Pánové - uhodili byste ženu?

A také rodina, těhotenství, děti, dospívání

Moderátor: Moderátoři Pauza.cz

Odeslat příspěvekod Maty.Lara 17. 3. 2008 22:40

Mam kamarada a jeho otec je agresivni alkoholik (uz dlouho s nim nezije) a rika, ze nikdy nebude jako otec (agresivni)... prozil si sve, kdyz s nim bydlel, takze ho opravdu nema rad...
...jenze, kdyz se napije, tak (uz ted ve svem mladem veku) ma agresivni sklony... nejhorsi je, ze on si to pak nepamatuje...
Muze-li se neco pokazit, tak se to taky pokazi.
Maty.Lara
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Noovo 18. 3. 2008 15:42

i kdyz si clovek, ktery byl jakkoliv tyrany rekne, ze tohle delat v zivote nebude....stava se bohuzel opak...
A jednoho teplého červnového dne se narodila Noovo:))

Love is a Losing Game

VENUS=Noovo :)

BYLO TO SILNĚJŠÍ NEŽ JÁ...Valmont (a já to také ráda používám:))
Noovo
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod KOSŤA KOSTIČ 18. 3. 2008 15:46

Když deb-il vychovává, tak vychová zase jen dalšího deb-ila. Proto jich je pořád hodně. Proto na takový kamarády radši kašli a nevěř jim.
Jsem gastrosexuál, takže mi každá může akorát tak uvařit...
Je lepší mrtvej frajer, než živej sráč?
KOSŤA KOSTIČ
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Maty.Lara 18. 3. 2008 18:17

on je fakt skvelej kamos... byly jsme si spolu na akci a otravoval me tam jeden kluk, tak me tam chranil...
spis nez dat od nej ruce pryc, bych mu chtela s timhle pomoc, az se jednou ozeni, nechtela bych aby v opilosti zmlatil svoji zenu... jasne, reseni je nepit, ale co kdyz uz se napije???
Muze-li se neco pokazit, tak se to taky pokazi.
Maty.Lara
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod palinoch 18. 3. 2008 19:51

pomoze mu vlastna pravdiva kazdodena sebaanaliza.
palinoch
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod aquarkko 18. 3. 2008 20:04

myslím, že násilníkovi, stejně jako alkoholikovi, gamblerovi... nic nepomůže
Think for your fucking yourself. (Mark Barney Greenway)
aquarkko
Legenda
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod MarkFX 18. 3. 2008 20:13

možná kdyby se třeba 10let nedotkl alkoholu žeby ty násilnické geny co zdědil nějak vymizely... :hm
Kolo je poslední vynález stvořený člověku pro radost

Majkl vP. > I kdyby všichni byli úplně ticho, tak Mark přijde a něco řekne. On něco řekne, Já chci něco říct, ale on něco řekne.. chci zas něco říct, ale on zase něco řekne

Mondeo 2.5 V6 > S-Max
MarkFX
Legenda
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod kwak 18. 3. 2008 20:19

mark: myslim že ne, nejde o geny ale o to co se ti dostane v dětství do podvědomí.
každý má svou pravdu.
nemam rád kdyš nikomu přijde neco divné jen proto že je to jiné...
krása má mnoho podob!
kwak
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod MarkFX 18. 3. 2008 20:21

no však, i tak to myslím... Prostě třeba po 10ti letech spokojeného a klidného života jestli by se to vytratilo
Kolo je poslední vynález stvořený člověku pro radost

Majkl vP. > I kdyby všichni byli úplně ticho, tak Mark přijde a něco řekne. On něco řekne, Já chci něco říct, ale on něco řekne.. chci zas něco říct, ale on zase něco řekne

Mondeo 2.5 V6 > S-Max
MarkFX
Legenda
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Heady569 18. 3. 2008 21:38

ale zase to tak nehroťte... znám spoustu lidí co maj rodiče totální svině, otce co je mlátil a každej den chlastal, jak je tomu zvykem, a z jednoho je teď úspěšnej manažer megalomanský japonský stavební firmy, další je podnikatel s nemovitostma a 3. , holka, má hotel... toho prvního zachránila jeho máma, která byla normální a tak mu dala ten pravej základ do života, druhej, kterej na tom byl podobně jak já, jakmile okolo 15-16 po 3 letech veslování zesílil a otec se na něj napřáh, chytl ho pod krk, přirazil ke zdi a řek už ne... a od tý doby se na něj otec ani křivě nepodíval.. no a tu holku vytáh z nejhoršího její přítel.. s kterým je doteď..
D3vilR4ge
Heady569
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Player. 18. 3. 2008 23:51

Heady569: to si vymyslel sam alebo videl v TV ? :D lebo pribehy ala popoluska su casto bullshit
Player.
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod anonymni 19. 3. 2008 08:31

mega rofl :D
anonymni

Odeslat příspěvekod Noovo 19. 3. 2008 08:46

taky uznavam, ze to co uvadi Heady je pritazene za vlasy...
A jednoho teplého červnového dne se narodila Noovo:))

Love is a Losing Game

VENUS=Noovo :)

BYLO TO SILNĚJŠÍ NEŽ JÁ...Valmont (a já to také ráda používám:))
Noovo
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod lu.kas 19. 3. 2008 20:12

Znam cloveka, dnes uz bohuzel otce peti deti, kteryho v detstvi otec chlastal a mlatil ho stylem ze je rad, ze to prezil. On se dneska chova k svym detem podobne v mnohem lehci forme - mlati, jenom kdyz je fakt nalitej. To, ze prochlasta i ty davky co dostane a neni schopnej se o sebe postarat je vec jina.
Ale o cem chci mluvit je, ze ma sestru, ktera na tom v detstvi byla stejne a ted ma nejakou sice naprosto bezvyznamnou, ale jeji vlastni firmicku (na boty tusim)...
Podpis -> klik na 'www'
lu.kas
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod palinoch 19. 3. 2008 21:00

no ale zeny su trocha citlivejsieho vnimania.
palinoch
Návštěvník
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků