Euro 2008

Vlastní aktivita, soutěže, různá mistrovství, rady a tipy

Moderátor: Moderátoři Pauza.cz

Odeslat příspěvekod christian 15. 6. 2008 22:21

Ti to vedou.. Nejdřív hokej, pak fotbal.. Samý lepší :)
die('Hacking attempt');

Kdo se chce zapojit do alpha testu nové verze aplikace SuperFórum pro Android, napište mi soukromou zprávu.
christian
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod cumel30 15. 6. 2008 22:23

Naši to mali v suchu,ani nepostúpili :tleskani :tleskani :tleskani :tleskani
Je ťažké byť pako,konkurencia je veľká.
Nad alkoholom ešte nikto nevyhral,len ja som remizoval.
cumel30
Poslední varování
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod AliGiro 15. 6. 2008 22:59

hrůza.takhle to projet.Ale Nihat.Takové štěstí měl.
I do not know with what weapons World War III will be fought, but World War IV will be fought with sticks and stones. - Albert Einstein

Life´s a piece of *****
when you look at it
AliGiro
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod aquarkko 15. 6. 2008 23:35

tak nazdar...
Think for your fucking yourself. (Mark Barney Greenway)
aquarkko
Legenda
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod suk 16. 6. 2008 10:16

ten co potom sel do ty obrany to byl utocnik? proc ho tam Brückner daval?
Pokud nesouhlasíte s mým názorem, popřemýšlejte sami nad sebou. Opravdu si myslíte, že já bych se mohl mýlit?
----
You are an inspiration for a birth control...
suk
Sherlock Noha 2010
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Ťuhýk 16. 6. 2008 12:09

Koho myslíš? Kadlec je levej obránce, potom Vlček střídal Sionka na pravý záloze, takže to byl post za post.
Všechno, co v životě opravdu potřebuju znát, jsem se naučil ze Star Treku
Ťuhýk
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod suk 16. 6. 2008 12:56

ja nevim, to jsem jenom slysel, nevidel jsem.. ale prej byl do obrany poslanej utocnik...
Pokud nesouhlasíte s mým názorem, popřemýšlejte sami nad sebou. Opravdu si myslíte, že já bych se mohl mýlit?
----
You are an inspiration for a birth control...
suk
Sherlock Noha 2010
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod includes 16. 6. 2008 13:20

Tak k tomuto zápasu nemám slov. Za stavu 2:0 začít "nehrát" a bránit výsledek, to je jasné, že z tlaku soupeře vyplyne minimálně jeden gól, přidejme k tomu naprosto nepochopitelnou hrubku nejlepšího golmana světa a jednu mega velkou celé obrany a včerejší výsledek je na místě :(
includes
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Player. 16. 6. 2008 13:42

Tak to bol jeden z najzaujimavejsich zapasov poslednej doby. Cechom som vcelku fandil, veril som, ze to potiahnu aspon do stvrfinale, ale ta hra v druhom polcase + tie goly co dostali boli vazne na zaplakanie.
Player.
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Mobil-man 16. 6. 2008 17:33

myslel jsem, že některý věci nejsou možný ani ve fotbale... naše reprezantace mě vyvedla včera z omylu :-/
Mobil-man
Nadšenec

Odeslat příspěvekod includes 16. 6. 2008 17:52

Jak se říká: "Fotbal nemá logiku" :)
includes
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod MgX 16. 6. 2008 19:19

Vzhledem k tomu, že Turci jsou takový typ ,,živočišného" mužstva, daly se očekávat fauly a také nástup po poločase, kdy se vyhecují - nechají vyhecovat. No a když pak dali gól, každému muselo být jasné, že to bude chtít hrát tvrdě, svědomitě a ne u naší branky, protože přijde peklo.

Stačilo jim ukázat ... pár minut ... že peklo dovedeme ,,zmrazit" a bylo by po tlaku. Zatím jsme si nadělali do kalhot a stali se z nás spíše diváci, než hráči.

Myslím, že to bylo - až ostudné ... je třeba si uvědomit, že v mužstvu nebyli nějací začátečníci. Vždyť Ti hráči hrají ve špičkových mužstvech, kde jsou na tlak zvyklí. Jsou zvyklí i na to, že musejí dotahovat ,,prohraný" zápas.
Tak proč se to tedy stalo?

Ať byl Brückner jaký chtěl, tak takovýto odchod si nezasloužil.
S pozdravem MgX
MgX
Administrátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod AliGiro 17. 6. 2008 12:02

Moje řeč.Akorát mě překvapilo že neodpískal ten faul na Poláka,v pokutovém území.Ale nic to nemění na tom že jsme to totálně projeli.Vinu na tom nese celý tým ale největší Čech,obrana a Bruckner.Já si pořád stojím za tím že "kája" byl dobrý trenér ale udělal chybu že tam nedal nějákého rychlíka který by parkrát udělal výpad a postrašil by Turky.Ale něco pěkného se přeci jen našlo.Krásná branka Plašila
I do not know with what weapons World War III will be fought, but World War IV will be fought with sticks and stones. - Albert Einstein

Life´s a piece of *****
when you look at it
AliGiro
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Ťuhýk 17. 6. 2008 12:57

Čech udělal chybu, bohužel v dost nešťastný moment, jinak nás celou dobu držel. Chyba byla v celém týmu, kdyby nezalezli do obrany a nenechali turka kombinovat a v klidu hrát, tak by k tomu nemuselo vůbec dojít...
Všechno, co v životě opravdu potřebuju znát, jsem se naučil ze Star Treku
Ťuhýk
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod MgX 17. 6. 2008 19:41

Ťuhýk přesně tak ... prostě hrát svoji hru dál - v klidu a pohodě.
S pozdravem MgX
MgX
Administrátor
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků