Sebevražda - jaký styl preferujete?

Oficiální náboženství a sekty, smysl života

Moderátor: Moderátoři Pauza.cz

Odeslat příspěvekod Calhoun 24. 2. 2008 16:48

Marty89 píše:Ty užs to snad nějak zkoušel, že jsi takový odborník? :twisted:d/quote]


Ne, ale balistika, raniva balistika, strelba a prebijeni naboju je muj konicek :wink: .
Calhoun
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Marty89 24. 2. 2008 18:06

Jo to ti věřím, že tomu rozumíš, ale i tak bych se neodvážil tvrdit, že je to bezbolestné.
Marty89
Vicedatel roku 2009
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Calhoun 24. 2. 2008 18:34

Marty89 píše:ale i tak bych se neodvážil tvrdit, že je to bezbolestné.n/quote]


Zalezi v podstate jen na tom jak velkou devastaci mozkove tkane zpusobi strela pri svem pruletu. V CR je znam treba pripad kdy sebevrah pouzil slabou malorazku .22LR, strelil se do hlavy a nic to s nim neudelalo - s krvacejici hlavou si sel pres pulku domu pro dalsi naboje a strelil se podruhe, potreti a az ctvrtym vystrelem si zpusobil takove zraneni ze zemrel. Podle stop ktere po sobe nechal to muselo byt nesmirne bolestive a neprijemne umirani. Pitva pozdeji zjistila ze kazdy ze 4 vystrelu zasahl mozek. Na druhou stranu treba bezne prodavany a pouzivany revolverovy naboj .357 Magnum ma v silnejsich laboracich tak velkou energii (ustova energie 700J nebo i vic) ze pri pouziti expanzni strely podle meho nazoru neni sance ze by zasazeny mohl cokoliv citit - poskozeni mozku je okamzite po pruletu strely ktera se deformuje na 15mm "hribek" IMHO prilis velke.
Calhoun
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod MarkFX 24. 2. 2008 19:04

nojoo, ale pak chudáci uklizeči co musí ze zdi seškrabávat mozek... A všeobecně sklízení po sebevraždách je asi dobrá chutovka, hlavně ten skok z výšky :D

Mě takové ty masakr obrázky částí těla atd co kolují na netu nějak zvlášt špatně nedělají, ale každopádně naživo to musí byt nepříjemný i po psychologické stránce, takový člověk musí byt hodně odolný, když třeba několikrát týdně sklízí zbytky ze všelijakých způsobů sebevraždy... :hm
Kolo je poslední vynález stvořený člověku pro radost

Majkl vP. > I kdyby všichni byli úplně ticho, tak Mark přijde a něco řekne. On něco řekne, Já chci něco říct, ale on něco řekne.. chci zas něco říct, ale on zase něco řekne

Mondeo 2.5 V6 > S-Max
MarkFX
Legenda
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Calhoun 24. 2. 2008 19:37

MarkFX:
Jo, jo... kdyz nam skocil z okna soused tak vzal hlavou zelezne zabradli u vchodu do domu. Rana to byla takova ze se zelezne zabradli prohnulo a prasklo a co se tyce souseda ... ten zvuk kdyz narazil byl strasnej, jako kdyz praskne sucha vetev a rozprskly kousky byly 10m kolem. Rano se tam sbihali psi z celyho okoli a cuchali tam :) .
Calhoun
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod MarkFX 24. 2. 2008 20:19

Přes našu dědinu vede hlavní železniční tepna, takže tady vlaky jezdí každou chvilu, naštěstí co je ten koridor tak je to líp zabezpečené......... (závory se zavřou přes celou cestu, ale když tam někdo vjede na červenou tak ho to skřípne uvnitř, posledně takhle kamion, a Pendolíno to jako zázrakem ubrzdilo ale posunul kamion o 5 metrů :D )

No už tady několik lidí skočilo nebo nějakou neštastnou náhodou spadlo pod vlak, to je pak tělo roztahané na 150 metrů, než to ICčko zastaví... :potichu:
Naposledy upravil MarkFX dne 25. 2. 2008 19:05, celkově upraveno 1
Kolo je poslední vynález stvořený člověku pro radost

Majkl vP. > I kdyby všichni byli úplně ticho, tak Mark přijde a něco řekne. On něco řekne, Já chci něco říct, ale on něco řekne.. chci zas něco říct, ale on zase něco řekne

Mondeo 2.5 V6 > S-Max
MarkFX
Legenda
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Noovo 25. 2. 2008 17:57

jannnn: kazdy normalni clovek, ktery ma vsech pohromade na sebevrazdu vubec nemysli...sebevrazda je sobecka vuci vsem...
A jednoho teplého červnového dne se narodila Noovo:))

Love is a Losing Game

VENUS=Noovo :)

BYLO TO SILNĚJŠÍ NEŽ JÁ...Valmont (a já to také ráda používám:))
Noovo
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod jannnn 25. 2. 2008 19:10

hm, to je tvuj nazor. v tom pripade tu je asi vetsina lidi pomatena :)

krom toho jestli sis nevšimla, nikdo se tu neptal na názor jestli je sebevražda ok nebo ne. O to jsem výslovně žádal, ať se to tu neřeší, všichni to pochopili až na tebe.

bonz.
jannnn
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod AliGiro 25. 2. 2008 19:15

noovo:souhlasím s tebou.člověk by si měl vážit daru života,jestliže si však myslí že jeho život stojí za ho.....uby tak to není tím že je smolař ale tím že se neumí vyrovnat s jakoukoli porážkou.
I do not know with what weapons World War III will be fought, but World War IV will be fought with sticks and stones. - Albert Einstein

Life´s a piece of *****
when you look at it
AliGiro
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Michal P 25. 2. 2008 19:19

Noovo píše:jannnn: kazdy normalni clovek, ktery ma vsech pohromade na sebevrazdu vubec nemysli...

Ono záleží jak na ni myslíš, takové ty úvahy co by kdyby, jak by to vypadalo, jestli je to stoprocentní atd. atd., má snad každý, horší když z pouhých úvah se dostaneš k realizaci nebo přípravě na ni.
Ono to i kolikrát pomáhá, když je člověk v krizi, odvede myšlenky někam jinam, i když je to třeba ta úvaha jak kdy a kde se zabít, jak by se na to tvářilo okolí a tak.
Ale to už jsme tak trochu OT v tomhle tématu jde o něco jiného.
...
Michal P
Přeborník

Odeslat příspěvekod Deleted user 25. 2. 2008 19:25

Kdybych si měl vybrat, tak bych se nechal nějakým způsobem uspat do „neprobuditelna“. Nerušil bych tím okolí, nepůsobil aféry, nebolelo by to... a hlavně mít jistotu, že mě z toho už nikdo neprobere. 8-)
Deleted user

Odeslat příspěvekod jannnn 25. 2. 2008 19:28

Mno koukam ze OT uz tu je, tak co :-)

Nevim co je nad tom divnýho, nad tim přemýšlet. Nemám sebemenší důvod nebo jakýkoli sklon k sebevraždě. Deprese nemam, spokojenej sem. Nepřemýšlím kdy se zabít nebo jestli se na to cítím, ale pouze o technice. Stejně jako lidi přemýšlí, jaký je to asi pocit být na stupních vítězů, i když vědí, že se jim to nikdy nepoštěstí. Prostě uvažuješ o něčem nereálném. A nevidím důvod, proč by na tom bylo něco špatného.

Jen sem zvídavý člověk a zajímají mě názory na všechno. Stejně jako mě zajímá, proč dochází k usazovaní karbonu na vstřikovacích tryskách, jak je možné určit spoji polohu pomocí GPS či jak rychle jezdí metro. Zrovna tak mě zajímá, jaké mají lidi představy o sebevraždě. To že tvé obzory jsou omezeny cenou rohlíků a vyhlídkou na nedělní procházku můj problém není 8-).
jannnn
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Noovo 25. 2. 2008 19:41

jannnn píše:hm, to je tvuj nazor. v tom pripade tu je asi vetsina lidi pomatena :)

krom toho jestli sis nevšimla, nikdo se tu neptal na názor jestli je sebevražda ok nebo ne. O to jsem výslovně žádal, ať se to tu neřeší, všichni to pochopili až na tebe.

bonz. /quote]


sice neptal, ale ja vyjadruju, jaky mam nazor na sebevrazdu, takze nijak neporusuju vlakno...
A jednoho teplého červnového dne se narodila Noovo:))

Love is a Losing Game

VENUS=Noovo :)

BYLO TO SILNĚJŠÍ NEŽ JÁ...Valmont (a já to také ráda používám:))
Noovo
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod jannnn 25. 2. 2008 19:42

A číst umíš?

Témat o sebevraždě je tu několik, ale žádné, které by se konkrétně věnovalo způsobu, který preferujete. pb]Takže se ptám - kdyby jste se chteěli zabít, jaký je váš "vysněný" způsob..? p/b]

[color=red]Na témata jestli je sebevražda ok či ne je tu už jiný thread, tady pokud možno jen k způsobup/color]
:roll:
jannnn
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Noovo 25. 2. 2008 19:43

ne dela mi to celkem problemy, ale to je spojene s poruchou soustredeni :D...a neval oci
A jednoho teplého červnového dne se narodila Noovo:))

Love is a Losing Game

VENUS=Noovo :)

BYLO TO SILNĚJŠÍ NEŽ JÁ...Valmont (a já to také ráda používám:))
Noovo
Přeborník
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků