Najkontroverznejsia osoba internetu

Téměř nemoderovaná sekce o čemkoliv

Moderátor: Moderátoři Pauza.cz

Odeslat příspěvekod Deleted user 23. 5. 2008 10:02

Jersey II. píše:Nevím, proč mají někteří uživatelé tendenci "rozhodovat, kdo sem patří a kdo ne".

Ale jsou tací a není jich málo. A ti schopnější z nich se nakonec stanou moderátory. ;-)
Deleted user

Odeslat příspěvekod MarkFX 23. 5. 2008 12:05

Majkl vP. píše:
Jersey II. píše:Nevím, proč mají někteří uživatelé tendenci "rozhodovat, kdo sem patří a kdo ne".

Ale jsou tací a není jich málo. A ti schopnější z nich se nakonec stanou moderátory. ;-)

:mrgreen: :mrgreen:
Kolo je poslední vynález stvořený člověku pro radost

Majkl vP. > I kdyby všichni byli úplně ticho, tak Mark přijde a něco řekne. On něco řekne, Já chci něco říct, ale on něco řekne.. chci zas něco říct, ale on zase něco řekne

Mondeo 2.5 V6 > S-Max
MarkFX
Legenda
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod christian 23. 5. 2008 23:44

jezek píše:Rozhodně Joe,jednu dobu chodil spamovat i na doupě :D


Na toho si matně pamatuju, respektive jsem o něm slyšel a četl nějaký komentáře.. Není to nějakej fanatik obhajující konzole nebo něco takovýho?
die('Hacking attempt');

Kdo se chce zapojit do alpha testu nové verze aplikace SuperFórum pro Android, napište mi soukromou zprávu.
christian
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod mareq0 28. 5. 2008 19:57

Nemusíme chodit daleko:
http://avforum.zive.cz/viewtopic.php?f= ... 5defd2c358

*Škoda že je zamknuto, protože je to celkem zábava to číst ;-]*
Obešel já polí pět!
mareq0
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod suk 28. 5. 2008 20:23

ten hulan je debil, debil, debiiil :D
Pokud nesouhlasíte s mým názorem, popřemýšlejte sami nad sebou. Opravdu si myslíte, že já bych se mohl mýlit?
----
You are an inspiration for a birth control...
suk
Sherlock Noha 2010
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Michal P 28. 5. 2008 20:42

Vždyť "ho" má 28cm dlouhýho a IQ 150, tak to nemůže být debil ale génius. :pozor :pozor :pozor
:mrgreen:
...
Michal P
Přeborník

Odeslat příspěvekod suk 28. 5. 2008 20:54

Michal P: on to meril 30cm pravitkem ale obracene :)))
Pokud nesouhlasíte s mým názorem, popřemýšlejte sami nad sebou. Opravdu si myslíte, že já bych se mohl mýlit?
----
You are an inspiration for a birth control...
suk
Sherlock Noha 2010
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Player. 30. 5. 2008 11:05

Paneboze to je pripad :D

nemam slov :D
Obrázek
Player.
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Anonymous 30. 5. 2008 11:30

A to mělo ještě mnohem zajímavější dohru přes soukromé zprávy. :)
Anonymous

Odeslat příspěvekod MgX 30. 5. 2008 11:49

a já u té diskuze nebyl - až teď jsem si ty ,,plameny vášně" přečetl. Škoda :-( ... :D

Jinak obě dvě velikosti závidím ;-] - jsem pouhý břídil - nemám ego, nemám web, nemám IQ 150 (to byl ten starej počítač, né? :D ), nemám HO 28cm velkýho ---- a nemám řízek k obědu ... a tak mně to nebudete asi věřit, ale ten řízek, mě štve nejvíc :-D ;-)
S pozdravem MgX
MgX
Administrátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod MarkFX 30. 5. 2008 15:38

sakra, řízek.... :potichu už valím.... :-P
Kolo je poslední vynález stvořený člověku pro radost

Majkl vP. > I kdyby všichni byli úplně ticho, tak Mark přijde a něco řekne. On něco řekne, Já chci něco říct, ale on něco řekne.. chci zas něco říct, ale on zase něco řekne

Mondeo 2.5 V6 > S-Max
MarkFX
Legenda
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod eRiper 30. 5. 2008 15:46

Jo řízek...hm...
28 cm, 150 IQ...buď je to pravda a je to namyšlený deb*l nebo - a k tomu se přikáním více - musí si své nedostatky nějak vykompenzovat. A to jde v dnešní době nejlépe kde? No na internetu přece :-)
eRiper
Nadšenec

Odeslat příspěvekod christian 30. 5. 2008 17:23

co na to říct :) ROFL
die('Hacking attempt');

Kdo se chce zapojit do alpha testu nové verze aplikace SuperFórum pro Android, napište mi soukromou zprávu.
christian
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Gho$t 2. 6. 2008 16:24

Lidi, predem rikam ze se Hulana nezastavam!

Ale ukazte mi nekoho tak sebevedomiho kdo tohle vsechno o sobe dokaze rikat a i tomu verit !? Ja osobne neznam nikoho takovyho. Minimalne musim rict klobouk dolu pred tim jaky ma sebevedomi, v jistem smyslu bych chtel bejt taky jako Radek Hulan. Vzdyt ostatne genialita ma jen velice blizko k "pomatenosti". Bud je Radek genialni, nebo to je pomatenec, kdo vi, kazdopadne to sebevedomi mu nikdo nesebere a myslim si ze o to v zivote jde. Ac uz je clovek debil nebo ne, kdyz v sebe veri, dokaze o dost vic nez ten kdo ne..............
Gho$t
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Player. 2. 6. 2008 22:16

Jedna vec je zdrave sebavedomie, druha panovacnost, zaslepenost a v neposlednom rade kokotizmus. S takouto zmesou vlastnosti to musi mat kamarat v zivote velmi tazke. Osobne by som sa s takym magorom nemal silu bavit a tipujem, ze podla tohto hesla sa riadi vela ludi ktorych stretava. Jemu sa to sice moze zdat, ze ludia mu nerozumeju,vdaka jeho vysokemu IQ, ale poznate to, cim vyssie IQ, tym vyssia miera autizmu.
Player.
Nadšenec
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků