VŠ v ČR, bez prijmaciek, moznost podat prihlasku

Názory na současné školství & srovnání se zahraničím

Moderátor: Moderátoři Pauza.cz

Odeslat příspěvekod quasimoto 25. 5. 2008 22:46

Neviete niekto o ceskej vysokej skole, kde je este mozne podat prihlasku (aspon do konca maja/kvetna) a kde sa nerobia prijmacky? Potrebujem to zistit pre kamosku. Je jedno aky je odbor, ale cim viac alternativ uvediete, tym lepsie
quasimoto
Čtenář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod suk 2. 6. 2008 11:15

myslim ze na MatFyz berou bez prijimacek... ale nevim nevim jestli je to vhodna skola jen tak
Pokud nesouhlasíte s mým názorem, popřemýšlejte sami nad sebou. Opravdu si myslíte, že já bych se mohl mýlit?
----
You are an inspiration for a birth control...
suk
Sherlock Noha 2010
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Anonymous 2. 6. 2008 12:03

Co VŠCHT?
Anonymous

Odeslat příspěvekod jannnn 2. 6. 2008 12:19

Jenže quasimoto se ptá, kam by to šlo ještě letos - tzn aby začal studovat v AR 2008/2009. Což jsem si téměř jist, že teď už je to všude uzavřený.

Ale tak pro zajímavost co vim, kam se letos přijímačky nedělaly.

FJFI CVUT
FS CVUT
VSCHT
FZP CZU - obor krajinarstvi
ten MatFyz jak psal suk myslim taky, ale tam to snad je letos nejak nove bez prijimacek

---

ale to me ted napadlo - na to krajinarstvi se mozna bude vypisovat druhe kolo, takze tam by sance treba mohla byt..ale fakt nevim..
jannnn
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod mareq0 2. 6. 2008 13:08

Obešel já polí pět!
mareq0
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod mbing 2. 6. 2008 19:45

Mě přijali bez příjmaček na ČVUT, ale z důvodu lepšího průměru.
Nemám problémy s alkoholem, mám problémy bez něj.
mbing
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod MarkFX 2. 6. 2008 20:56

FAST na Báni, sice bez přijímaček, ale o to masakrovější, ja sem vyletěl po pulroce, na konci prváků jich tam zůstalo v mé skupině z nějakych 25 pré už jenom tak 10 taky to nemají jisté
Kolo je poslední vynález stvořený člověku pro radost

Majkl vP. > I kdyby všichni byli úplně ticho, tak Mark přijde a něco řekne. On něco řekne, Já chci něco říct, ale on něco řekne.. chci zas něco říct, ale on zase něco řekne

Mondeo 2.5 V6 > S-Max
MarkFX
Legenda
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod -vasek- 2. 6. 2008 21:09

Na druhá kola bych nespoléhal... Jinak MatFyz už přihlášky určitě nepřijímá a myslím, že by to stejně nebyla dobrá škola jen tak.. :-)
Zkusil bych asi mrknout po nějakých soukromých VŠ případně jsem viděl ještě otevřené nějaké umělecké. S veřejnými už to teď asi bude horší..

zkuste mrknout sem: http://www.vysokeskoly.com/index.asp?menu=1133&record=26441
-vasek-
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod MarkFX 3. 6. 2008 16:20

Umělecké????? :eh Ty právě jako jediné mají přihlášky už v listopadu..
Kolo je poslední vynález stvořený člověku pro radost

Majkl vP. > I kdyby všichni byli úplně ticho, tak Mark přijde a něco řekne. On něco řekne, Já chci něco říct, ale on něco řekne.. chci zas něco říct, ale on zase něco řekne

Mondeo 2.5 V6 > S-Max
MarkFX
Legenda
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod S-Tony 3. 6. 2008 16:36

Soukromé školy dělají přijímačky až o prázdninách a berou z felku. O prázdninách protože čekají a na zoufalce co zbydou.
Když se smíříte s tím, že život už nic nového nepřinese, tak teprve to je ten okamžik, kdy všechno důležité teprve začíná...
S-Tony
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod -vasek- 5. 6. 2008 22:18

MarkFX píše:Umělecké????? :eh Ty právě jako jediné mají přihlášky už v listopadu..

Tak nevím. Ale myslím že jsem teď někde něco viděl. Tak to asi nemohli zaplnit. Tak se omlouvám za mystifikaci..
Mimochodem na všb - fbi otevírají druhé kolo přijímaček
-vasek-
Návštěvník
Uživatelský avatar


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků