Vaše rekordy..

A také další zlozvyky; povolit nebo zakázat

Moderátor: Moderátoři Pauza.cz

Odeslat příspěvekod aquarkko 25. 9. 2008 11:27

to nic moc oproti místním opilcům :mrgreen:
Think for your fucking yourself. (Mark Barney Greenway)
aquarkko
Legenda
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod cumel30 2. 10. 2008 15:25

stalingrad píše:Muj rekord je 13 zlatych tequill + 6plzni :-P

Za tri hodiny :?: :?: :?: :?:
Je ťažké byť pako,konkurencia je veľká.
Nad alkoholom ešte nikto nevyhral,len ja som remizoval.
cumel30
Poslední varování
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Swordman 24. 10. 2008 20:19

5 veľkých pív , 3 malé a 5 zlatých tequil. ( Blbý :idea: nápad tie tequlli , to som sa ešte pýtal kamaráta, či mi nebude po nich zle a on šoumen mi povedal, že mi garantuje, že nebude. Paradox bol, že tretiu, štvrtú a piatu som objednával ja :shock: Keď som platil, tak som si prezieravo nechal 40 Sk na cestu do roboty - naviem načo, veď bol piatok večer ) Neviem ako som prišiel domov. Noc v znamení zvratkov, ráno katastrofa v hlave , mal som pocit, ako keby mi celý deň niekto miešal varechou mozok. V pondelok ma každý poznal, a hovoril, že bola so mnou sranda.
Odvtedy tequilu nepijem.

Inak po narkóze po operácii som robil podobné hovadiny, napr. som sprdol lekárov, že sú lakomci, že mi nedali z lakťa hadičku s flaškou a že inde mi po operácii kolena dali....
MB ASUS A7V600-X,Athlon XP 2500+ Barton , 1791 MB RAM ,Radeon 9200SE 128MB, Audigy 2, LG GSA 4163B,LG GSA 4081B, HDD: WD500GB PATA,Seagate Baracuda 80GB SATA,WD200GB SATA,
CRT Belinea 17", Zdroj CHIEFTEC CFP-400-12G
Swordman
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod MarkFX 27. 10. 2008 23:54

už nevím kolik toho v sobotu bylo, ale ještě dneska mi bylo trochu šoufl...... :-!
Kolo je poslední vynález stvořený člověku pro radost

Majkl vP. > I kdyby všichni byli úplně ticho, tak Mark přijde a něco řekne. On něco řekne, Já chci něco říct, ale on něco řekne.. chci zas něco říct, ale on zase něco řekne

Mondeo 2.5 V6 > S-Max
MarkFX
Legenda
Uživatelský avatar

Předchozí stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků