Výhody studenta?

Názory na současné školství & srovnání se zahraničím

Moderátor: Moderátoři Pauza.cz

Odeslat příspěvekod includes 3. 4. 2008 08:31

Já mám také ISIC. Jak už je psáno nahořejc - máš různý slevy na koncerty, na vstupy, na Student Agency busy apod. :) je toho opravdu hodně.

Třeba já jsem v Paříži měl skoro do všech muzeí, památek apod. vstup zdarma díky ISIC :) Přišel jsem ke vstupu do Versaille, ukázal ISIC a šel jsem zdarma :) Prostě paráda za těch cca 250 na rok bo kolik :)
includes
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod lu.kas 3. 4. 2008 22:09

Maty.Lara píše:U nas na skole ISIC nedostanes, pokud ho chces, tak si ho musis koupit za 250Kc, ale Ceska sporitelna TI 200Kc zaplati, takze ja ho mam za 50Kc.
U CS jsem, ale to asi neni pro vsechny klienty, co?
Podpis -> klik na 'www'
lu.kas
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod teplice 4. 4. 2008 12:35

asi jen pro studentské účty,ne?
Myšpulín: Nevím mě živě moc neříká, byl jsem tam jen párkrát. Když potřebuju něco kolem PC tak se stejně zeptám v garáži, tam se nebojím že mě sjede někdo ve věku mýho syna :-D
teplice
Ovčák 2009
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod lu.kas 4. 4. 2008 18:03

Ten mám... :hm: Až bude čas, zapátrám po tom
Podpis -> klik na 'www'
lu.kas
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod teplice 7. 4. 2008 13:31

pak dej vědět :-)
Myšpulín: Nevím mě živě moc neříká, byl jsem tam jen párkrát. Když potřebuju něco kolem PC tak se stejně zeptám v garáži, tam se nebojím že mě sjede někdo ve věku mýho syna :-D
teplice
Ovčák 2009
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Efke17 5. 9. 2008 21:42

Vyhody studenta? Oni nejaky jsou?
Efke17
Čtenář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod S-Tony 5. 9. 2008 22:03

Já třeba díky tomu že jsem byl student mám stále tarif na telefon 180 kč měsíčně. 100 sms a 30 minut volání. A budu ho mít dokud si nepořídím nevýhodnější :-)
Nebo jsem si jako student vyřídil spoustu bankovních učtů kde můžu do mínusu. Protože po ukončení studia ti jen tak mínusy nepovolí.
Ty využívám i teď.
Je potřeba to sledovat a využít dokud si student.
Když se smíříte s tím, že život už nic nového nepřinese, tak teprve to je ten okamžik, kdy všechno důležité teprve začíná...
S-Tony
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod cumel30 5. 9. 2008 22:37

Výhody študenta,môže chlastať,keď na to má prachy,môže chodiť do bordelov,keď na to má,môže ponocovať,keď na to má,môže chodiť vlastným autom,keď na to má,može si zatrtkať,keď na to má,môže pretiahnuť spolužiačku,keď na to má odvahu.
Je ťažké byť pako,konkurencia je veľká.
Nad alkoholom ešte nikto nevyhral,len ja som remizoval.
cumel30
Poslední varování
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod m0us3fr0mh0us3 7. 10. 2008 11:37

Jo, protoze jeste stduju, tak mam slevu na danich nejaky 4 a pul tisice rocne... Sice je to nic, ale tak porad lepsi nez to cpat socanum, aby to pak rozdelovali mezi flakace na podpore...
mousefromhouse v1.3
m0us3fr0mh0us3
Návštěvník

Předchozí stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků