Normálně se vyzouváte?

Péče o tělo i ducha

Moderátor: Moderátoři Pauza.cz

Odeslat příspěvekod snowboarder 11. 5. 2008 18:34

no u mě se jednou technik od O2 zul, od tý doby je radši nechávám jít v botech a pak vytřu :-))
::: Vyzkoušejte aplikaci SuperFórum pro Android http://goo.gl/3OyV6 :::
snowboarder
SuperDatel 2009

Odeslat příspěvekod MgX 11. 5. 2008 19:01

No, jednou jedinkrát jsem se setkal s tím, že si nějací technici vzali sebou návleky. Což řeší problém s vyzouváním a ,,smrádkem" :mrgreen:

Jinak jsem už párkrát zažil, že se ,,kucí" divili, že chci aby se vyzuli. No, jednúc to bylo v zimě, když jsem pak v chodbě viděl, co jim vyteklo z těch bot, co by tedy v případě nevyzutí ,,šlo" do koberce, tak jsem si oddechl. Raději budu za pitomce, než abych pak 3 hodiny čistil koberec. :roll: :-)
S pozdravem MgX
MgX
Administrátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod MarkFX 11. 5. 2008 22:07

vím že na návštěvách se vyzouvat nemá, ale bylo by mi to blby tam litat v botech... :hm
Kolo je poslední vynález stvořený člověku pro radost

Majkl vP. > I kdyby všichni byli úplně ticho, tak Mark přijde a něco řekne. On něco řekne, Já chci něco říct, ale on něco řekne.. chci zas něco říct, ale on zase něco řekne

Mondeo 2.5 V6 > S-Max
MarkFX
Legenda
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod eRiper 11. 5. 2008 23:28

No to máš pak dilema :lol: U nás se vždycky vyzouvalo a i když sem byl někde na návštěvě tak tam taky. Přece si nebudem nosit bordel domů ne. Uplně miluju americké filmy jak se v posteli válí v botách. Prasata hamburgrové :mrgreen:
eRiper
Nadšenec

Odeslat příspěvekod MarkFX 12. 5. 2008 00:17

takovej wracker či Zamis se taky furt váli v posteli v botech, ti jsou rádi že se jaksi dostali domů, tak nějaké botky fakec :D
Kolo je poslední vynález stvořený člověku pro radost

Majkl vP. > I kdyby všichni byli úplně ticho, tak Mark přijde a něco řekne. On něco řekne, Já chci něco říct, ale on něco řekne.. chci zas něco říct, ale on zase něco řekne

Mondeo 2.5 V6 > S-Max
MarkFX
Legenda
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Jack111 12. 5. 2008 21:19

To návštěvy také nutíte sundat kalhoty a trika? Vždyť přece kdovíkde se ten dobytek otřel (MHD, louka,...) a co kdyby se náhodou rozhodl sednout si do sedačky? Nebo po ní požadujete umýt si ruce (pořádně vydrhnout! mýdlem!), předpokládá se, že na něco bude hrabat. Většinou člověk nešlape v hovnech a v bahně, na normální špínu stačí vysavač a rohožka. Máte ji jenom pro parádu? :D
Jack111
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod lu.kas 13. 5. 2008 21:24

Doporučuju někdy v zimě přijít v zablácenejch botách domů a projít všechny koberce :)
Nejde o hygienu (bakterie), ale o optickou čistotu, jak už někdo psal, bahno se z koberců vyndavá blbě.
Zutí se mi přijde jako standart.
Podpis -> klik na 'www'
lu.kas
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod christian 13. 5. 2008 21:32

vždy se zouvám :) mě by teda nenapadlo chodit v botech z venku po koberci..
die('Hacking attempt');

Kdo se chce zapojit do alpha testu nové verze aplikace SuperFórum pro Android, napište mi soukromou zprávu.
christian
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Jack111 14. 5. 2008 19:55

lu.kas: Když mám boty znečištěné, tak si je sundám. Člověk občas musí použít hlavu ;-)
Jack111
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod MgX 14. 5. 2008 20:12

Jack111 hlavu nepotřebuji, k sundání obuvi - používám ruce :D

Znovu zopakuji, že chodit doma, či u někoho doma v botách mně přijde totálně divné. :-))
S pozdravem MgX
MgX
Administrátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod includes 14. 5. 2008 20:24

I když mě někdo osloví, abych se nezouval, tak ze slušnosti se zuji :) Už jsem tak vychovaný :D
includes
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod aquarkko 14. 5. 2008 20:44

a když to tomu druhýmu doopravdy vadí a radši by vytřel, to je pak taky dobrý :D btw., úplně nesnáším půjčování papučí a nucení si je obout :twisted:
Think for your fucking yourself. (Mark Barney Greenway)
aquarkko
Legenda
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod MarkFX 14. 5. 2008 21:08

jo žhe.. to je další kapitola... :hm

radši tu chvilu na návštěvě přežiju bosky než byt donucen pujčit si papuče :eh
Kolo je poslední vynález stvořený člověku pro radost

Majkl vP. > I kdyby všichni byli úplně ticho, tak Mark přijde a něco řekne. On něco řekne, Já chci něco říct, ale on něco řekne.. chci zas něco říct, ale on zase něco řekne

Mondeo 2.5 V6 > S-Max
MarkFX
Legenda
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod snowboarder 14. 5. 2008 21:24

no to úplně nesnáším, a ještě tě nutí od země je zima, vem si je.. brrr nikdy
::: Vyzkoušejte aplikaci SuperFórum pro Android http://goo.gl/3OyV6 :::
snowboarder
SuperDatel 2009

Odeslat příspěvekod PachezZ 17. 5. 2008 20:17

vzhledem k tomu ze doma nenosim ani ponozky by mi teda vadilo chodit v botech :) na navsteve se zouvam automaticky :)
akorat na stredni na intru sme se obcas nezouvali :)
Ford Probe 2.0 16v rv.95 85kW
Ford Probe 2.5 24v rv.95 120kW
PachezZ
Návštěvník
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků