Zábavné scénky na stužkáč POMOOOOOOC!!!!!

Téměř nemoderovaná sekce o čemkoliv

Moderátor: Moderátoři Pauza.cz

Odeslat příspěvekod brymi 23. 9. 2008 13:13

ČAU lidi, prosím vás posílejte náměty na nějaké vtipné scénky. popř. jestli neznáte nějakou stránku, kde by se něco takového vyskytovalo. Úkolem je na stužkáči co nejvíc rozesmát profesory ale taky nás. Budu vám moc vděčná za každý nápad. :!: :?: :!:
brymi
Čtenář

Odeslat příspěvekod eRiper 23. 9. 2008 18:06

Kdybych si tak vzpoměl co sme tam měli před rokem my :hm :D Jo byli jsme na 2 skupiny - šprti X rebelové (tady sem byl já :twisted:). Četly se kdejaké hlody a perličky za celé 4 roky (holky už od prváku zapisovaly). Pak jsem měli něco jako besídku. Šprti recitovali dětské básničky, rebelové takové sprostější. Dále nechyběly různé scénky, divadlo atd. Pak jsem jako třídní DJ pustil muziku a už to valilo.
eRiper
Nadšenec

Odeslat příspěvekod brymi 23. 9. 2008 18:37

No ja tak zhruba vim jak by měl vypadat ten program, už máme i nějaké hry, ale právě bych potřebovala ještš typ na nejaké vtipné scénky. :hm
brymi
Čtenář

Odeslat příspěvekod MarkFX 23. 9. 2008 19:50

Sice to nebylo na maturiták, ale kdesi jak jsme byli ještě jako děcka.. Prostě se požádalo pár dobrovolníků kteří šli za dveře, nachystaly se stoly s velkymi ubrusy až po zem a na nich obráceně hrnce kde vždycky byla nějaká blbost a pod jedním hrncem trčela hlava nějakého xichta.. Ti dobrovolníci pak postupně zvedali hrnce a toho xichta se nejvíc lekli...

Jenže tohle je docela známá hra, tehdy sme byli děcka tak sme to neznali..

Nebo další hra, že se dobrovolníkům namazaly na xicht nějakou niveou puntíky na čelo, na nos, na škraně, bradu atd.. Na ty puntiky se přilepily dvacetníky a ti dobrovolníci se museli všelijak xichtit aby je sundali bez pomoci ruk nebo něčeho.. Docela sranda :-D
Kolo je poslední vynález stvořený člověku pro radost

Majkl vP. > I kdyby všichni byli úplně ticho, tak Mark přijde a něco řekne. On něco řekne, Já chci něco říct, ale on něco řekne.. chci zas něco říct, ale on zase něco řekne

Mondeo 2.5 V6 > S-Max
MarkFX
Legenda
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod snowboarder 24. 9. 2008 06:41

tu prvni, velice známou, neznám :-))

k té druhé: no, nevím, jak by se tam udržely koruny jako nejnižší mince teď :-)
::: Vyzkoušejte aplikaci SuperFórum pro Android http://goo.gl/3OyV6 :::
snowboarder
SuperDatel 2009

Odeslat příspěvekod aquarkko 24. 9. 2008 09:01

co takhle parodovat učitele?
//zahrát scénku z vyučování...
Think for your fucking yourself. (Mark Barney Greenway)
aquarkko
Legenda
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Jeffe 24. 9. 2008 11:06

To je skvely napad ale oni jeste chteji zmaturovat. :D
Superforum - v malých dávkách neškodí v jakémkoliv množství :D
Jeffe
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod snowboarder 24. 9. 2008 11:20

lol
::: Vyzkoušejte aplikaci SuperFórum pro Android http://goo.gl/3OyV6 :::
snowboarder
SuperDatel 2009

Odeslat příspěvekod MarkFX 24. 9. 2008 11:38

:D
Kolo je poslední vynález stvořený člověku pro radost

Majkl vP. > I kdyby všichni byli úplně ticho, tak Mark přijde a něco řekne. On něco řekne, Já chci něco říct, ale on něco řekne.. chci zas něco říct, ale on zase něco řekne

Mondeo 2.5 V6 > S-Max
MarkFX
Legenda
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod zamis 24. 9. 2008 13:35

no pokud vim, tak mi sme se na stuzkovaku ozrali jak kravy a vyhodili nas z hospody aji s ucitelama. scenky tam delal snad kazdej, hlavne pri tom vyhazovani
Když spočítat znáš hromadu svých zisků a na jediný hod vše riskovat, zas po prohře se vracet k východisku a nezavzdychnout nad mořem svých ztrát, pak vítěz na širé jsi zemi.

Já jsem ten člověk, před kterým Vás rodiče varovali.
zamis
Legendární avatar Pauzy
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod -vasek- 24. 9. 2008 13:51

Tak hlášky jsou vděčné. Stejně tak i parodování učitelů.
Nám se také osvědčilo poznávání studentů dle charakteristických relikvií..:)
-vasek-
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod brymi 24. 9. 2008 14:28

taky mě napadlo ale to už je taky dost ohrané, soutěž pro profesory: poznávat nás podle fotek s dětství. to by se případně taky dalo.
brymi
Čtenář

Odeslat příspěvekod Mawe47 28. 10. 2008 13:16

My teda na stuzkovaku moc scenky nedelali, meli sme jen soutez o nejvetsiho frajera, nejvetsi maslo a takove a jeste jeden kluk na kazdeho cloveka vymyslel vtipnou rymovanou basnicku co odpovidala povaze.

Mozna by se to dalo udelat, ze byste vymysleli nejake ty vtipne kratke basnicky a ucitele by to napriklad prirazovali tomu kteremu zakovi. V kazdem pripade nechapu tady to abyste je nejak zabavili. My jsme proste kecali mezi sebou, s ucitelama... a k zabave sme nepotrebovali nejake scenky a tak.
Mawe47
Přeborník
Uživatelský avatar


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků