Nakup kalhot

Péče o tělo i ducha

Moderátor: Moderátoři Pauza.cz

Odeslat příspěvekod Walda2000 20. 9. 2008 22:46

Zdravim,
potreboval bych mensi radu: Planuji si do cca. mesice koupit nejaky novy rifle a manzestraky, bo ty soucasne uz jsou hodne osoupany a jedny se i trhaj :-) No o co mi jde :-) Byl jsem se dneska podivat v Olympii v Olomouci, a pak pri ceste i v Brne. Jelikoz je mi uplne fuk, jaka znacku kalhoty maji a nerad bych za jedny dal 2000, vlezl jsem to takovych tech beznych shopu (HM, TerraNova apod..) No docela me prekvapilo, ze vetsina jejich zbozi vypada, jak kdyby je nekdo uz 5 let nosil (asi nejaka moda ci co), ale to je jedno. Spis me dost znechutil fakt, ze velikost nabizeneho sortimetu by sedla spise na asijske typy muzu a nebo na 16-ti lete kluky ci anorektiky. Ja doopravdy 34 neoblecu a prvni velikost, do ktery jsem se vlezl byla 38 (jeden kus nejakych pseudokalhot v obchode) a to docela natesno. Takze co ted? Muzete mi, prosim, doporucit nejaky obchod s rozumnymi cenami, ktery nabizi obleceni "kompatibilni" s beznym stredoevropskym tvorem muzskeho pohlavi? 185 cm, 90 kg. Predem dekuju.
Walda2000
Čtenář

Odeslat příspěvekod IcemanCZ 20. 9. 2008 23:17

Abych te uklidnil, ja shanel po praze obycejne dziny hodne dlouho :-))
Vim presne o cem mluvis.

Ale v C&A nebo HM,NewYorkru atd jsem si fakt vybral a take 34 nemam...
A co nejaky outlet?

A nebo mrkni na ebay.com tam take nakupuju velmi casto :-))
Thomas Alva Edison je chlap kvůli kterému musíme dělat na tři směny.
IcemanCZ
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Jack111 20. 9. 2008 23:22

Nejsem žádnej typ, co by nosil hadry podle poslední módy, ale stejně tmavě modrý džíny i mě připadaj jak pro důchodce...Ostatní barevné varianty (celý bílý, černý, světlý) se daj sehnat v pohodě.
Já jsem dost hubenej, docela rád bych naopak znal nějakej obchod, kde bych sehnal džíny. Všude samý velikosti pro špekouny. Tedy v těch běžných obchodech (HM, TerraNova apod..). Někde asi bude chyba... :-D
Jack111
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod IcemanCZ 20. 9. 2008 23:27

Ja s velikosti problem nemam, spis mam problem s tim, ze se mi to nelibi :-)))
Thomas Alva Edison je chlap kvůli kterému musíme dělat na tři směny.
IcemanCZ
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Walda2000 21. 9. 2008 18:50

Ono jde spis o to, ze obchody s oblecenim beru jako nutne zlo a jestli je neco OK nebo neni nechavam radeji na pritelkyni :-) Jen me prekvapilo, ze s temi velikostmi bude takovy problem :-)
Walda2000
Čtenář

Odeslat příspěvekod IcemanCZ 21. 9. 2008 19:07

:-)) Prijde na to no

Zajdi k vetnamcum, tam koupis vsechno ;]
Thomas Alva Edison je chlap kvůli kterému musíme dělat na tři směny.
IcemanCZ
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod S-Tony 21. 9. 2008 23:39

Já mám taky 190 cm a 90 kilo a jediné místo kde mají kalhoty akorát na mně jsou vietnamské tržnice. Velikosti kolem 38 a víc jsou zcela bežné. 350kč /kus. A s kalhotami od nich jsem fakt spokojený už dlouhodobě. Ryfle mi vydrží minimálně dva až tři roky .-)

Tedy platí to aspoň na severní moravě.
Když se smíříte s tím, že život už nic nového nepřinese, tak teprve to je ten okamžik, kdy všechno důležité teprve začíná...
S-Tony
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod m0us3fr0mh0us3 24. 9. 2008 04:32

Jezis, mi nevykladejte, ze mate pri takove vaze a vysce takovou velikost, mam 186 cm a 92 kg a nosim bezne 32 / 34...
mousefromhouse v1.3
m0us3fr0mh0us3
Návštěvník

Odeslat příspěvekod aquarkko 24. 9. 2008 09:04

vietnamský velikosti :lol: vlastně už několik let na velikosti nevěřím, stejně mám v každým obchodě jinou...
Think for your fucking yourself. (Mark Barney Greenway)
aquarkko
Legenda
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Lukino 24. 9. 2008 10:35

aquarkko: presne, velikost beru jenom jako informativni pojem, ze tak nejak kolem tohoto cisla bych mel hledat... :) Totez boty.
Lukino
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod S-Tony 24. 9. 2008 22:03

Já mám v každém obchodě momentálně velikost 38 na 34. Nejen u vietnamců.
Násobí se to třema. Tj délka kalhot 115 a kolem pasu 100. Sice mám v pase jen něco přes 90, ale sedí mí více ty volnější kalhoty.
Když se smíříte s tím, že život už nic nového nepřinese, tak teprve to je ten okamžik, kdy všechno důležité teprve začíná...
S-Tony
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Walda2000 22. 10. 2008 07:59

Pro m0us3fr0mh0us3: Kazdy muze mit jinou telesnou "konfiguraci" pri stejne hmotnosti. Ja osobme mam pres pas 103 a delka 114. Na velikost 32 bych musel mit v pase minimalne o 10cm mene - kam bych pak dal ty svy skromny tukovy rezervy, to fakt netusim :-)))
Walda2000
Čtenář

Odeslat příspěvekod mbing 22. 10. 2008 14:11

Walda2000 píše:beznym stredoevropskym tvorem muzskeho pohlavi
Dalo by se polemizovat o tom jaká postava je normální.
S-Tony píše:Já mám v každém obchodě momentálně velikost 38 na 34. Nejen u vietnamců.
Násobí se to třema. Tj délka kalhot 115 a kolem pasu 100.
Vietnamci mají palec 3cm? :D
Nemám problémy s alkoholem, mám problémy bez něj.
mbing
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod JozefV 24. 10. 2008 21:28

Tie cisla 34-38 to je v palcoch, v pase?
Mimochodom, pas sa meria brucho? :D
Hm, ked nad tym tak rozmyslam, tak pri pupku, kam vlastne zapadaju tei nohavice? :D
JozefV
Nadšenec

Odeslat příspěvekod S-Tony 24. 10. 2008 21:59

Jakém pupku? Já mám široké ramena a mužnou pánev. Pupek neznám.
Ryfle mám zapadle nad pánví a kolem pupku jako každý. Tedy nikoliv pod pupkem jako pupkáči.
Mám míry 117 / 90 / 98. Takže pupek navíc kterýmkoli směrem opravdu nemám. Jsem prostě obr. 8-)

mbing: Špatně jsem to přepočetl.
Naposledy upravil S-Tony dne 24. 10. 2008 22:12, celkově upraveno 1
Když se smíříte s tím, že život už nic nového nepřinese, tak teprve to je ten okamžik, kdy všechno důležité teprve začíná...
S-Tony
Přeborník
Uživatelský avatar

Další stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků