Kouzla z telefonni budkou

Téměř nemoderovaná sekce o čemkoliv

Moderátor: Moderátoři Pauza.cz

Odeslat příspěvekod JBauer 15. 5. 2008 19:50

Jak si z telefonni budky zavolat zadarmo?

Prinasim vam novej zpusob, jak si z telefonni budky blbejch telecomaku zavolat zadarmiko. Je to velmi lehke, ale ma to jedno omezeni: volat muzete pouze 15 sekund!:o)! No neni to nic moc, ale aspon neco. Takze jak na to? Z telefonni budky na mince (na karty to nefunguje) zavolejte bez vhození mince cislo 130009. Pozorne pocitejte zazvoneni (takove to tuuuuu, tuuuuu...). Az jich napocitate sest, rychle navolte cislo na ktere chcete volat. A je to hotovo! Ale pozor: 15 sekund se pocita od toho, kdyz natukate cislo na ktere chcete volat a zacne to tam zvonit. Alles!!! Je to vyzkousene i z normalniho pristroje doma. Pokud si chcete tuto dobu prodlouzit, musite mit pristroj s pulsni volbou a hned jak vam zacne cislo se kterym chcete spojit zvonit zmacknete nulu. nula se vytuka deset krat a zmacknete znova, vytuka se, znova atd.
POZOR!!!: Ihned po uverejneni tohoto clanku v magazinu Phreaker (20.4.2007) bylo toto cislo zruseno. Asi to Telecom poznal. Takze smula! O rok pozdeji ji nahradil sluzbou O2 Kvido



Jak nastavit na telefonni budce zpetne volani ?

Jednoduse.Opet z mincovniho automatu(na karty to nefunguje)zavolejte bez vhozeni minci cislo 130012. Ozve se vam automaticka hlaska O2, kdy po zaveseni budete systemem zpetne volani.Az tedy vas to vyzve, zaveste sluchatko a system vas prozvoni na zpatky. Vy prijmete hovor a tam se dozvite jak je telefonni budka nastavena napriklad, se dozvite o ucastnickem telefonnim cisle ze ktereho prave telefonujete a jaka je nastavena kvalita hovoru napriklad 3,1 Khz audio. Pak budete vyzvani k testovani koncoveho zarizeni neboli k testovani samotne telefonni budky, budeto fungovat jako zaznamnik. Po pipnuti neco reknete a s jistym casovym zpozdenim bude vas hlas zpet do sluchatka reprodukovan, tim se zjisti, jestli neni telefonni sluchatko poskozene a jestli vas slysi druha strana.
Testovat muzete pouze na starych mincovnich telefonnich automatech, ktere neumoznuji odesilani SMS.
JBauer
Čtenář

Odeslat příspěvekod anonymni 16. 5. 2008 06:01

Jaszne, werzime Wam pane Bauer :hm
anonymni

Odeslat příspěvekod snowboarder 16. 5. 2008 07:15

omFg, v Bohnicích jsou zase vycházky koukám dpč, Bauera by měli dát na samotku
::: Vyzkoušejte aplikaci SuperFórum pro Android http://goo.gl/3OyV6 :::
snowboarder
SuperDatel 2009

Odeslat příspěvekod jezek 16. 5. 2008 07:33

Tohle kolovalo po netu už tak před 5-6 lety...
Čeština je freeware, nikoliv open-source. To znamená, klidně ji používej zdarma, ale neupravuj ji!
PC, PS4, PS3, PS Vita, New 3DS XL
jezek
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Michal P 16. 5. 2008 09:31

To už je let co jsem použil telefonní budku. Naposledy před lety na chalupě když tam měl signál pouze Eurotel a ten mi tenkrát neměli.
...
Michal P
Přeborník

Odeslat příspěvekod jannnn 16. 5. 2008 11:40

já se přiznám, že jsem telefonní budku nepoužil snad nikdy. možná jedině jako útočiště před deštěm :D
jannnn
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod jezek 16. 5. 2008 12:16

Já jo,v roce 1995,kyž jsem volal tetě do Práglu a domlouval přespání....
Čeština je freeware, nikoliv open-source. To znamená, klidně ji používej zdarma, ale neupravuj ji!
PC, PS4, PS3, PS Vita, New 3DS XL
jezek
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod CRAP 16. 5. 2008 12:25

Tak já často volám z telefonní budky ( například včera jsem volal pomocí služby O2 Kvido ) ale nikdy tam nestrkám kartu či mince, vždy mi poslouží volací karta Telekonto nebo předplacená karta X plus. Ale je pravda, že zhruba před rokem jsem posílal smsku a e-mail z kombinovaného telefonního automatu, tehdy to stálo 3,- Kč, dneska 10,- Kč ]:-<
CRAP
Čtenář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod snowboarder 16. 5. 2008 14:06

jannnn: já z budky vždycky volal do Esa, když mi bylo 13 :mrgreen:

CRAP: no vy abyste někde chyběl, když je řeč o budkách, místní budkofil Obrázek
::: Vyzkoušejte aplikaci SuperFórum pro Android http://goo.gl/3OyV6 :::
snowboarder
SuperDatel 2009

Odeslat příspěvekod Michal P 16. 5. 2008 15:25

Já znám kouzlo s ptačí budkou, to se tam ...
...
Michal P
Přeborník

Odeslat příspěvekod snowboarder 16. 5. 2008 18:11

omFg Michale! už vím, co děláš, když není doma manželka. :mrgreen: Ale to jsi to špatně pochopil, to je na jiný ptáčky :mrgreen:
::: Vyzkoušejte aplikaci SuperFórum pro Android http://goo.gl/3OyV6 :::
snowboarder
SuperDatel 2009

Odeslat příspěvekod eRiper 16. 5. 2008 18:29

jarabáčky :mrgreen:
eRiper
Nadšenec

Odeslat příspěvekod Michal P 16. 5. 2008 18:41

snowboarder píše:... to je na jiný ptáčky :mrgreen:

na tyhle ?
Obrázek

No když už tu máme téma o jídle tak přemýšlím co bych si dal, co takhle svíčkovou se šesti :-P
...
Michal P
Přeborník

Odeslat příspěvekod MgX 16. 5. 2008 18:43

Jasně na tyhle - stará Ptáčková už nevaří, takže Ptáček bude žrát jak o závod, když mu to nacpeš do budky :mrgreen: :mrgreen:
S pozdravem MgX
MgX
Administrátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod snowboarder 16. 5. 2008 20:14

Michal P.: fuuuuuj :D v tom plastu :-! :D ale jinak ani na ty, to bys ještě nepochopil na jaký, to až budeš starší :mrgreen: :mrgreen:
::: Vyzkoušejte aplikaci SuperFórum pro Android http://goo.gl/3OyV6 :::
snowboarder
SuperDatel 2009

Další stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků