Od kolika let máte pravidelný sex?

A také rodina, těhotenství, děti, dospívání

Moderátor: Moderátoři Pauza.cz

Od kolika let máte pravidelný pohlavní styk?
od 14ti let a méně 2 %  2%  [ 2 ]
od 15 4 %  4%  [ 4 ]
od 16 9 %  10%  [ 9 ]
od 17 14 %  16%  [ 14 ]
od 18 10 %  11%  [ 10 ]
od 19 6 %  6%  [ 6 ]
od 20ti let a více 42 %  48%  [ 42 ]
Celkem hlasů : 87

Odeslat příspěvekod ste78 11. 1. 2009 19:40

Zdravím,

otázka je jednoduchá - od kolika let máte pravidelný pohlavní styk? Teď jsem hovořil s jednou slečnou a úplně mě zarazil věk, ve kterém se do toho teď mladí lidé pouští.. Ale je jiná doba :D

Jo, když už se ptám, tak by asi bylo vhodné odpovedět i za sebe.

-od 16-17ti let (pro někoho asi pozdě), ale do té doby to bylo jen takové řekněme neustálené. Asi to také souvisí s tím, jaké kdo má sexuální zvyklosti a jak často střídá partnery.

Těším se na vaše příspěvky :)
Naposledy upravil ste78 dne 11. 1. 2009 20:32, celkově upraveno 1
ste78
Návštěvník

Odeslat příspěvekod mbing 11. 1. 2009 19:54

Vzkaz pro snowboardera: Řekni to za nás oba ty. :D
Nemám problémy s alkoholem, mám problémy bez něj.
mbing
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod S-Tony 11. 1. 2009 20:00

Co to zase je za dotaz? Raději tu dej anketu a máš to. Anonymní to bude lepší.
To se vlastně ptáš na to, kdy člověk poprvé zažil opravdový dlouhodobější vztah, ne?

Jako fakt netuším co to je pravidelný pohlavní styk? Jednou za pět let to je taky pravidelně, ne?
Pro tyto účely bude pravidelně asi aspoň jedenkrát týdně počítám.
Když se smíříte s tím, že život už nic nového nepřinese, tak teprve to je ten okamžik, kdy všechno důležité teprve začíná...
S-Tony
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Michal P 11. 1. 2009 20:14

Pravidelný sex, co to je?
Jo občas se tomu věnujeme, ale žádná pravidelnost v tom teda není.
...
Michal P
Přeborník

Odeslat příspěvekod ste78 11. 1. 2009 20:34

S-Tony píše:Co to zase je za dotaz? Raději tu dej anketu a máš to. Anonymní to bude lepší.
To se vlastně ptáš na to, kdy člověk poprvé zažil opravdový dlouhodobější vztah, ne?

Jako fakt netuším co to je pravidelný pohlavní styk? Jednou za pět let to je taky pravidelně, ne?
Pro tyto účely bude pravidelně asi aspoň jedenkrát týdně počítám.


Díky za tip, anketa přidána ;)

ad druhý odstavec: v drtivém procentu případů to bude souviset s nějakým dlouhodobějším vztahem..
ste78
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Michal P 11. 1. 2009 20:43

Na to že to má být anketa o pravidelném a ne prvním pohlavním styku, tak si myslím že je nastavená hodně nízko. Myslím že většina lidí zakotví ve vážnějších vztazích až po 20. roku.
...
Michal P
Přeborník

Odeslat příspěvekod teplice 11. 1. 2009 20:46

Michal: souhlas
Myšpulín: Nevím mě živě moc neříká, byl jsem tam jen párkrát. Když potřebuju něco kolem PC tak se stejně zeptám v garáži, tam se nebojím že mě sjede někdo ve věku mýho syna :-D
teplice
Ovčák 2009
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod ste78 11. 1. 2009 21:28

Michal P píše:Na to že to má být anketa o pravidelném a ne prvním pohlavním styku, tak si myslím že je nastavená hodně nízko. Myslím že většina lidí zakotví ve vážnějších vztazích až po 20. roku.


Jo, to bych chtěl právě zjistit :D Podle toho, co jsem ale slyšel je tomu jinak :D :D
ste78
Návštěvník

Odeslat příspěvekod jannnn 11. 1. 2009 21:31

teda nevim co je pravidelne, ale souhlas s michalem.
jannnn
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Slonik 11. 1. 2009 22:06

Připomíná mi to ten vtip, kdy na přednášce o sexu se hlásí jeden pán, který uvádí, že má sex 1x ročně a tetelí se při tom blahem. Doktor se ho ptá na příčinu té radosti a pán nadšeně vykřikne - "Už zítra!"

Taky by mě docela by mě zajímalo, co je míněnou tou pravidelností - když je člověk momentálně bez partnera, tak to zmanená, že se vše maže (jako u O2 bonusové body) nebo jak. Nerozumím tomu.
Určitě možná s váma tak jakoby nesouhlasím!
Slonik
Expert
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Olimant 12. 1. 2009 00:14

No, podle me je pravidelny sex, tak alespon 1x za ctrnact dni...
Kdo víno má a nepije, kdo hrozny má a nejí je, kdo ženu má a nelíbá, kdo zábavě se vyhýbá, na toho vemte bič a hůl, to není člověk, to je vůl.
Olimant
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod S-Tony 12. 1. 2009 02:07

Ne né, když člověk něco dělá pravidelně. Tak to dělá jednou týdně ve stejný den a stejnou dobu. Třeba každé úterý v pět hodin chodím hrát kuželky. Kuželky hraju pravidelně.
Když se smíříte s tím, že život už nic nového nepřinese, tak teprve to je ten okamžik, kdy všechno důležité teprve začíná...
S-Tony
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod zamis 12. 1. 2009 08:16

pravidelny?to teda nemam do ted. by me to ani nebavilo
Když spočítat znáš hromadu svých zisků a na jediný hod vše riskovat, zas po prohře se vracet k východisku a nezavzdychnout nad mořem svých ztrát, pak vítěz na širé jsi zemi.

Já jsem ten člověk, před kterým Vás rodiče varovali.
zamis
Legendární avatar Pauzy
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod mbing 12. 1. 2009 08:57

Počítá se sex s dírou v plotu? :hm
Nemám problémy s alkoholem, mám problémy bez něj.
mbing
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod ste78 12. 1. 2009 09:45

ad pravidelný -> dejme tomu alespoň 1x do týdne. A neříkejte mi, že se svým partnerem (za normálních podmínek) souložíte jendou za dva měsíce :D

btw: ne, sex s plotem se nepočítá :D
ste78
Návštěvník

Další stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků