Jak se zachovat/co si pocit???

A také rodina, těhotenství, děti, dospívání

Moderátor: Moderátoři Pauza.cz

Odeslat příspěvekod viktorr 30. 1. 2008 21:27

O te ujme by se dalo polemizovat,ale dobra. Jeste jsem se dozvedel na otazku zda to co mi rikala byla pravda. Ze v te dobe kdy to rikala to pravda byla,ale ted si spis mysli ze to bylo poblouzneni. A ja blahove nabyl dojmu,ze mame peknej vztah. Obcas jsme naprosto presne vedeli nac ted druhej mysli co chce rict,kdyz jsme si psali smsky nezavisle na sobe jsme si je poslilaly na minutu presne behem dne. Hold asi dalsi trpka zivotni zkusenost.
viktorr
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod bombul 30. 1. 2008 21:28

Tazko si nieco dedukovat ked nevies co sa v zivote dotycnej odohralo...je iste ze ta zmena bola niecim ovplyvnena vzhladom na to aka bola markantna je naivne si mysliet ze to bolo len tak z nicoho nic.

Alebo ako pises jednoducho si ju zle odhadol. :wink:
Admin na pauze
bombul
VIP uživatelka
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod viktorr 30. 1. 2008 21:45

Jeste takovy usmevny dodatek. Ja debil si kvuli ni i svoje chlupaty bricho oholil strojkem na 3mm.
viktorr
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod KOSŤA KOSTIČ 2. 2. 2008 21:57

Nojo, to jsi jí pak šimral.... Nic si z toho nedělej, hledej dál a najdeš jinou. Když jí ukážeš, že nejsi slaboch, tak až se nabaží sočuasnýho frajera, tak se třeba vrátí
Jsem gastrosexuál, takže mi každá může akorát tak uvařit...
Je lepší mrtvej frajer, než živej sráč?
KOSŤA KOSTIČ
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod btw 3. 2. 2008 04:05

No hele takové úlety a stavy zažívá spousta lidí, akorát o tom všichni nemluví, no.. bude líp. Morální stránku neřeším, byla by to nekonečná diskuze, tu ať si pořeší každý sám :wink:
Употреблю ваш алкоголь, недорого.
btw
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod mmammut 3. 8. 2008 21:19

Nevím, jak ve tvé zkušenosti, ale u mne čas nic neřeší. Spíš se o tom už pak nemluví, ale trhlina na duši zůstane a člověk se trápí pořád, jen to už nedává najevo. Toď můj názor
mmammut
Čtenář

Odeslat příspěvekod cumel30 3. 8. 2008 21:22

Čas je najlepší doktor.
Je ťažké byť pako,konkurencia je veľká.
Nad alkoholom ešte nikto nevyhral,len ja som remizoval.
cumel30
Poslední varování
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Malignus 20. 9. 2008 19:21

Čas všechny rány zhojí. Pokud se ovšem nezanítí. V tom případě je lepší použít mastičku. 8-)
Malignus
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod cumel30 26. 9. 2008 07:50

A keď nepomôže mastička tak sa namaž alkoholom,ale poriadne si daj do lebky,nech to má grády.
Je ťažké byť pako,konkurencia je veľká.
Nad alkoholom ešte nikto nevyhral,len ja som remizoval.
cumel30
Poslední varování
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod strny88 7. 10. 2008 15:19

hmm a v nejlepším případě to skončí nepovedenou sebevraždou, s následky na celý život:) alkoholem bych to teda neřešil!!
Siemens M50, CX65, Nokia 3510i, Samsung E720, Motorola E398, L7, Razr V3, Rizr Z3, Sagem MY Z-55, LG Shine, Nokia N82, Sony Ericsson w810i, Motorola Ming, Samsung Galaxy Spica, Motorola DEFY, ATRIX, X, X+1, X Style, X4, Z3 PLAY, LG G8s, Google Pixel5
strny88
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod cumel30 7. 10. 2008 15:29

Tak keď nie alkohol,tak choď do bordelu a daj si to v trojke s dvomi vagínami aspoň dve hoďky.
Je ťažké byť pako,konkurencia je veľká.
Nad alkoholom ešte nikto nevyhral,len ja som remizoval.
cumel30
Poslední varování
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod MarkFX 10. 10. 2008 19:46

mmammut píše:Nevím, jak ve tvé zkušenosti, ale u mne čas nic neřeší. Spíš se o tom už pak nemluví, ale trhlina na duši zůstane a člověk se trápí pořád, jen to už nedává najevo. Toď můj názor

13letý puberták?? :nenapadne

to víš že za pár let už si ani nevzpomeneš.. A velice, až extrémně to urychlíš novým vztahem. :) To se budeš zaobírat novou slečnou, nově se poznávat atd.. a na starou ani nepomyslíš....... Copak je to tak složité? :shock:
Kolo je poslední vynález stvořený člověku pro radost

Majkl vP. > I kdyby všichni byli úplně ticho, tak Mark přijde a něco řekne. On něco řekne, Já chci něco říct, ale on něco řekne.. chci zas něco říct, ale on zase něco řekne

Mondeo 2.5 V6 > S-Max
MarkFX
Legenda
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod bombul 10. 10. 2008 21:12

Suhlas s Markom, pri kazdom konci si myslis ze to nikdy nepreboli, ze sa zrutil svet a ono to vzdy nakoniec niako zapadne prachom. ;-)
Admin na pauze
bombul
VIP uživatelka
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod cumel30 11. 10. 2008 05:42

Ale rana na srdci zostane navždy,mám doráňané srdce. :'(
Je ťažké byť pako,konkurencia je veľká.
Nad alkoholom ešte nikto nevyhral,len ja som remizoval.
cumel30
Poslední varování
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod MarkFX 11. 10. 2008 20:04

tak to musíš opravit alkoholem :D
Kolo je poslední vynález stvořený člověku pro radost

Majkl vP. > I kdyby všichni byli úplně ticho, tak Mark přijde a něco řekne. On něco řekne, Já chci něco říct, ale on něco řekne.. chci zas něco říct, ale on zase něco řekne

Mondeo 2.5 V6 > S-Max
MarkFX
Legenda
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků