Kdo má být na mateřské aneb OT z tématu taška přes rameno

Téměř nemoderovaná sekce o čemkoliv

Moderátor: Moderátoři Pauza.cz

Odeslat příspěvekod mareq0 7. 9. 2008 11:55

Holky chcou vypadat jak kluci a kluci jak holky. Něco je špatně :hm

Chlap na mateřské, matka v práci.
Chlap dělá sekretářku, ženská je v armádě.
Mužatky a babochlapi...
Obešel já polí pět!
mareq0
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Gho$t 7. 9. 2008 14:35

BTW: Na rodicovskou dovolenou chci taky :D Ne ale myslim to vazne :potichu
Gho$t
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod mtmccox2 7. 9. 2008 20:49

holt to spěje do prde|e
Jesus Christ made changes to your life. Do you want to save it?

|Yes||No|
mtmccox2
Chachumbábův
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Xman 7. 9. 2008 22:24

Gho$t píše:Predem chci rict, je jsem uplne normalni, heterosexualne orientovany !
Penál je oprpavdu holčičí, ovšem to je recese a nestydím se za něj. Normalně ho ve škole používam, ba dokonce se i chlubím ;-)
...

Ja ti dam recese ... si si ho jeste pochvaloval a rikal ze nechapes proc by kluk nemohl mit ruzovej penal :D
Xman
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod jezek 8. 9. 2008 06:14

Gho$t píše:BTW: Na rodicovskou dovolenou chci taky :D Ne ale myslim to vazne :potichu

A proč ne,když žena vydělává o polovinu víc?Logické asi je,aby šla ona na mateřskou a chlap si našel ještě jedno zaměstnání,ne? :roll: Taky se chystám na mateřskou.
Čeština je freeware, nikoliv open-source. To znamená, klidně ji používej zdarma, ale neupravuj ji!
PC, PS4, PS3, PS Vita, New 3DS XL
jezek
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod MarkFX 8. 9. 2008 11:59

A tak jooo, ta kabela se dá... :-)

kukin píše:Ale šminky se ti tam už teda nevlezou...
:mrgreen: :mrgreen: :tleskani :tleskani

A s tou chlapskou mateřskou taky nevidím problém, sme se o tom se slečnou bavili a taky bych klidně zůstal doma já.. O:-)
Kolo je poslední vynález stvořený člověku pro radost

Majkl vP. > I kdyby všichni byli úplně ticho, tak Mark přijde a něco řekne. On něco řekne, Já chci něco říct, ale on něco řekne.. chci zas něco říct, ale on zase něco řekne

Mondeo 2.5 V6 > S-Max
MarkFX
Legenda
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod aquarkko 8. 9. 2008 13:53

chlapi, s tímhle názorem si chcu jednoho z vás vzít, dobře? :mrgreen:
Think for your fucking yourself. (Mark Barney Greenway)
aquarkko
Legenda
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod jezek 8. 9. 2008 14:08

Klidně,ale nejdřív to řekni mé ženě ;-)
Čeština je freeware, nikoliv open-source. To znamená, klidně ji používej zdarma, ale neupravuj ji!
PC, PS4, PS3, PS Vita, New 3DS XL
jezek
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod MarkFX 8. 9. 2008 14:40

aquarkko píše:chlapi, s tímhle názorem si chcu jednoho z vás vzít, dobře? :mrgreen:

Ty se netěšíš na své děcko, jak se o něj budeš starat, kojit přebalovat a zahrnovat mateřskou láskou?? :shock:

Ale jooo, ja klidně zůstanu doma, ale musela bys splnovat podmínku že budeš vydělávat víc než já :-D
Kolo je poslední vynález stvořený člověku pro radost

Majkl vP. > I kdyby všichni byli úplně ticho, tak Mark přijde a něco řekne. On něco řekne, Já chci něco říct, ale on něco řekne.. chci zas něco říct, ale on zase něco řekne

Mondeo 2.5 V6 > S-Max
MarkFX
Legenda
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod aquarkko 8. 9. 2008 15:43

ale néé, já v podstatě nemám nic proti tomu zůstat na mateřský celou dobu, ale líbí se mi, že máte tenhle názor :wink: a taky se mi líbí ta myšlenka, že si to vyzkoušijou oba stejně. samozřejmě to s tím příjmem by asi bylo nejvíc rozhodující...
Think for your fucking yourself. (Mark Barney Greenway)
aquarkko
Legenda
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod mareq0 8. 9. 2008 22:00

To jsou ty pošahané trendy moderní doby. Dnes jde otec na rodičovskou jenom kvůli tomu, že matka má vyšší plat. Za chvíli se bude tlačit na to, aby těhotný byl chlap nebo aby i kojil, pokud už teda má ten nižší plat. Vždyť je to celé postavené na hlavu.
Pak že se rodí tolik... :lol:
Obešel já polí pět!
mareq0
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod MarkFX 8. 9. 2008 22:18

tys ale asi dobrý "vlastenec" prostě chlap musí byt hlava rodiny a ženská jenom poklízet děcka a hlídat drůbež a vařit a a a....... ??
Kolo je poslední vynález stvořený člověku pro radost

Majkl vP. > I kdyby všichni byli úplně ticho, tak Mark přijde a něco řekne. On něco řekne, Já chci něco říct, ale on něco řekne.. chci zas něco říct, ale on zase něco řekne

Mondeo 2.5 V6 > S-Max
MarkFX
Legenda
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod mareq0 8. 9. 2008 22:19

hmm, příroda mnohému tak chtěla... že lidi čumí jen na prachy je jejich hloupost...
Obešel já polí pět!
mareq0
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod aquarkko 8. 9. 2008 22:30

děláš si srandu? těch (například) pár tisíc navíc ti zajistí trošku bezstarostnější život, a celý tvojí rodině! blbý je, že se musíme rozhodovat s ohledem na peníze, ale jinak to v dnešní době nejde. na hlavu je postavenej názor, že ženská má jít na mateřskou protože je to ženská
Think for your fucking yourself. (Mark Barney Greenway)
aquarkko
Legenda
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod mareq0 8. 9. 2008 22:44

Ne, ženská má být na mateřské, protože je matka. Těhotná je matka, rodí matka, kojí matka i to pitomé slovo mateřská je odvozeno od slova matka. Co s tím má chlap co dělat?

Peníze :hm Kam jsme to dopracovali :hm Hehe, neznám vás lidé :lol:
Obešel já polí pět!
mareq0
Přeborník
Uživatelský avatar

Další stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků