Prišla mi zaujímavá sms- podvrh?

Téměř nemoderovaná sekce o čemkoliv

Moderátor: Moderátoři Pauza.cz

Odeslat příspěvekod trnka8 2. 1. 2009 10:46

ahojte,
prišla mi sms v tomto znení:

Na vaše konto byla prevedena castka 8,68 sk /0,29 €/ z 0902 čísla - slovenský T-Mobile

Zaujímavé že smsm j po česky, zaslaná cez slovenského operátora a nič v čechách nemám registrované.

jedná sa o podvrh, kde ked zavolam na to číslo zaúčtuje mi poplatky??

ďakujem
trnka8
Čtenář

Odeslat příspěvekod trnka8 2. 1. 2009 14:36

nikomu neprišla podobná správa?
trnka8
Čtenář

Odeslat příspěvekod gagarin 3. 1. 2009 10:08

Pred asi 7 rokmi sme si vystrelili z unineligencie pala gulosa z papradna-stiavnik. Sme mu okrem ineho poslali sms v zneni podobnom ako vas kredit sa dostal pod hranicu 200sk okamzite si zakupte 500sk kredit,inak budete odpojeni. Podotykam,ze z normalneho cisla. Zachvilku sme pozorovali jeho odchod na postu. 2 den sms dako ze nech si znovu aktivuje klip,lebo bude odpojeny a sankcionovany s navodom ako na to stlac to a to - obmedzenec odaktivoval a znovu aktivoval do 2 minut
nemozes to mat nieco podobne?
gagarin
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Michal P 3. 1. 2009 10:38

trnka8: a nemůže to být obyčejný omyl? Třeba si někdo spletl číslo. Mě kupříkladu chodí tak 2x týdně přes sms zůstatek nějakého účtu u spořitelny. Neřeším to sms smažu a je to.
...
Michal P
Přeborník

Odeslat příspěvekod Slonik 3. 1. 2009 12:36

Kvůli 0,29€ a navíc do plusu bych to fakt neřešil ;-)
Určitě možná s váma tak jakoby nesouhlasím!
Slonik
Expert
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Feroo1d 4. 1. 2009 01:35

Mne tiez prisla tato sprava akurat oznamovala pripisanie ciastky 0,86Sk (0,03EUR)
Feroo1d
Čtenář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod trnka8 4. 1. 2009 10:21

a kedz ti prisla sms a z akeho cisla? ako si to riesil?
trnka8
Čtenář

Odeslat příspěvekod gagarin 4. 1. 2009 12:54

nechapem co tu riesis 1 smiesnu sms,neides s tym na SIS? Ti tak o to ide tak tam zavolam nie??? Sak vidim ci je to normalne tel. cislo alebo 0800 a pod,pripadne z mincoveho automatu,ak este existuju,alebo z 10 korunoveho kreditu od niekoho,aby ti niekto povedal,ze si vystrelil,pomylil cislo... Ci ty si 1 z tych co su schopny z hovna upliect bic? Odebatovat absolutne bezvyznamne veci
gagarin
Návštěvník

Odeslat příspěvekod MgX 4. 1. 2009 13:52

OT

gagarin diskuzní fórum je na diskuze ... dotazy, odpovědi, komunikaci. Vše slušnou formou.
trnka8 se slušně zeptal, navíc v sekci Smetiště, kde se hovoří o čemkoliv. Nevím, co Tě tak rozčílilo, ale pokud nemáš zájem o korektní diskuzi - neúčastni se jí. Přispívej jen tam, kde si myslíš, že otázka je zajímavá a bude Tě to bavit.

V každém případě je třeba se uklidnit a reagovat klidným a hlavně slušným způsobem. Tvůj poslední příspěvek, IMHO, slušnost a klid postrádá.

Konec OT
S pozdravem MgX
MgX
Administrátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod zamis 4. 1. 2009 17:05

ale hovadina to je :mrgreen:
Když spočítat znáš hromadu svých zisků a na jediný hod vše riskovat, zas po prohře se vracet k východisku a nezavzdychnout nad mořem svých ztrát, pak vítěz na širé jsi zemi.

Já jsem ten člověk, před kterým Vás rodiče varovali.
zamis
Legendární avatar Pauzy
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod jannnn 4. 1. 2009 17:24

no a nemuze to byt nejaka korekce kvuli prechodu na €? i kdyz v tom prvnim pripade je teda dost vysoka...
jannnn
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod trnka8 4. 1. 2009 21:47

gagarin, ak nemáš k tomu čo povedať a neuajíma ťa to neviem z akého dôvodu reaguješ, mám najradšej mudrlantov, ktorí upletú z h.vna bič, tak sa láskavo zdrž komentárov,

ide o to že som o takomto niečom už počul a po zavolaní na číslo vo faktúre za mobil bola zaúčtovaná vyššia suma
trnka8
Čtenář

Odeslat příspěvekod MgX 4. 1. 2009 22:30

trnka8 píše:ide o to že som o takomto niečom už počul a po zavolaní na číslo vo faktúre za mobil bola zaúčtovaná vyššia suma


a o to možná jde - aby se našlo pár lidí, kteří na linku XYZ zavolají a nějaké společnosti přičtou prašule ;-)
S pozdravem MgX
MgX
Administrátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Feroo1d 5. 1. 2009 13:48

Mne konkretne prisla ta sprava z cisla 0902 202 73 este som rozmyslal ze som registrovany na emailing.cz ked je ta sprava po cesky ale aj tak nechapem preco je poslana zo slovenskeho cisla....prisli ste uz niekto na nieco
Feroo1d
Čtenář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod trnka8 5. 1. 2009 18:44

gratulujem tiež mi prišla z toho čísla 0902 020 737 - toto si myslel?
trnka8
Čtenář

Další stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků