Jak se zachovat/co si pocit???

A také rodina, těhotenství, děti, dospívání

Moderátor: Moderátoři Pauza.cz

Odeslat příspěvekod cumel30 12. 10. 2008 06:36

Alkohol nezmaže ranu,z neho sa človek len poriadne namaže a premaže orgány a močový mechúr. :tleskani
Je ťažké byť pako,konkurencia je veľká.
Nad alkoholom ešte nikto nevyhral,len ja som remizoval.
cumel30
Poslední varování

Odeslat příspěvekod aquarkko 15. 10. 2008 09:30

Márku? tomu se mi nechce věřit...copak tebe to nikdy nebolí? vždycky zapomeneš (teda samozřejmě na "osudovou" lásku asi ne), ale něco "urychlovat novým vztahem"? to je tak na další průser...
Think for your fucking yourself. (Mark Barney Greenway)
aquarkko
Legenda

Odeslat příspěvekod MarkFX 15. 10. 2008 17:14

Ty se teda budeš dobrovolně trápit třeba pul roku a vzpomínat a vyhýbat se novým lidem? Jasny že hned nadruhy den rozchodu nepoletím balit ženské, ale proč se zbytečně utápět ve smutku? :-)
Kolo je poslední vynález stvořený člověku pro radost...

Majkl vP. > I kdyby všichni byli úplně ticho, tak Mark přijde a něco řekne. On něco řekne.. Já chci něco říct, ale on něco řekne.. chci zase něco říct, ale on zase něco řekne.

Mondeo 2.5 V6
MarkFX
Legenda

Odeslat příspěvekod aquarkko 17. 10. 2008 15:11

jak dobrovolně? jako kdybych si to vybrala :lol: vzpomínat budu celej život, já to ani jinak neumím. jako teďka posledně to bylo takový...no řekněme silný, asi se na to nedívám s nadhledem
Think for your fucking yourself. (Mark Barney Greenway)
aquarkko
Legenda

Odeslat příspěvekod mbing 17. 10. 2008 15:34

Já tajnostem ve vztahu nefandím, takže nemůžu pomoci.
Nemám problémy s alkoholem, mám problémy bez něj.
mbing
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod viktorr 28. 10. 2008 22:25

Myslel jsem,ze toto tema jiz davno zapadlo mezi ostatni ktere uz nikdo necte. Nynejsi vztah je takovy,ze jsem stale se svoji vyse zminovanou stalou partnerkou. A ta uzasna slecna? Nekdy se mi zasteskne,nekdy clovek zavzpomina, ale to je vse. Kdyz to beru zpetne, tak to nakonec dosti utuzilo vztah s moji dlouhodobou partnerkou. Protoze clovek si uvedomi,ze ne kazda se chova jako ta jeho a ze ne vsechno co dela je samozrejmosti. A ve finale si ji zacne o to vic vazit a prestane resit nesmysli a malichernosti, kvuli kterym drive byli treba hadky. Kazdopedne byla to zajimava,psychicky a financne narocna zivotni zkusenost. A priste? Dekuji nechci.
viktorr
Návštěvník

Předchozí stránka