Hledám DVD

Na co jít do kina a co je ztráta času; nejoblíbenější filmy, video

Moderátor: Moderátoři Pauza.cz

Odeslat příspěvekod Marty89 22. 2. 2008 11:43

Chtěl bych si sehnat nějaké kvalitní DVDčka, ale nějak se nemůžu rozhodnout jaké. Ocenil bych, kdybyste teda něco nadhodili.
Marty89
Vicedatel roku 2009
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod marz 22. 2. 2008 11:50

DVDčka jaké?? Hudba, filmy, hry???? Nějaké nové filmy, staré filmy, dobré filmy.....
Můžu doporučit film V jako Vendetta, Piráty z Karibiku, nevím.... Je toho moc, mrkni na csfd.
I blbci letí vzhůru!!!
Je lépe bojovat holýma rukama, než být poražen při nabíjení pušky. - Kulhánek (Cesta krve)
marz
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Marty89 22. 2. 2008 11:57

no samozřejmě jsem měl na mysli filmy. Spíš bych byl pro nějaké nové a ještě ke všemu i dobré. Na csfd se ještě chci porozhlídnout.
Legen - wait for it... dary
Cerveza o muerte
Marty89
Vicedatel roku 2009
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod seterwohipikule 22. 2. 2008 12:35

Těžko ti něco poradit, když nevím, co tě baví apod. Stupidní dotaz. Když ti řeknu, že dvd Eva a Vašek je super, tak si ho koupíš?
Bablbam.
seterwohipikule
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod marz 22. 2. 2008 12:44

Jo no. Přihoď aspoň nějaký žánr co tě baví, nebo filmy.
Další můžu doporučit Království. Fakt parádní film.
A taky Transformers. Film nic moc. Spíš pro děti, ale efekty dobré.
I blbci letí vzhůru!!!
Je lépe bojovat holýma rukama, než být poražen při nabíjení pušky. - Kulhánek (Cesta krve)
marz
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Marty89 22. 2. 2008 12:52

Vpodstatě mi na žánru zase až tak moc nezáleží, spíš mi jde o to, abych se u filmu neunudil k smrti.

Jo a nejsem si úplně jistý jestli Eva a Vašek natočili nějaký film :-D (i kdyby ano, samozřejmě bych si ho nekoupil)
Marty89
Vicedatel roku 2009
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod marz 22. 2. 2008 14:02

Nedávno jsem viděl film Výplata - taky dobrý. Jinak mrkni na CSFD na filmy, které jsem napsal v minulém topicu, taky by se mohla líbit.
Ještě bych připsal Na břehu. Prostě mrkni na CSFD.
I blbci letí vzhůru!!!
Je lépe bojovat holýma rukama, než být poražen při nabíjení pušky. - Kulhánek (Cesta krve)
marz
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod hotspot 22. 2. 2008 14:32

Vypis par filmu ktere ti pripadaji nudne nebo ty ktere te bavi, pak necim prispeju... Osobne bych si Vyplatu nebo Piraty v zivote nekoupil.
"It is better to keep your mouth closed and let people think you are a fool than to open it and remove all doubt." - Mark Twain
hotspot
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Marty89 22. 2. 2008 14:41

marz: jo ty, cos mi řekl vypadají celkem dobře, ještě je prostuduju

hotspot:
nudne - př. Stalker, Noční hlídka
dobre - LoTR, Dodgeball, School of the Rock, Green Mile... je toho hodně, těžko vypsat všechno
Legen - wait for it... dary
Cerveza o muerte
Marty89
Vicedatel roku 2009
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod hotspot 22. 2. 2008 14:50

To jsi mi to moc neulehcil (Stalker je moc rozvlacny i na mne a Night Watch je holt preplacana kravina), ale pokud bychom to meli omezit na novejsi filmy a jsi divak s vetsinovym vkusem tak co ja vim, zkus treba Stardust, 1408, Children of Men, The Departed...
"It is better to keep your mouth closed and let people think you are a fool than to open it and remove all doubt." - Mark Twain
hotspot
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Marty89 22. 2. 2008 15:17

Kouknu se na to
Legen - wait for it... dary
Cerveza o muerte
Marty89
Vicedatel roku 2009
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod marz 22. 2. 2008 15:40

2 Hotspot: Já si taky nic z toho nekupuju. Jen se mi ty filmy fak líbily. A na DVD je mám..... (ale pšššt).
I blbci letí vzhůru!!!
Je lépe bojovat holýma rukama, než být poražen při nabíjení pušky. - Kulhánek (Cesta krve)
marz
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod MarkFX 22. 2. 2008 21:27

hotspot píše:Stardust, 1408, Children of Men, The Departed...

tyjo, kromě Potomci Lidí mam v jedné složce mimo jiné všechny ty filmy, připravené na skouknutí...


A snad nebude moc illegal když tady hodím další složku většinou s nejnovějšími filmy (2007) co se v nejbližší době podívu.... :oops:

Obrázek

Georg89: třeba ti to bude pro inspiraci :wink: :)
Kolo je poslední vynález stvořený člověku pro radost

Majkl vP. > I kdyby všichni byli úplně ticho, tak Mark přijde a něco řekne. On něco řekne, Já chci něco říct, ale on něco řekne.. chci zas něco říct, ale on zase něco řekne

Mondeo 2.5 V6 > S-Max
MarkFX
Legenda
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Ťuhýk 22. 2. 2008 21:41

Dobrá volba s Hot Fuzz :)
Všechno, co v životě opravdu potřebuju znát, jsem se naučil ze Star Treku
Ťuhýk
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod MarkFX 22. 2. 2008 21:47

ale on přece jenom sháněl DVDčka, tohle jsou všechno DvDripy, ale myslím že to je v poměru "cena/výkon" daleko lepší než čistokrevné dvdýčka...

Kvalita obrazu nerozeznatelná a velikost několikanásobně menší 8)
Kolo je poslední vynález stvořený člověku pro radost

Majkl vP. > I kdyby všichni byli úplně ticho, tak Mark přijde a něco řekne. On něco řekne, Já chci něco říct, ale on něco řekne.. chci zas něco říct, ale on zase něco řekne

Mondeo 2.5 V6 > S-Max
MarkFX
Legenda
Uživatelský avatar

Další stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků