Star Trek

Česká televize, TV Nova, kabelovky a ostatní

Moderátor: Moderátoři Pauza.cz

Odeslat příspěvekod Sattero 26. 7. 2008 14:53

No jo, ale titulky u DVD ze zahraničí většinou nejsou (cz) a dabing už vůbec... To je holt problém.
Sattero
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Dix_ 28. 7. 2008 18:27

Mě se líbil Voyager a pak Star Trek filmy,které režíroval Jonatan Frakes,zvlášť První Kontakt.
Bez bodů
Auto jedině v elektrice
Je putna kolik je koní pod kapotou.Záleží,kdo je za volantem.
Dix_
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Malignus 5. 8. 2008 10:16

Ja mam Star Trek hodne rad. Nejvic se mi vsak libi The Original Staries s kapitanem Kirkem. Ta je dle meho, i pres svou znacnou zastaralost, nejlepsi. Pak se mi jeste libila Next Generation, ale pak uz to slo hodne dolu. Deep Space 9 je jen slaby odvar vynikajiciho Babylonu 5 a Voyager me zklamal na plne care: Nemastny, neslany... Zrejme se jeho kvalita ztratila kdesi v Gamma kvadrantu...
Malignus
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Sattero 5. 8. 2008 12:55

Delta kvadrantu :) Ne ne, Voyager není špatný, ba naopak. Týká se to ale pouze páru prvních sérií, pak to jde naprosto do kytek.
Sattero
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Ťuhýk 5. 8. 2008 15:49

TOS jsem nikdy na chuť nepřišel (flame, teď mě můžou trekkies ušlapat :D )

U Voyageru bych to ale viděl opačně, prvníc pár serií se moc nepovedlo, ale po nástupu Borgů kvalita prudce stoupá.
Všechno, co v životě opravdu potřebuju znát, jsem se naučil ze Star Treku
Ťuhýk
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Deleted user 6. 8. 2008 09:42

Ale jo, narozdíl od spousty skalních fandů jsem TOS taky spíš odkoukal jen ze zvědavosti a že to k tomu nějak patří. Ale nikdy jsem k tomu nepřilnul tak, jako k TNG (i když min. první dvě řady se ještě docela nesly v duchu TOSky), DS9 nebo VOY. Voyager mě bavil, ale řekl bych, že mohl být klidně o něco kratší. Co nemůžu vystát, jsou ty díly, kde si jen hrajou se simulátorem - hrůza. :D
Deleted user

Odeslat příspěvekod Malignus 8. 8. 2008 18:08

Z filmu mam nejradsi sude dily. Napriklad Wrath of Khan, Voyage Home, Undiscovered Country... :-)
Malignus
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Player. 9. 11. 2009 19:27

Vsetky diely som videl iba z DS9. Serial je to dost dobry, ale bohuzial sa tu rozoberaju extremne nudne nabozenske problemy. Toto by sa este ako tak dalo prezit, ale bohuzial niektory herci v hlavnych ulohach su dost neschopny. Vyslovene som nemohol vystat napr. major Kiru, Jadziu Dax, alebo aj Siska, ked zacal o niecom s nadsenim hovorit.
Player.
Nadšenec
Uživatelský avatar

Předchozí stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků