Co udělají muži pro lásku ....

A také rodina, těhotenství, děti, dospívání

Moderátor: Moderátoři Pauza.cz

Odeslat příspěvekod 2Pix 9. 4. 2008 15:56

spis blbosti :-))))
Ďžojn dhe ármy of kočičkas a čičintas.. džojn dhe bradrhůd.. ól jů nýd is tu konvert jour avatar tu a kočička ór čičinta.. Kočičkas and Čičintas strajks bek.. Kočičkas and Čičintas růls dhe vórd .. end ví vil strajk on dhe ívl činčilás end kil dhem ól !
2Pix
Přeborník

Odeslat příspěvekod Ally 10. 4. 2008 05:18

To už je každého jeho věc, jak se sebou nechá zametat. I zamilovaný musí umět někdy říct ne.
~ Proti blbosti i bohové bojují marně. Jan Werich
~ Once upon a time ...
~ Pauza: *11.2.2006 - †10.11.2009
Ally
VIP uživatelka
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Noovo 10. 4. 2008 07:36

MarkFX píše:jak maly děcka co si vybrečijou hračku jsou ty žensky co píšeš... O:-)

Na to si nesmí zvykat, to už by zavánělo podpapučástvím :mrgreen:



ano to s tim podpantoflacstvim sem tu nechtela rict na plno hubu, ale je to tak :-D ...ja bych se nesnizila k tomu, abych si na chlapovi neco vybrecela stuj co stuj :roll:...podle me je tenhle postup holek uz to posledni co muzou udelat....eee vlastne krom jeste jedne veci, ale tu beru jako samozrejmou :twisted:
A jednoho teplého červnového dne se narodila Noovo:))

Love is a Losing Game

VENUS=Noovo :)

BYLO TO SILNĚJŠÍ NEŽ JÁ...Valmont (a já to také ráda používám:))
Noovo
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod aquarkko 10. 4. 2008 08:13

no tak co děláš (nebo ostatní), když něco fakt moc chceš a ten tvůj se k tomu zásadně staví odmítavě? ne pouze materiální věc, třeba někam jít/nejít atd.
Think for your fucking yourself. (Mark Barney Greenway)
aquarkko
Legenda
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Noovo 10. 4. 2008 10:50

aquarkko: nikdy ho nikam se mnou nenutim jit....samozrejme si kazdy chodime ven jak se nam zachce :-)) a neomezujeme se kvuli tomu....druha vec je materialni stranka...kdyz neco chci, samozrejme koupim si to, nemusim ho prosit o penize, ani bych se k tomu nesnizila...
A jednoho teplého červnového dne se narodila Noovo:))

Love is a Losing Game

VENUS=Noovo :)

BYLO TO SILNĚJŠÍ NEŽ JÁ...Valmont (a já to také ráda používám:))
Noovo
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod MgX 10. 4. 2008 17:41

Je zajímavé číst vaše názory.

Já jsem přemýšlel nad tím, kdo je v tomto vztahu horší. Myslím, že problém je u obou, resp. žena je na tom v mých očích hůře. Staví pokračování vztahu na nějaké nesmyslnosti, která ani není součástí jejího těla. Bláznivě zamilovaný partner, aby nepřišel o svoji milovanou, pak řekne ano.

Žena působí jako vyděračka a nejsmutnější je, že lásku a partnerský vztah ,,prodává" za anomálii jejího těla a to tak dovedně, že nechá ,,zohavit" tělo jiného.

EDIT: a tak si říkám, zda v Číně není daleko více mužů než žen (resp. je nedostatek žen), tudíž i proto by partner souhlasil se zákrokem...
S pozdravem MgX
MgX
Administrátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod japena 12. 4. 2008 18:45

Je to opravdu zajímavé .....Ale i u nás podstupují muži odsátí tuku v partiích, kde nemohou zhubnout, nechávají si zmenšit žaludek atd.., jen se kolem toho tolik nenadělá. A pokud si slečny uvědomí, tak mužká ,,prsa,, vzniklá tloušťkou- není to nic moc. Je jasné, že každá z nás je s člověkem ( aspoň ve většině případů doufám) kterého má ráda takového, jaký je. Ale řekněte..nemrzelo by vás třeba, kdyby se váš přítel, který má přez váhu, rozhodl hubnout kvůli tomu, aby se vlezl do obleku ve kterém musí jít na nějakou svou akci a vy pro něj tou motivací k hubnutí nejste? Co je horší :hm
japena
Čtenář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod MarkFX 12. 4. 2008 21:47

já si "spravuju" tělo hlavně kvůli sobě než kvůli partnerovi... :kuk:
Kolo je poslední vynález stvořený člověku pro radost

Majkl vP. > I kdyby všichni byli úplně ticho, tak Mark přijde a něco řekne. On něco řekne, Já chci něco říct, ale on něco řekne.. chci zas něco říct, ale on zase něco řekne

Mondeo 2.5 V6 > S-Max
MarkFX
Legenda
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod snowboarder 12. 4. 2008 22:11

já si začal "spravovat" tělo po neustálým hučení kolegů, že prej mám dobrou postavu a měl bych cvičit a furt jenom dřepím v práci :)

no docela jsem se divil :-)

a taky mi docela pomohlo to, že máme v práci posilku :hm :-D
::: Vyzkoušejte aplikaci SuperFórum pro Android http://goo.gl/3OyV6 :::
snowboarder
SuperDatel 2009

Odeslat příspěvekod bombul 12. 4. 2008 22:20

Trochu OT...co robis ze mas v praci posilku? :-D
Admin na pauze
bombul
VIP uživatelka
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod MarkFX 12. 4. 2008 22:43

taky by mě zajímalo kde robíš? Teda noční klub nepočítejme :D
Kolo je poslední vynález stvořený člověku pro radost

Majkl vP. > I kdyby všichni byli úplně ticho, tak Mark přijde a něco řekne. On něco řekne, Já chci něco říct, ale on něco řekne.. chci zas něco říct, ale on zase něco řekne

Mondeo 2.5 V6 > S-Max
MarkFX
Legenda
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod bombul 12. 4. 2008 22:45

Ty tu nekecaj o nocnom klube...a pod sa k nam pripojit. 8-) :-D
Admin na pauze
bombul
VIP uživatelka
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod snowboarder 12. 4. 2008 23:18

pracuju ve firmě, která má na starosti vaše denní vymývání mozků :) , sídlíme v dost velké budově, v budově je posilka a bazén /mimo jiné/ i pro ostatní firmy
::: Vyzkoušejte aplikaci SuperFórum pro Android http://goo.gl/3OyV6 :::
snowboarder
SuperDatel 2009

Odeslat příspěvekod bombul 12. 4. 2008 23:30

Uz je mi jasne preco sa kazdy vikend budim s bolestou hlavy...za to moze snowbordak. 8-) :hmm:
Admin na pauze
bombul
VIP uživatelka
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod snowboarder 12. 4. 2008 23:34

nemáš koukat na televizi :hmm:
::: Vyzkoušejte aplikaci SuperFórum pro Android http://goo.gl/3OyV6 :::
snowboarder
SuperDatel 2009

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků