Doporučte vejšku v Praze by byla co nejjednodušší udělat :)

Názory na současné školství & srovnání se zahraničím

Moderátor: Moderátoři Pauza.cz

Odeslat příspěvekod milan.smart 31. 10. 2008 10:36

Ahoj,
Po měsíci na FEL na ČVUT v Praze jsem zjistil, že jsem si asi vzal velký sousto a že ta matika s algeboru asi prostě nepujde a pomalu začínám přemejšlet o něčem jinym.
Vzhledem k tomu že pořádně ani nevim o čem, rád bych něco jednoduchýho abych měl aspoň nějakej ten papír.. Jediný co mě aspoň trochu baví je Angličtina.
Zkuste mi prosím poradit co nejjednodušší vejšku v Praze :)

Předem kdyžtak dík za tipy
Milan
 MacBook Air 13"  iPhone X
Panasonic TX-65FX780 ● Panasonic TX-50AX800 ● Panasonic PT-AE3000 ● Sony PS4
milan.smart
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Lukino 31. 10. 2008 10:47

Spousta soukromych skol je jednodussich. Nemyslim, ze plati takovy ten mytus, ze na soukrome skole si to zaplatis a vedomosti nepotrebujes, ale soukroma skola je predevsim firma, ktera musi vydelat. Tzn, s uciteli se da snaze domluvit na nejakem opacku, vetsinou ti vychazeji vstric, soukrome skoly byvaji mensi, takze nejsi tak anonymni jako treba na CVUT, cili profesor si vice zapamatuje tvoji pripadnou snahu a pak ji oceni treba pri zkousce, kde rozhoduje pulbod... :)
Lukino
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod milan.smart 31. 10. 2008 11:54

nj, jenže soukromý školy jsou drahý.. já potřebuju nějakou normální veřejnou..
 MacBook Air 13"  iPhone X
Panasonic TX-65FX780 ● Panasonic TX-50AX800 ● Panasonic PT-AE3000 ● Sony PS4
milan.smart
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Player. 31. 10. 2008 11:57

tak si daj manažment, to máš ako čítanie novín
Player.
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod aquarkko 31. 10. 2008 13:04

tak prostě anglinu na fildě, ne? ale lehký to rozhodně nebude, a je to tak správně
Think for your fucking yourself. (Mark Barney Greenway)
aquarkko
Legenda
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Lukino 31. 10. 2008 13:06

Management je pohoda, to je pravda.
Lukino
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod PatrikChrz 31. 10. 2008 13:15

Zadarmo ti nedá nikdo nic.
Pokud ti nečiní problém drtit se nazpaměť, tak práva nebo VŠE (u té mi chyběly 2 zkoušky do bakaláře :( ).
V práci mám kolegu, který má mozkovou disfunci a rozhodně není z nejchytřejších, ale má vynikající paměť (ten nosí v hlavě snad i telefonní seznam :-o ) - a udělal vysokou hotelovou. Před jménem má "Ing" a málokdo se dneska ptá za co :)
ČVUT je pro ty, kteří snáze pochopí, než se "nadrtí", práva a VŠE zase pro tu druhou skupinu. Pokud ti chybí obojí, tak máš smůlu.
Nekupuji si věci, které nepotřebuji nebo které se mi nelíbí, abych udělal dojem na lidi, kteří mě stejně nemají rádi.
PatrikChrz
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Lukino 31. 10. 2008 13:30

U te VSE hodne zalezi, co konkretne chces studovat, nektere obory kypi matematikou, kterou je lepsi spise pochopit, nez se drtit nazpamet, coz snad ani nejde...
Lukino
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Anonymous 31. 10. 2008 13:40

PatrikChrz píše:práva a VŠE zase pro tu druhou skupinu.

? No, nemyslím si, že by třeba práva byla jen pro toho, kdo se nadrtí. Pokud Ti to prostě logicky nemyslí a chybí selský rozum, tak to možná vystuduješ, ale to je tak vše.
Anonymous

Odeslat příspěvekod Player. 31. 10. 2008 14:05

no vsak a o to milanovi prave ide
Player.
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Anonymous 31. 10. 2008 14:14

Ano, právě proto bych mu tedy práva rozhodně nedoporučil. Nehledě na fakt, že také samozřejmě musí udělat přijímačky. Já bych to viděl asi na nějaký "Pajdák" s oborem angličtina + třeba další jazyk (ruština?). Pokud něco takového existuje ovšem.
Anonymous

Odeslat příspěvekod ES0 31. 10. 2008 14:16

pajdaky ci ruzne akademie J.A.Komenskeho(jestli je na konci nejaky titul) snadny vystudovat, realne vyuziti k hounu
Nachystejte uzenáče, na snídani jsem zpátky!
RED DWARF RULEZZZZ!!!
ES0
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod jannnn 31. 10. 2008 14:22

Napadla mě ČZU. Netvrdím, že je to špatná škola, to nejde srovnávat, ale co tam studují kamarádi, tak se mi to zdá docela lehké. .. když porovnám FEL x PEF ČZU, tak tam mají navíc o kus víc volna, což se třeba na práci (praxi) taky hodí..
jannnn
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod milan.smart 31. 10. 2008 14:39

Tady na CVUTu mam Softwarove technologie a managment, ale k tomu managmentu se asi zatim nedostanem.. ted je tu hlavne sama matika..
No srotit se nazpamet se mi taky prici, ale asi by to bylo jednodussi nez chapat tu matiku. A nebo mam tu smulu, jak pises..
Anglina na filde.. no o tom jsem premejslel kdyz jsem se rozhodoval kam a nakonec to vyhralo to CVUT a ted me to asi trochu mrzi.. Mne se teda chtelo do Pardubic ale.. tu v Praze se mi zadna takova skola s anglictinou nelibila - vetsinou k tomu totiz bylo jeste neco..
No o pedaku taky premejslim - kno umi ten umi a kdo neumi uci (cili to bych byl jako ja) Tak jakej jednodussi pedak by tu byl v Praze.. UK zni moc slozite..
 MacBook Air 13"  iPhone X
Panasonic TX-65FX780 ● Panasonic TX-50AX800 ● Panasonic PT-AE3000 ● Sony PS4
milan.smart
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod christian 31. 10. 2008 14:48

Nemá náhodou STM společnej prvák? Já myslím, že ano, pak se to nějak dělí na obory.

No aspoň tam už nemáte fyziku a jiný pikantnosti :)
die('Hacking attempt');

Kdo se chce zapojit do alpha testu nové verze aplikace SuperFórum pro Android, napište mi soukromou zprávu.
christian
Přeborník
Uživatelský avatar

Další stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků