cest vyjimkam, ale maly kina vypadaji vetsinou prave takle :)
jannnn
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod S-Tony 29. 12. 2008 16:22

No v třeba v Ostravě jsou všechny malé kina modernizované. Mně je tam líp než v Cinestaru.
Zvuk tam mají v pohodě. Samozřejmě na bombastické akční filmy tam nechodím.
Ale zrovna u sněženek ti stačí obyč stereo bez basů.
Když se smíříte s tím, že život už nic nového nepřinese, tak teprve to je ten okamžik, kdy všechno důležité teprve začíná...
S-Tony
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod jannnn 29. 12. 2008 18:26

Aha, no tak ty myslíš sice malé kino, ale ve velkém městě :) ... já to bral jako malé kino obecně, tedy hlavně ty v menších městech, kde to vypadá tak jak jsem psal já ... ve velkých městech musí bojovat s multikiny, takže tam je to pak jiné :)
jannnn
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Dj Smolíček 30. 12. 2008 12:42

ja souhlasim s jannnem, mala kina jsou dobra pouze ve vetsich mestech, a proto se vydam na snezenky do cinetaru, to kilo me nevytrhne a rozhodne bude vetsi pohodli. a take se muzu obcerstvit ( popcorn, pepsi ) , coz mensi kina v mensich mestech nebo obci zpravidla neumoznuji, nehlede na to, ze v takovychto kinech byva pomerne velka kosa, jelikoz se jim nevyplati vytapet prostory, kvuli jednomu filmu, ktery tam vysilaji jednou ( max 2 krat )tydne.
36°
Dj Smolíček
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod eRiper 30. 12. 2008 13:48

V "malém" kině jsem byl jen v Novém Jičíně a sedačky jsou tam "pohodlné" asi jako v Palace Cinema (trapné sedačky). Zvuk je tam prostorový, vstupné kolem 70,-. Když bych to měl říct jinými slovy - CineStar rulezzz 8-P
eRiper
Nadšenec

Odeslat příspěvekod includes 30. 12. 2008 14:47

Přemýšlím, že na tenhle film po dlouhé době vyrazím do kina :)
Nedávno jsem byl na Máji, film otřesný, ale Digital Surround 7.1 co máme v kině to je mazec :) I největší multikina v ČR mají jen 5.1. 7.1 je nejmodernější zvuk co lze v ČR v kinech mít :) Jděte s Cinestarem do pryč :D

Ale neslyšel jsem tedy mnoho kladných ohlasů ohledně tohoto filmu.
includes
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod S-Tony 1. 1. 2009 19:38

No celý film je jen depka o krutosti stárnutí a zlomyslnosti osudu.
Je to tragické a není u toho sranda.
Nebrat....
Když se smíříte s tím, že život už nic nového nepřinese, tak teprve to je ten okamžik, kdy všechno důležité teprve začíná...
S-Tony
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod xMishalgax 3. 3. 2009 09:59

Trailer maji dobrej, takze mne to docela nalakalo, ale dost lidi mi rikalo, ze to je pry ztrata casu...
Školní, vědecké práce a texty všeho druhu: rychle, kvalitně a originálně.
Užívejte si studentského života naplno www.referatyzababku.cz
xMishalgax
Čtenář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Abox 3. 3. 2009 17:42

Abox
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Hansol58231 14. 2. 2010 23:24

Na začátku dobrý (taková hezká vzpomínka na jedničku) ale tak od půlky jedna velká blbost tzv.hlavní postava se ožere a toje všechno.
Hansol58231
Návštěvník
Uživatelský avatar

Další stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků