Nový světový řád

Co nám přináší EU; politika USA a dalších zemí

Moderátor: Moderátoři Pauza.cz

Odeslat příspěvekod J-o-U 2. 1. 2009 14:05

Chtěl bych vám sem "podstrčit" zajímavé téma, zajímalo by mě co si o tom myslíte, co se od toho dá očekávat... Docela mě zaráží že tady na pauze o tom ještě není ani zmínka.

Bilderberg Group, nastolení Nového světového řádu, Americká unie, nová Americká měna, podvod s ptačí chřipkou, zredukování počtu obyvatel na planetě o 90% .

Začal bych tímhle dokumentem http://video.google.com/videoplay?docid=1397211403198113214

Můj názor je ten že tohle všechno je realita, o které téměř nikdo neví, ale už předem to máme všichni narýsovaný. Je ale pravda že všechny podobný plány vždycky už od dob Říma ztroskotaly.
J-o-U
Čtenář

Odeslat příspěvekod mareq0 2. 1. 2009 21:00

Tímhle bych nezačínal, má to přes 2 hodiny a já jsem to vydržel rovných 51 sekund :D ;-)

Jinak vůbec nevim o co jde. Stačilo by pár odrážek, nějakých základních a můžeme se o tom bavit. Ale nemůžeš po mě chtít 2 hodiny mého vzácného času :D
Obešel já polí pět!
mareq0
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod jannnn 2. 1. 2009 21:45

hehe...ja vydrzel asi 5 minut a stacilo ... stacilo me slyset ten typicky dramaticky hlas vypravece .. podle toho se vzdy da krasne odhadnout jestli to je nejaky seriozni dokument nebo traparna snazici se zaujmout co nejvice tupcu.
jannnn
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod 4honza 2. 1. 2009 21:53

Tyhle videa koluji po ruznych diskusich po Internetu dlouho. Priznivci ruznych fantasmagorickych scenaru se u toho asi mohou citit stastni.

Nekoukal jsem na to, ale cetl o tom nejake shrnuti. Ta konspiracni teorie je, ze par mocnych financnich skupin ovlada temer cely svetovy rad, ovlada temer vsechen kapital a chysta se okrast veskery pozemsky lid zavedenim nove meny Amero a znehodnocovanim dalsich men. Nejaka zrnka pravdy v tom jsou, ale celkove je to trochu vice nez pritazene za vlasy.
4honza
Datel roku 2009
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod S-Tony 2. 1. 2009 23:20

...ze par mocnych financnich skupin ovlada temer cely svetovy rad....
No to jsou mi novinky. Takhle to funguje už hodně dlouho. Peníze světem vládnou. Co se světových měřítek týče, není nic co by se nadalo zařídit za peníze.
Když se smíříte s tím, že život už nic nového nepřinese, tak teprve to je ten okamžik, kdy všechno důležité teprve začíná...
S-Tony
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Michal P 3. 1. 2009 07:33

Já věřím tomu, že pánem světa je Fantomas.

Minimálně stejně jako této teorii.

Ale jinak mě toto téma potěšilo, vzpomněl jsem si na jednu hezkou písničku. :)
Dřív se říkalo že papír snese všechno, o internetu to platí mnohonásobně. Ještě čekám co nám k tomuto doplní odborník přes konspirační teorie Trodas.
...
Michal P
Přeborník

Odeslat příspěvekod Andrew_R 3. 1. 2009 14:35

Nějaké review o pár bodech by se hodilo.
A účinkují tam židé? Protože každá správná konspirační teorie do spikleneckých plánů zapojuje židy.
To say 'I love you' one must know first how to say the 'I.'
Andrew_R
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod 4honza 3. 1. 2009 14:54

Ve vetsine ucinkuji Zide, tady snad jako clenove Bilderberg Group. V ruznych konspiracnich teoriich se take odhaluji novi a novi Zide.

Jinak se ty konspiracni teorie uz dost vzajemne vykradaji, nakupuji si vzajemne svoje teorie. Ono je jich totiz nekolik odnozi.

http://en.wikipedia.org/wiki/New_World_Order_(conspiracy_theory)
http://en.wikipedia.org/wiki/List_of_conspiracy_theories
4honza
Datel roku 2009
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Chichi 2. 2. 2009 19:04

Nick: Chichi; Povolání: Nosič dříví do lesa; Zájmy: Hledání dříví
Chichi
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Andrew_R 2. 2. 2009 19:49

Tohle je lepší:
http://www.youtube.com/watch?v=VaB1psXTjS4
dá se to alespoň poslouchat :-)
To say 'I love you' one must know first how to say the 'I.'
Andrew_R
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod ewa 8. 8. 2009 12:21

Ano realita,ale působí natolik fantasmagoricky,že ji většina odmítá a vysmívá se tomu.A že působí tak-za to můžou oficiální média,naše závislost a bezmezná víra v ně.Ono připustit,že nám lžou a vše je jinak-to je na zhroucení,na blázinec...
Zatím ještě funguje internet svobodně,tak hledejte na různých místech,třiďte informace a skládejte si je jak puzzle dohromady.To co se děje dneska,tam bohužel zapadá víc než přesně(viz "prasečí chřipka",atd.)
A něco dělat,nepodřídit se tomu-sama za sebe říkám,že pokud mám žít v takovém světě,jak se plánuje,tak nechci radši vůbec.
ewa
Čtenář

Odeslat příspěvekod Anonymous 8. 8. 2009 12:45

A jak se plánuje?
Anonymous


Odeslat příspěvekod Maty.Lara 8. 8. 2009 22:36

ewa píše:A něco dělat,nepodřídit se tomu-sama za sebe říkám,že pokud mám žít v takovém světě,jak se plánuje,tak nechci radši vůbec.


Tak to je snad uz lepsi to nejak skupinove zkoncovat, ne?
Treba jako v nejake sekte. Lehneme si na koberec, napumpujeme do sebe hafo prasku a budeme spolecne cekat na konec... :mrgreen:
Nevim, zda verite v reinkarnaci nebo neco jineho, ale ja si porad rikam, ze zatim je mi to, co jsem prozila, tisickrat milejsi nez smrt.
Muze-li se neco pokazit, tak se to taky pokazi.
Maty.Lara
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Jack111 9. 8. 2009 20:09

ewa píše:A něco dělat,nepodřídit se tomu-sama za sebe říkám,že pokud mám žít v takovém světě,jak se plánuje,tak nechci radši vůbec.


Tak to se neboj. Tohle se podle těch dementních filmů plánuje už od počátku lidstva (náboženství, peníze, války - všechno má podle různých verzí pomoci k nastolení Nového řádu). Je hodně malá naděje, že zrovna my to ještě stihne zažít :-D
Každopádně ti chlápci, co to zařizují, jsou u mě skuteční borci. Oni sami z toho mají kulový, ale všechno připravují pro děti dětí jejich dětí atd. :D
Pořád se vám to zdá tak skutečné?
Jack111
Přeborník
Uživatelský avatar

Další stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků