Sex 2x denně..

A také rodina, těhotenství, děti, dospívání

Moderátor: Moderátoři Pauza.cz

Odeslat příspěvekod Kirkwood 24. 2. 2008 12:34

inspiro: no kluk by si tam nedal roztomilého potkana :)
nemyslím, ale vím to, že ho miluji. nevím za jak dlouho mě omrzí, protože je vše v pohodě. Sice po mě vyjíždí kámoši, ale já to přehlížím. A každý nemusí být nevěrný, najdou se i takoví jedinci, kteří dokáží být za celý svůj život věrní jen jednomu. Posuzuji jen dle sebe, protože mám teprve prvního partnera a s ním jsem rok (skoro) a zatím vše šlape, jak má.
Kirkwood
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod madeleine 24. 2. 2008 12:43

Inak, myslim si, ze aj toto je vec, ktora sa meni... su roky, kedy chces dvakrat denne a pridu take kedy budes uteakt... :mrgreen: Viem to uz len na sebe a svojom partnerovi, ze za ten cas, co sme spolu sa kvoli roznym dovodom intenzita menila...
Zrušme sáčky! Slobodu gumeným medvedíkom!
Smrť katastru!
madeleine
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Kirkwood 24. 2. 2008 12:46

madeleine: kolik let jste spolu?
Kirkwood
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod madeleine 24. 2. 2008 13:45

kirk, cochvila osem...
Zrušme sáčky! Slobodu gumeným medvedíkom!
Smrť katastru!
madeleine
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod inspiro 24. 2. 2008 14:05

Kirkwood: Nikdo neni verny cely zivot. Proste nikdo. To se akorat pise v ruzovych knihovnach. Cele veky se rika, ze muzi jsou neverni vice nez zeny.. neni to pravda. Rekl bych, ze je to tak na stejno. Navic, s kym by asi ten chlap byl nevernej? S nejakou co je sama? Dobre, to je jeden chlap a co druhej, ten je zase s nejakou co je sama? Nebo s tou stejnou co ten prvni? Ale no tak. Lidi si sami na sebe upletli bic tim, ze monogamii skryvaji pod falesnou moralku. Normalni je byt neverny, ne naopak. Jsme porad jenom zvirata.
Naposledy upravil inspiro dne 24. 2. 2008 14:08, celkově upraveno 2
inspiro
Čtenář

Odeslat příspěvekod Kirkwood 24. 2. 2008 14:07

madeleine: tak to je dlouhá doba ;) jsem zvědavá, jak to bude u nás po osmi letech :D
Kirkwood
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Michal P 24. 2. 2008 16:53

Já se svojí manželkou už skoro 14 let a zatím teda žádnou potřebu jí bejt nevěrnej nemám. A myslím že ona taky ne.
...
Michal P
Přeborník

Odeslat příspěvekod MarkFX 24. 2. 2008 19:12

Inspiro asi prožil jednu nepříjemnou zkušenost a ted všechny odsuzuje...

Spolubydlícího pré podvedla holka s jeho nejlepším kamošem, ale nějak moc to neřešil... :)
Kolo je poslední vynález stvořený člověku pro radost

Majkl vP. > I kdyby všichni byli úplně ticho, tak Mark přijde a něco řekne. On něco řekne, Já chci něco říct, ale on něco řekne.. chci zas něco říct, ale on zase něco řekne

Mondeo 2.5 V6 > S-Max
MarkFX
Legenda
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod inspiro 24. 2. 2008 20:24

Inspiro se bude smat naposledy :) :)
inspiro
Čtenář

Odeslat příspěvekod suk 24. 2. 2008 21:04

inspiro píše:Normalni je byt neverny, ne naopak. Jsme porad jenom zvirata.
huaa, tohle taky rikam a nikdo mi to nezere ;)
Pokud nesouhlasíte s mým názorem, popřemýšlejte sami nad sebou. Opravdu si myslíte, že já bych se mohl mýlit?
----
You are an inspiration for a birth control...
suk
Sherlock Noha 2010
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod MarkFX 24. 2. 2008 21:28

to pak řekni své holce a třeba ti to povolí..
Kolo je poslední vynález stvořený člověku pro radost

Majkl vP. > I kdyby všichni byli úplně ticho, tak Mark přijde a něco řekne. On něco řekne, Já chci něco říct, ale on něco řekne.. chci zas něco říct, ale on zase něco řekne

Mondeo 2.5 V6 > S-Max
MarkFX
Legenda
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod inspiro 25. 2. 2008 08:43

suk píše:
inspiro píše:Normalni je byt neverny, ne naopak. Jsme porad jenom zvirata.
huaa, tohle taky rikam a nikdo mi to nezere ;)

Protoze se vsichni schovavaji za masku velkeho moralisty a popiraji to co nam je dano.
inspiro
Čtenář

Odeslat příspěvekod Michal P 25. 2. 2008 09:33

Já si nemyslím že je nám dáno být nevěrní. Já se za nic neschovávám, i po tolika letech to fakt nemám za potřebí, svojí ženu mám rád tak prostě o žádnej vztah vedle, nebo jen sex nestojím.
...
Michal P
Přeborník

Odeslat příspěvekod suk 25. 2. 2008 09:41

inspiro píše:Protoze se vsichni schovavaji za masku velkeho moralisty a popiraji to co nam je dano.
SUKu? :mrgreen:
Pokud nesouhlasíte s mým názorem, popřemýšlejte sami nad sebou. Opravdu si myslíte, že já bych se mohl mýlit?
----
You are an inspiration for a birth control...
suk
Sherlock Noha 2010
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Deleted user 25. 2. 2008 10:46

inspiro píše:Protoze se vsichni schovavaji za masku velkeho moralisty a popiraji to co nam je dano.

Jedni se schovávají za masku moralistů, druzí zase omlouvají svou neschopnost se kontrolovat živočišným pudem. To jsou dva opačné extrémy, jeden horší než druhý. ;-)
Deleted user

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků