Kolik tak měsíčně ušetříte?

Podmínky pro práci, vztahy se zaměstnavateli, platy

Moderátor: Moderátoři Pauza.cz

Odeslat příspěvekod S-Tony 26. 9. 2008 06:34

Já ušetřím polovinu výplaty.
Když se smíříte s tím, že život už nic nového nepřinese, tak teprve to je ten okamžik, kdy všechno důležité teprve začíná...
S-Tony
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod cumel30 26. 9. 2008 07:37

Do 30 rokov -20%,od tridsiatky šetrím tak 5% z výplaty,mám dosť náročný program ženy,chľast,bowling,elektronika,všetko je dnes kur*vsky drahé,preto vyžieram rodičov,bez nich by som bol bezdomovec starec. :-(
Je ťažké byť pako,konkurencia je veľká.
Nad alkoholom ešte nikto nevyhral,len ja som remizoval.
cumel30
Poslední varování
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod JozefV 11. 10. 2008 21:35

100% z mesacneho platu.
jediny hacik je v tom ze mesacny plat mam 0Sk/Eur s DPH, (pri kurze 30.1260Sk/Eur)
JozefV
Nadšenec

Odeslat příspěvekod Hazellee 12. 10. 2008 13:56

netuším kolik ,ale docela dost šetřím, ukládám na stav.spoření, penzijní a tak různě.
Hazellee
Návštěvník

Odeslat příspěvekod zamis 14. 10. 2008 16:41

ted, kriz mame tu financni krizi je lepsi nic nesetrit a rychle vsechno prozrat. furt lepsi nez aby mi moje penize prozral nekdo jinej
Když spočítat znáš hromadu svých zisků a na jediný hod vše riskovat, zas po prohře se vracet k východisku a nezavzdychnout nad mořem svých ztrát, pak vítěz na širé jsi zemi.

Já jsem ten člověk, před kterým Vás rodiče varovali.
zamis
Legendární avatar Pauzy
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod JozefV 14. 10. 2008 22:59

zamis píše:ted, kriz mame tu financni krizi je lepsi nic nesetrit a rychle vsechno prozrat. furt lepsi nez aby mi moje penize prozral nekdo jinej



skor kupit zlato :D

ale vsetko minut neni az tak dobre, mozno amerike o to ide, aby sme ju minanim zachranili :D

teraz je najlepsie tym co nic nemaju :lol:
JozefV
Nadšenec

Odeslat příspěvekod S-Tony 15. 10. 2008 00:02

Mně se letos podařil výborný kousek.
Ušetřil jsem okolo 300 tisíc tím, že jsem si místo nového auta koupil staré.
Co budu dělat s těmi ušetřenými penězi ještě nevím 8-)

PS: A tuhle jsem si chtěl koupit nový mobil, ale nekoupil. Takže jsem ušetřil ještě dalších 15 tisíc. Jako ono se to nezdá, ale člověk dokáže ušetřit ročně miliony :D
Když se smíříte s tím, že život už nic nového nepřinese, tak teprve to je ten okamžik, kdy všechno důležité teprve začíná...
S-Tony
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod xmms 15. 10. 2008 18:25

Já jsem ušetřil ještě mnohem víc tím, že jsem si nevzal výhodný úvěr od firem, které se snaží finančně pomoct výhodnou půjčkou a podle zákona nejsou lichváři.
Vždycky bude někdo lepší než ty. A krysám se nikdy nevyrovnáš. Nikdy!
xmms
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Swordman 16. 10. 2008 12:41

Moc nie, aj keď teraz, keď som ochorel ( mám diétu a nemôžem alkohol ), tak je to pár tisíc SK.
Prehodnotil som výdavky, zmením ešte pár vecí ( hlavne zamestnanie na menej stresové a časovo náročné a bude to lepšie ), a začnem trocha sporiť.
Najdôležitejšia je životná pohoda.

Inak tip na šetrenie : zrušiť paušál na mobile a kúpiť O2 Fér. Trocha obmedziť vykecávanie a ročne to spraví na osobu pár tisíc Sk.
MB ASUS A7V600-X,Athlon XP 2500+ Barton , 1791 MB RAM ,Radeon 9200SE 128MB, Audigy 2, LG GSA 4163B,LG GSA 4081B, HDD: WD500GB PATA,Seagate Baracuda 80GB SATA,WD200GB SATA,
CRT Belinea 17", Zdroj CHIEFTEC CFP-400-12G
Swordman
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Anik 31. 10. 2008 15:09

Snazim setrit kazdy mesic 10tis, z 99% se to dari, ale ovsem jsou tu mesice /Vanoce,dovolena,povinne platby cca jednou za 3mes,atd../ kdy to presne 10 neni,ale tak 7-8.Jeste k tomu mam stavebko a penzijko. :-)
Samsung Galaxy S23
Anik
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod krtenek 27. 12. 2008 23:18

Hm, hm, velmi málo. Ani na levnou tuzemskou dovolenou to není.
krtenek
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod jannnn 28. 12. 2008 00:34

situace u me se zmenila, dycky o prazdninach vydelam docela kacky a pak pres rok z toho ziju...podle toho jak si kupuju hadry a tak, tak jsem budto s rozpoctem vyrovnany nebo v minusu.. :(
jannnn
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod PatrikChrz 28. 12. 2008 09:00

Já ušetřím většinu z výplaty, nějak nevím za co utratit. Hadry mě neberou, ženský na mě neberou, na sport jsem línej. Akorát jednou za rok vyrazím (obvykle na 3 týdny) někam do tepla (Dom. republika, Egypt, Srí-lanka, Tunisko, Maledivy), ale jinak za nic neutrácím.
Nekupuji si věci, které nepotřebuji nebo které se mi nelíbí, abych udělal dojem na lidi, kteří mě stejně nemají rádi.
PatrikChrz
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod JozefV 28. 12. 2008 09:45

Hmm, tie 3 tyzdne vyzeraju dobre, mozno to vynahradi vsetky mozne drobnosti co by si minul cez rok :D

Ale obecne, ked si clovek kupi to co potrebuje a nie to co chce, tak sa setri lahsie :) < Aspon som to skusil na malu chvilku a fakt to funguje >
JozefV
Nadšenec

Odeslat příspěvekod chameleon 28. 12. 2008 10:04

Měsíčně cca 1000 až 1500
chameleon
Nadšenec
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků