potravinové doplňky

Vlastní aktivita, soutěže, různá mistrovství, rady a tipy

Moderátor: Moderátoři Pauza.cz

Odeslat příspěvekod Bobroněnko 2. 5. 2007 15:06

Fuckere, na rovinu, kde jsem napsal, že vitamin C je špatný? Kecáš voloviny. Jak dlouho ty doplňky bereš, že si můžeš být jistý, že to není placebo efekt? že nemaj negativní vliv na zdraví? to si kecej, až ti bude padesát. tvoji fázi PŘED komentovat nebudu, protože extrémní únava a bolesti hlavy nejsou zrovna nedostatkem L-Gln v krvi. Než začneš mluvit o tom, že svaly se hodinu po cvičení chovaj jako houba, prostuduj si něco o svalové regeneraci. Jestli si myslíš, že to vyřešíš glutaminem, tvoje volba. já už ti do toho kecat nebudu, myslím, že argumentů jsem tu podal dost a mám jich dost v zásobě, ale tohle nemá smysl. Jseš pevně rozhodnut, to ti závidím, já takovou vůli cvičit nemám. Ale vyhazuješ SPOUSTU peněz za něco, co nepotřebuješ. Až budeš mít problémy s ledvinama, což se při tvojich dávkách proteinů může lehce stát, vzpomeň si na mne.

A jestli na to máš koule, hoď sem tvůj jídelníček! Nejlépe týdenní. Alespoň dva tři dny. Veškeré tekutiny, veškeré doplňky. Když to máš tak parádně naplánované, jistě to nebude problém a já se aspoň pobavím.

Tohle je přesně to, proč jsem to od začátku nechtěl komentovat. A ne, steroidama se mi nikdo nepředávkoval, a nejsem ještě tak blbej, abych si spletl steroid s aminokyselinou.

edit: a ještě něco: pokud si myslíš, že zhubnout 13 (bylo tam z 83 na 70? nepamatuju si přesně, kdyžtak omluva) kilo při rýsovací fázi je normální, tak tě ubezpečuju, že není. taky je divné, že jsi tu psal, že do posilovny půjdeš teď po nějaké době poprvé. to jsi stihnul rychle!
Hell was full...so I came back!
Bobroněnko
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Fuck8r 3. 5. 2007 06:55

:D jasné

(nebudu se tu rozepisovat a obhajovat to co dělám, když mě potom přijdou takové jednoslovné imbecilní odpovědi - bavte se milé děti něčím jiným ano :wink: )
A7R4 + 20/40/135 art a FE85.
Fuck8r
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Bobroněnko 3. 5. 2007 09:21

jídelníček nebude? škoda.
Hell was full...so I came back!
Bobroněnko
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod surfac 8. 4. 2008 23:06

caoo hosi jak to tady pozoruju tak mate podle me pravdu oba zaklad je jidlo z kvalitnich zdroju(60%) a tvrdy trening(20%) a spanek(20%). jenze gdyz sportujes v podstate kazdej den tak je celkem nerealny aby telo si vystacilo s jidlem proto se saha po doplncich.doplnky jso udelane na to aby okamzite dodali telu potrebne latky,z jidla to trva dlouho nez to ztravi vyplivne odpad vezme si neco uzitecnyho.proste hlavne jde o cile ktere chcete dosahnout a podle toho jednat. tod muj nazor
surfac
Čtenář

Odeslat příspěvekod aquarkko 9. 4. 2008 10:55

ty seš dysgrafik?
Think for your fucking yourself. (Mark Barney Greenway)
aquarkko
Legenda
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod surfac 9. 4. 2008 19:14

nejsu ,psal jsem to po pul noci aji kdybych byl tak co?proc tady resis neco co neni podstatou topiku....
surfac
Čtenář

Odeslat příspěvekod Fuck8r 9. 4. 2008 20:04

co říkáte na WEIDER Tribulus Terrestris 80% ? ... to by mohlo bejt dobrý ne ? :-)) ... no co - udělám ze sebe pokusného králíka a vyzkouším :D
A7R4 + 20/40/135 art a FE85.
Fuck8r
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod surfac 9. 4. 2008 21:28

ja, kdyz jsem si ho chtel koupit tak mi primo prodavac rikal,ze pokud mi neni nad 40let tak mi to nijak nepomuze,ze mam dost testosteronu ,zbytecny penize pro mladochy jako jsme mi:)
surfac
Čtenář

Odeslat příspěvekod Bobroněnko 10. 4. 2008 11:08

:oboze fuckere...auuu!!
Hell was full...so I came back!
Bobroněnko
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Fuck8r 10. 4. 2008 13:45

no jo já jsem nepoučitelnej :-l ... ale co - jdu do toho :twisted:

(já mám testosteronu málo :grr: )
A7R4 + 20/40/135 art a FE85.
Fuck8r
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod surfac 10. 4. 2008 15:15

jasny:) ja su taky:p fsechno si musim vyzkouset ale tenkrat nebylo moc penez tak sem zkusil glutamin:p
surfac
Čtenář

Odeslat příspěvekod Bobroněnko 11. 4. 2008 17:25

já mám testosteronu moc, hlavně ve chvílích, kdy vedle mě ve škole sedí moje a má krásný tričko s velkým výstřihem 8-P
Hell was full...so I came back!
Bobroněnko
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Fuck8r 13. 4. 2008 07:06

tak myslíte si, že se dejme tomu: polo-profi sportovec (říká se taky hobby sportovec, pokročilý - prostě ten co už to bere vážně) může fungovat úplně bez potravinových doplňků aniž by stagnoval, přetrénovával se a nebo měl nevýrazné výkony oproti svým kolegům - řekněme jenom s jídlem + vitamínem C a multivitamínem ? :kuk:

(kromě už dost pokročilého tréninku dělá taky na směny manuální práci 8h denně + 2h-5h denně kolo /občas volno samozřejmě/ + 3x týdně posilování)

já myslím že bez doplňků by to s ním do měsíce-dvou seklo ;-]
A7R4 + 20/40/135 art a FE85.
Fuck8r
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod surfac 13. 4. 2008 08:57

taky si myslim ze bez doplnku ne, do tydne by to s nim seklo:p
surfac
Čtenář

Odeslat příspěvekod Bobroněnko 13. 4. 2008 10:01

já myslim, že pokud hobby sportovec neni blbej a ví, co má jíst a kolik toho má jíst, tak to jde. jasně, že s doplňkama je to jednodušší, ale proč by se hobbysportovec namáhal, žáno. až mu 200g proteinů denně podělá ledviny, je to jeho věc :oops: pokud má hobby sportovec psychickou potřebu být nejlepší, a nedělá sport proto, aby se udržel v kondici, nýbrž proto, aby oslnil okolí, je to také jeho věc a v tom případě ať se nacpe kreatinem a proteiny, protože mu to ve výkonnosti pomůže. asi tak.
Hell was full...so I came back!
Bobroněnko
Přeborník
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků