Doporučte filmy

Na co jít do kina a co je ztráta času; nejoblíbenější filmy, video

Moderátor: Moderátoři Pauza.cz

Odeslat příspěvekod TFSi 9. 10. 2008 19:35

Zdravím,
blíží se zima tak ať mám co "dělat" - doporučte mi prosím nějaké filmy. Netuším jaký je to žánr, ale něco ve stylu Dannyho parťáci nebo Loupež po italsku. No a když je nálada tak zvládám i takový komedie stylu Taxi...

Předem díky
Vyměním ojetého pionýra za neojetou pionýrku. Zn.: ojedu sám
TFSi
Čtenář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod hotspot 9. 10. 2008 21:05

Muzes zkusit Confidence, film to neni zrovna nejhorsi a i toho debila Burnse v obsazeni slusne vyvazuje Weisz... Z novejsich treba 21 - bohuzel me momentalne nenapada podobne ladeny film, ktery by byl lepsi nez prumerny, ale mohlo by to stacit.
"It is better to keep your mouth closed and let people think you are a fool than to open it and remove all doubt." - Mark Twain
hotspot
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod marz 9. 10. 2008 21:36

Absolutně to sem asi nezapadne, ale pokud bych mohl doporučit, tak určitě zkus film Hogfather - a nekamenujte mě hned, mně se opravdu líbil.
Možná i Svět podle Prota :)
Ale jak říkám, není to nic v tom stylu, co jsi psal.
Spíše komediálně laděné - Lupiči paní domácí.
I blbci letí vzhůru!!!
Je lépe bojovat holýma rukama, než být poražen při nabíjení pušky. - Kulhánek (Cesta krve)
marz
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod TFSi 10. 10. 2008 19:27

Díky za tipy - všechno si projdu. Mám děsný nároky, že? O:-)
Možná že filmy ani nemusí být tak "přesně do žánru" (ono jich asi moc nebude) - nehodlám pořádat filmový festival ale de mi hlavně o nějaké oddychovky když zrovna nebude co na práci...
... takže klidně i nějaké ty komedie.

Díky,
TFSi

EDIT: ještě mě napadlo: beru i "lepší" SCI-FI. Něco na způsob Války světů.
Vyměním ojetého pionýra za neojetou pionýrku. Zn.: ojedu sám
TFSi
Čtenář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod bombul 10. 10. 2008 21:16

Tak za najlepsie sci-fi ake som kedy videla povazujem 12 opic http://www.csfd.cz/film/3311-dvanast-op ... e-monkeys/ sice zanrovo nie komedia ale stoji naozaj za to. ;-)
Admin na pauze
bombul
VIP uživatelka
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod marz 10. 10. 2008 21:59

Sci-fi, sci-fi, těch je strašně moc. Můžu doporučit Horizont události (spíše trochu do hororu), Černočerná tma a Riddick: Kronika temna (oba spíše akční), Hvězdný prach (sci-fi to taky trochu je, ale spíše pohádka), Iron man, Já robot (taky akční), Pátý element (pořád ještě akční), Sunshine (někomu se nelíbí, ale mně jo), Wall-E (nevím, jestli je to sci-fi, ale rozhodně dost dobrá animovaná pohádka), Den nezávislosti (ale asi jsi už viděl), Equilibrium (trochu jako Matrix), Já legenda (ale to už zase tak dobrý film není), Koule (taky trochu strašidelnější).
I blbci letí vzhůru!!!
Je lépe bojovat holýma rukama, než být poražen při nabíjení pušky. - Kulhánek (Cesta krve)
marz
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Anonymous 10. 10. 2008 22:10

V Bruggách.
Anonymous

Odeslat příspěvekod cumel30 11. 10. 2008 05:40

Je ťažké byť pako,konkurencia je veľká.
Nad alkoholom ešte nikto nevyhral,len ja som remizoval.
cumel30
Poslední varování
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod *f* 16. 10. 2008 14:48

Ja navrhujem filmy Prestige, Street Kings, Memento, Paycheck, The Last King of Scotland, Hotel Rwanda...

//edit: este doplnim Shawshank redemption

Vsetky tieto stoja za to... ;)
cogito ergo sum...
Pay attention or pay the price...
*f*
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod TFSi 18. 10. 2008 19:32

Ok, díky díky. Vypadá to že na Vás dám. Většinu toho seženu, tak aspoň bude na co koukat. :)

T.
Vyměním ojetého pionýra za neojetou pionýrku. Zn.: ojedu sám
TFSi
Čtenář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Lukecz 27. 10. 2008 19:37

Dneska 22:25 na ČT Hotel Rwanda :!:
Barman v Nočním klubu* Pauza.cz

šťastně vdaný za Snížka
Call of Duty :UO player
Lukecz
Barman v Nočním klubu
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod MarkFX 27. 10. 2008 23:43

nevím proč, ale ten ten Hotel Rwanda sem viděl kdysi dávno ale nějak moc se mi nelíbil.. Jakože natočeno to bylo hezky, ale hlavní herec (jinak určitě dobrý) podle mě jaksi neuměl ty emoce, prostě jiný herec by to zahrál líp.. :hm
Kolo je poslední vynález stvořený člověku pro radost

Majkl vP. > I kdyby všichni byli úplně ticho, tak Mark přijde a něco řekne. On něco řekne, Já chci něco říct, ale on něco řekne.. chci zas něco říct, ale on zase něco řekne

Mondeo 2.5 V6 > S-Max
MarkFX
Legenda
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Negat 28. 10. 2008 22:46

Doporučuji Animatrix...člověk,kterému se líbil matrix ale nelíbila se mu dvojka troika si na animatrixu pošmákne:)...jinak si libuju v psychologicky zaměřených filmech jako Number 23,requiem for a dream,..
---------------------------------------------------------------------------------------
Už se těším až zas budu chlastat v Praze
Negat
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod jannnn 28. 10. 2008 23:02

Negat píše:requiem for a dream,..
jj, to je uplně geniální film, ale trošku odlišný než autor asi hledá :-)
jannnn
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Marty89 29. 10. 2008 12:17

MarkFX píše:nevím proč, ale ten ten Hotel Rwanda sem viděl kdysi dávno ale nějak moc se mi nelíbil.. Jakože natočeno to bylo hezky, ale hlavní herec (jinak určitě dobrý) podle mě jaksi neuměl ty emoce, prostě jiný herec by to zahrál líp.. :hm


No já teda nevím, mě se to docela líbilo.

Jinak, co se týče Requiem For A Dream, tak to jsem nevydržel sledovat dýl, než půlhodinu. Přišlo mi to jako strašná kravina, takové filmy vůbec nemusím
Legen - wait for it... dary
Cerveza o muerte
Marty89
Vicedatel roku 2009
Uživatelský avatar

Další stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků