ma19_webu_cz2' => 1713569770, 'reklama19_webu_cz10' => 1713569784, ) ?> Užíváte marihuanu? - Pauza.cz

Užíváte marihuanu?

A také další zlozvyky; povolit nebo zakázat

Moderátor: Moderátoři Pauza.cz

Uzivate marihuanu?
ANO 97 %  31%  [ 97 ]
NE 210 %  68%  [ 210 ]
Celkem hlasů : 307

Odeslat příspěvekod MarkFX 17. 2. 2008 11:02

AndrewJ píše:alkohol je nebezpečnější droga, než tráva. škodlivější zdraví, výrazněji ovlivňující chování a hodně návyková (protialkoholní léčebny nemají nouzi o pacienty)n/quote]

hlavně u dětí a mladistvých je alkohol fakt špatný a může zanechat následky.. :?
Kolo je poslední vynález stvořený člověku pro radost

Majkl vP. > I kdyby všichni byli úplně ticho, tak Mark přijde a něco řekne. On něco řekne, Já chci něco říct, ale on něco řekne.. chci zas něco říct, ale on zase něco řekne

Mondeo 2.5 V6 > S-Max
MarkFX
Legenda
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod AndrewJ 17. 2. 2008 16:06

Neříkám, že je tráva neškodná. ale jak si myslíš, že by dopadl, kdyby se od prváku do čtvrťáku každý den opil?
AndrewJ
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod MarkFX 17. 2. 2008 18:43

no však ja stebou pravě souhlasím... Alkoholem by to bylo horšíí
Kolo je poslední vynález stvořený člověku pro radost

Majkl vP. > I kdyby všichni byli úplně ticho, tak Mark přijde a něco řekne. On něco řekne, Já chci něco říct, ale on něco řekne.. chci zas něco říct, ale on zase něco řekne

Mondeo 2.5 V6 > S-Max
MarkFX
Legenda
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod anonymni 17. 2. 2008 18:46

AndrewJ píše:Neříkám, že je tráva neškodná. ale jak si myslíš, že by dopadl, kdyby se od prváku do čtvrťáku každý den opil?a/quote]
Nooo ono když piješ alkohol, tak máš potom většinou opici a myslim si, že by asi hodně lidí přestalo chlastat každej den, jelikož by jim ta opice vadila :wink: A u trávy, tento stav myslímže není :hm Takže proto většina lidí raděj každý den hulí, než každý den chlastá.
anonymni

Odeslat příspěvekod AndrewJ 17. 2. 2008 22:32

Opici máš párkrát, když chlastáš pravidelně, to přejde. A když nepřejde, tak jde přechlastat. Navíc alkoholici mají většinou jeden druh pití (a ne nějaký tlamolep), takže to nemíchají,a to ti pak ani není špatně. Vypiješ sám za noc dvě tři flašky, dvě tři hodiny se prospíš a jdeš do práce.. a abys to v té práci zvládl, otevřeš si zase další flašku.
AndrewJ
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod MarkFX 18. 2. 2008 21:18

tak to je mazec, to bych se asi nedoplatil...
Kolo je poslední vynález stvořený člověku pro radost

Majkl vP. > I kdyby všichni byli úplně ticho, tak Mark přijde a něco řekne. On něco řekne, Já chci něco říct, ale on něco řekne.. chci zas něco říct, ale on zase něco řekne

Mondeo 2.5 V6 > S-Max
MarkFX
Legenda
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod abuk 18. 2. 2008 21:50

mark>krabicový přece ;) pivo víno všechno :D za chvíli i tvrdej
abuk
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod k.ro 21. 2. 2008 17:25

Myslím že tady se nikdy neshodnem :D dycky budou lidi pro a proti jak už sem tu psal je dobře že nehulí všichni protože to by byl svět děsnej jenom si myslím že bychom měli být trochu více tolerantní.. :?: :?:
k.ro
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod strny88 22. 2. 2008 13:26

někdo hulí někdo chlastá, já dělám obojí a nestěžuju si :lol:
Siemens M50, CX65, Nokia 3510i, Samsung E720, Motorola E398, L7, Razr V3, Rizr Z3, Sagem MY Z-55, LG Shine, Nokia N82, Sony Ericsson w810i, Motorola Ming, Samsung Galaxy Spica, Motorola DEFY, ATRIX, X, X+1, X Style, X4, Z3 PLAY, LG G8s, Google Pixel5
strny88
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod naomy 26. 2. 2009 10:19

Jendoznace je spatne oboji.

Pokud clovek huli casto, leze to na palici, odchazi charakter, clovek nema zadne ideali, je to chodici ztracena duse a je z neho troska.

Pokud clovek hodne chlasta, trva to sice dele byt zavisli, ale je z neho nakonec taky troska, ktera je navic fyzicky zavisla na alkoholu.
Athlon 64X2 5200+ 2.7Ghz, 4GB DDR2, MSI GigaByte GA-M56+S3, MSI8600GTS, SBLive24Bit, Seag.320GBsata2, Wd.250GBsata2, Seag.200GBsata2, Seag.160GBata, AsusDVD-RWsata, LGDVD-RWata,
Chieftec 550W, Windows Vista 32bit Bussines
naomy
Čtenář

Odeslat příspěvekod k.ro 26. 2. 2009 23:34

naomy píše:Jendoznace je spatne oboji.

Pokud clovek huli casto, leze to na palici, odchazi charakter, clovek nema zadne ideali, je to chodici ztracena duse a je z neho troska.

Pokud clovek hodne chlasta, trva to sice dele byt zavisli, ale je z neho nakonec taky troska, ktera je navic fyzicky zavisla na alkoholu.


Podle tveho podpisu soudim že ty zas propadáš droze jmenem internet a počitače :-)) .Z travy se ASPON OCI NEKAZI :D
________________________________________ooXXoo________________________________________________________________________________
proč odcházet když jste ještě ani nepřišli :-)
k.ro
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod cassies 16. 3. 2009 21:04

Hmm, tak trava vyzkoušena a o ničem, netušila jsem jak težké je sehnat určitý druh. Jedna jediná mi sedla, měla dobrý prožitek, zbytek byl humus, na který jsem doplatila.
Haš jsem taky zkusila a nikdy více. Ono je važně lepší dát si 4 panáky a zablbnout si takhle.
cassies
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod anonymni 16. 3. 2009 23:11

Jednou za uherskej rok (vetsinou v lete) si s kamosema dam. Samo, ze v tom lete jsme si davali treba 1-2x za tyden no a docela good :-) nejvetsi sranda byla, kdyz jsme zhuleni sli do kina :D

o hasi ani nemluvim. Ucinnek to melo stejny, jak ganja, ale chutove HNUS!

Zajimave, ze ja vzdy v lete hresim (thc, alko...) a pak cely rok klid :D
anonymni

Odeslat příspěvekod anonymni 17. 3. 2009 07:19

cassies píše:Haš jsem taky zkusila a nikdy více. Ono je važně lepší dát si 4 panáky a zablbnout si takhle.
Přesně tak :-)) Tráva je svinstvo, vidím to kolem sebe jak to vypatlává mozky :-[
anonymni

Odeslat příspěvekod suk 17. 3. 2009 10:21

Alkohol taky neni kdovijak zdravej ;)
Pokud nesouhlasíte s mým názorem, popřemýšlejte sami nad sebou. Opravdu si myslíte, že já bych se mohl mýlit?
----
You are an inspiration for a birth control...
suk
Sherlock Noha 2010
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků