Vyzkouseli jste sexseznamku?

A také rodina, těhotenství, děti, dospívání

Moderátor: Moderátoři Pauza.cz

Odeslat příspěvekod Rasty_CZE 11. 3. 2008 19:20

Tak co vyzkouseli jste nekdy nejakou?Podali jste si inzerat?Jestli jo tak otazka je jasna :D Jaka byla vase uspesnost a jestli to stalo za to :) Nebo znate jiny zpusob jak pres NET nejakou najit?
Rasty_CZE
Čtenář

Odeslat příspěvekod aquarkko 11. 3. 2008 19:30

vypadni od komplu a di mezi lidi. a hodně rychle, tyjo!!
Think for your fucking yourself. (Mark Barney Greenway)
aquarkko
Legenda
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod MarkFX 11. 3. 2008 19:34

hehééé, až takhle daleko sem ještě nezašel :lol:
Kolo je poslední vynález stvořený člověku pro radost

Majkl vP. > I kdyby všichni byli úplně ticho, tak Mark přijde a něco řekne. On něco řekne, Já chci něco říct, ale on něco řekne.. chci zas něco říct, ale on zase něco řekne

Mondeo 2.5 V6 > S-Max
MarkFX
Legenda
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Rasty_CZE 11. 3. 2008 19:42

Hej tak se nudim tak me to napadlo :D
Rasty_CZE
Čtenář

Odeslat příspěvekod zamis 11. 3. 2008 19:46

sice jsem troska a ztracena existence, ale tak spatne na tom jeste nejsem abych si musel podavt takovej inzerat. no ikdyz.....
Když spočítat znáš hromadu svých zisků a na jediný hod vše riskovat, zas po prohře se vracet k východisku a nezavzdychnout nad mořem svých ztrát, pak vítěz na širé jsi zemi.

Já jsem ten člověk, před kterým Vás rodiče varovali.
zamis
Legendární avatar Pauzy
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Rasty_CZE 11. 3. 2008 19:58

Nevim co vsichni mate s tim ze sem si dal inzerat.Proste me napdala seznamka tak jsem dal rovnou sex seznamka jestli stim ma nekdo zkusenosti.
Rasty_CZE
Čtenář

Odeslat příspěvekod anonymni 11. 3. 2008 20:04

to si rači zaplat *****. dáš 1000ku a jdeš tam s tím, že si zašukáš. Ty budeš mít radost, že uspokojíš své pudy a slečna bude mít radost že si vydělá...
anonymni

Odeslat příspěvekod anonymni 11. 3. 2008 20:06

btw. ***** ne, spíš vysokoškolačku ;)
anonymni

Odeslat příspěvekod Rasty_CZE 11. 3. 2008 20:07

Omg ale ja nechci zadnou ***** atd :D proste me to jen napdalo jestli to uz nekdo vyzkousel :D
Rasty_CZE
Čtenář

Odeslat příspěvekod anonymni 11. 3. 2008 20:11

Ale já neříkám ***** ;-) Spíš hodnou slečnu, která ti pomůže upokojit tvé přirozené pudy ;-) Prostě přijdeš, vysolíš 1000ku, uděláš co je potřeba a jdeš domů ;-)
anonymni

Odeslat příspěvekod andels 11. 3. 2008 21:06

takze jedine co cekas je kladna odpoved, jneze ja rikam ne nezkousel :)
andels
Nadšenec

Odeslat příspěvekod suk 11. 3. 2008 21:36

Pokud nesouhlasíte s mým názorem, popřemýšlejte sami nad sebou. Opravdu si myslíte, že já bych se mohl mýlit?
----
You are an inspiration for a birth control...
suk
Sherlock Noha 2010
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod MarkFX 11. 3. 2008 22:10

Google tě seznámí :D
Kolo je poslední vynález stvořený člověku pro radost

Majkl vP. > I kdyby všichni byli úplně ticho, tak Mark přijde a něco řekne. On něco řekne, Já chci něco říct, ale on něco řekne.. chci zas něco říct, ale on zase něco řekne

Mondeo 2.5 V6 > S-Max
MarkFX
Legenda
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod ES0 11. 3. 2008 22:13

suk píše:he, google najde vsecko... http://www.google.com/search?client=ope ... 8&oe=utf-8


copak on rikal ze hleda holku?

http://www.youtube.com/watch?v=5T3Cw6ZV ... re=related

:)

k tematu asi toliko,
dokazu si predstavit typ lidi co se nechce omezovat na sve okoli, ze zvedavosti ci jednoduse nema cas, tak to resi pres seznamku
Nachystejte uzenáče, na snídani jsem zpátky!
RED DWARF RULEZZZZ!!!
ES0
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Deleted user 12. 3. 2008 01:24

Nic takového jsem zatím netestoval, ale jak Esoun píše, je to dobrá příležitost, jak najít k takovým věcem lidi mimo kraj, kde vás všichni znají. Zrovna tak to může posloužit k experimentům pro ty, kteří mají specifické tužby - např. milují BDSM, nebo to chtějí zkusit s člověkem o 2 generace starším, s příslušníkem jiné rasy... možností je bezpočet a šancí, jak se k něčemu takovému dostat přes živé kontakty, naopak minimum. Nevidím v tom problém a už vůbec nechápu to veřejné pohoršení. 8-)
Deleted user

Další stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků