img src="https://www.mobilmania.cz/GetThumbNail.aspx?w=160&h=80&q=100&crop=1&id_file=920844587" alt="Umělá inteligence pro všechny. Už nepotřebujete S24, Samsung dal Galaxy AI i starším modelům" style="border: 0px solid black; margin: 3px;max-width:160px">
Umělá inteligence pro všechny. Už nepotřebujete S24, Samsung dal Galaxy AI i starším modelům
Vivo V40 SE má záda z koženky, která se neumaže. Kupující mohou vyhrát zájezd na fotbalové EURO 2024
Vivo V40 SE má záda z koženky, která se neumaže. Kupující mohou vyhrát zájezd na fotbalové EURO 2024
Jak prodloužit výdrž chytrých hodinek. Vypněte nepoužívané funkce. I ty, o kterých nevíte
Jak prodloužit výdrž chytrých hodinek. Vypněte nepoužívané funkce. I ty, o kterých nevíte
T-Mobile zpřehlednil roaming mimo EU. Cena datových balíčků začíná na dvou stovkách za 1 GB
T-Mobile zpřehlednil roaming mimo EU. Cena datových balíčků začíná na dvou stovkách za 1 GB
Pozor na bezplatné VPN. Ukázalo se, že velký počet z nich zneužíval nic netušící uživatele Androidů
Pozor na bezplatné VPN. Ukázalo se, že velký počet z nich zneužíval nic netušící uživatele Androidů
', 'reklama19_webu_cz7' => '
Recenze sluchátek Jabra Elite 8 Active. Nejen pro sportovce, se skvělým ANC i zvukem
Recenze sluchátek Jabra Elite 8 Active. Nejen pro sportovce, se skvělým ANC i zvukem
Letošní prémiové MicroLED televizory od Samsungu se začínají prodávat. Ceny zůstávají velmi vysoké
Letošní prémiové MicroLED televizory od Samsungu se začínají prodávat. Ceny zůstávají velmi vysoké
Amazon Prime a 30 nejoblíbenějších filmů a seriálů v roce 2024. Na co se Češi nejvíc dívají
Amazon Prime a 30 nejoblíbenějších filmů a seriálů v roce 2024. Na co se Češi nejvíc dívají
CZC má velké slevy TCL televizorů. Od levné 50" LED TV, přes výborný 65" MiniLED, až po prémiové 98" QLED modely
CZC má velké slevy TCL televizorů. Od levné 50" LED TV, přes výborný 65" MiniLED, až po prémiové 98" QLED modely
Recenze seriálu Problém tří těles. Netflix dobře přiblížil nezfilmovatelnou knihu těm, kteří ji nečetli
Recenze seriálu Problém tří těles. Netflix dobře přiblížil nezfilmovatelnou knihu těm, kteří ji nečetli
', 'reklama19_webu_cz10' => false, 'reklama19_webu_cz6' => '
PlayStation Plus nabídne v dubnu tři hry včetně kouzelnické variace na Call of Duty
PlayStation Plus nabídne v dubnu tři hry včetně kouzelnické variace na Call of Duty
Marvel Rivals je free-to-play týmovka s hrdiny i záporáky. Koncept Overwatche okoření zničitelným prostředím
Marvel Rivals je free-to-play týmovka s hrdiny i záporáky. Koncept Overwatche okoření zničitelným prostředím
Bílý Xbox Series X je na spadnutí. Bude bez optické mechaniky, ale nabídne jiné novinky
Bílý Xbox Series X je na spadnutí. Bude bez optické mechaniky, ale nabídne jiné novinky
Recenze hry Outcast: A New Beginning. Krásný mimozemský svět vyplněný nezajímavým obsahem
Recenze hry Outcast: A New Beginning. Krásný mimozemský svět vyplněný nezajímavým obsahem
Původní Polda vyšel na Steamu. Poradí s hádankami a rozumí si s moderními systémy
Původní Polda vyšel na Steamu. Poradí s hádankami a rozumí si s moderními systémy
', ); $this->var_expires = array ( 'config' => 1743157002, 'reklama19_webu_cz8' => 1711624604, 'reklama19_webu_cz4' => 1711624732, 'reklama19_webu_cz5' => 1711624745, 'reklama19_webu_cz2' => 1711624628, 'reklama19_webu_cz3' => 1711624634, 'reklama19_webu_cz7' => 1711624673, 'reklama19_webu_cz10' => 1711624717, 'reklama19_webu_cz6' => 1711624724, ) ?> Ukecanoš nebo tichoš? - Pauza.cz

Ukecanoš nebo tichoš?

A také rodina, těhotenství, děti, dospívání

Moderátor: Moderátoři Pauza.cz

Odeslat příspěvekod Deleted user 26. 2. 2008 14:28

christian píše:Občas se mi stává, že i na mě někdo mluví a já vůbec nevnímám o čem.. :D

To chce víc empatie, kolego... 8-)
Deleted user

Odeslat příspěvekod Ťuhýk 26. 2. 2008 16:59

Je to úplně jedno. Když si s tou druhou osobou rozumím, tak se dá i vcelku pěkně pomlčet....
Všechno, co v životě opravdu potřebuju znát, jsem se naučil ze Star Treku
Ťuhýk
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Deleted user 26. 2. 2008 21:11

@ Ťuhýk>
Tohle je ale docela hodně pravda... jen jsem si to uvědomil až teď, cos to napsal... 8-)
Deleted user

Odeslat příspěvekod jannnn 26. 2. 2008 21:12

Majkl vP. píše:
christian píše:Občas se mi stává, že i na mě někdo mluví a já vůbec nevnímám o čem.. :DTo chce víc empatie, kolego... 8-)>/quote]
spis to chce zvednout hlavu od kompu :mrgreen:
jannnn
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Ťuhýk 26. 2. 2008 21:37

Majkl: jo, nestává se to často, ale s někým prostě to ticho ani není "nepohodlné"... :)
Všechno, co v životě opravdu potřebuju znát, jsem se naučil ze Star Treku
Ťuhýk
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod ProdavacMobilu 27. 2. 2008 09:47

ticho leci
Dal sem se na on-line poker
ProdavacMobilu
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod abuk 29. 2. 2008 13:10

_maty_ píše:ja jsem typicky ukecanos... ale spis jen mezi kamosema, mezi cizima jsem tichos spise nebo jen obcasny prispevovatel diskuse... moje pritelka je to samy co ja :-D takze v tomhle moc jako protiklady nejsme..


jj celej já :D když někoho moc neznám tak sem ticho teda většinou nevim co říkat a tak :lol:
abuk
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Heady569 17. 3. 2008 18:22

ukecanoš co ví kdy mlčet :-)
D3vilR4ge
Heady569
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Maty.Lara 17. 3. 2008 22:32

abuk píše:
_maty_ píše:ja jsem typicky ukecanos... ale spis jen mezi kamosema, mezi cizima jsem tichos spise nebo jen obcasny prispevovatel diskuse... moje pritelka je to samy co ja :-D takze v tomhle moc jako protiklady nejsme..


jj celej já :D když někoho moc neznám tak sem ticho teda většinou nevim co říkat a tak :lol:l/quote]


myslim, ze jsem neco podobneho... tedy kamosi to o me rikaji - pry kdyz me neznali, tak si rikali: "jezis, ta holka snad neumi mluvit" - a kdyz me poznali, tak rikaji, ze si se mnou i docela dobre pokecaji...
Muze-li se neco pokazit, tak se to taky pokazi.
Maty.Lara
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Player. 17. 3. 2008 22:38

hehe, tak do tejto kategorie spadam aj ja :)
Player.
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Heady569 18. 3. 2008 09:16

taky znám jednoho člověka, kterýho musíte znát víc než tejden abyste si zvykly na to jak mluví, protože mele fakt hrozně rychle :-D a je docela těžký ze začátku pochytit co všechno říká.. ale pak už vám to tak rychlý nepříjde..
jinak já jsem taky ukecanoš.. docela extrémní :lol:
D3vilR4ge
Heady569
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod lukeo 12. 4. 2008 21:29

po 6 hodinach v skole som tichos a po 2 hodinach na slnku a so zacinajucim upalom sa neak rozkecam :D ale inak neak nekecam potom ked je niekto ukecanos tak len pocuvam ale ked nieco poviem tak to stoji zato vsetko zalezi od nalady a komunikativnosti niekedy ale aj tak neni o com hovorit
lukeo
Čtenář

Odeslat příspěvekod cumel30 25. 4. 2008 09:29

V krčme ukecanoš,v robote ukecanoš,vonku ukecanoš,doma tichoš. ;-] :!: :eh
Je ťažké byť pako,konkurencia je veľká.
Nad alkoholom ešte nikto nevyhral,len ja som remizoval.
cumel30
Poslední varování
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod suk 25. 4. 2008 19:46

cumel30: na pauze ukecanos^4 ze? ;)
Pokud nesouhlasíte s mým názorem, popřemýšlejte sami nad sebou. Opravdu si myslíte, že já bych se mohl mýlit?
----
You are an inspiration for a birth control...
suk
Sherlock Noha 2010
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod cumel30 25. 4. 2008 22:24

suk píše:cumel30: na pauze ukecanos^4 ze? ;)

ale v podstate tichoš :-D
Je ťažké byť pako,konkurencia je veľká.
Nad alkoholom ešte nikto nevyhral,len ja som remizoval.
cumel30
Poslední varování
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků