Nosíte/nosili jste rovnátka?

Diskuse na témata, která se nevejdou nikam jinam

Moderátor: Moderátoři Pauza.cz

Odeslat příspěvekod hobitt 2. 2. 2008 22:21

někdy ve 12 letech mi předepsali vyndavací, měl jsem je asi dvakrát. Předkus moc neřeším
2010 Renault Laguna Grandtour 2.0 dCi
hobitt
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod btw 2. 2. 2008 23:14

Mít hezké zuby není na škodu, i za cenu těch rovnátek :D stále je nosit je stejně nebudete.
Употреблю ваш алкоголь, недорого.
btw
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod lu.kas 2. 2. 2008 23:15

Tukatkat píše:Nenosim, ale mohla bych.. křivý zuby a předkus :D-/quote]
Videt to neni :-P :D

Kdysy jsem mel nosit, ty vyndavaci, ale prilis jsem je nenosil, byly mi neprijemny... Jeste mi asi nekde plavou ve sklenicce :)
Podpis -> klik na 'www'
lu.kas
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod kukin 3. 2. 2008 08:24

Měl jsem napřed vyndávací a pak fixní na horní i dolní čelisti, nijak mi to nevadilo, aspoň mám ty zuby srovnané... Taky mi trhali dvě pětky, aby se udělalo místo pro další zuby.... No bylo toho potřeba neb mám velké zuby a jednu osmičku jsem stejně musel loni nechat trhat...
Po nás potopa.

na doma: foobar2000 + Carat RUBY2 / NAD C545BEE + C352BEE + KEF iQ30 + Audio-Technica ATH-A900X
do práce: HRT microStreamer + Audio-Technica ATH-A500X
kukin
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod michee 3. 2. 2008 08:58

Já je nosila (fixní) a teď mám zuby relativně rovné, akorát jsem kvůli tomu přišla o všechny čtyřky a pak i osmičky (teď mám v puse akorát zubů, víc by se jich tam nevešlo).
Kick the baboon....
michee
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Kirkwood 3. 2. 2008 10:16

nosila jsem vyndavací a pak mi dal na dolní čelist fixní, měla jsem jeden zub hooodně šikmo :D ale mám menší předkus, protože nahoru jsem nechtěla.. a taky jsem o pár zubů přišla, aby se mi tam vešli ostatní :(
Kirkwood
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Noovo 3. 2. 2008 20:06

jojo nosila takove ty na noc vyndavaci (desne jsem v nich slintala :lol:), takze jsme si je vzdycky na tu noc vyndala a rano, jeste pred tim nez nas mamina budila do skoly jsem si je zase nandala, jakoze jsem je mela vzorne nandane celou noc....byla jsem v nich desne sexy :lol: ...ted toho podvodu s vyndavanim rovnatek na noc lituju, vymstilo se mi to, holt za blbost se plati :(
A jednoho teplého červnového dne se narodila Noovo:))

Love is a Losing Game

VENUS=Noovo :)

BYLO TO SILNĚJŠÍ NEŽ JÁ...Valmont (a já to také ráda používám:))
Noovo
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod MarkFX 3. 2. 2008 21:34

ja sem též nosil jako malý takové ty na noc, vydržel sem to asi rok a pak fakec...
Kolo je poslední vynález stvořený člověku pro radost

Majkl vP. > I kdyby všichni byli úplně ticho, tak Mark přijde a něco řekne. On něco řekne, Já chci něco říct, ale on něco řekne.. chci zas něco říct, ale on zase něco řekne

Mondeo 2.5 V6 > S-Max
MarkFX
Legenda
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Maty.Lara 4. 2. 2008 10:54

ja jsem rovnatka nikdy nenosila... mela jsem krasne rovne zuby... bohuzel se mi ted trosku rozlezaji... no neni to pech :?:
Muze-li se neco pokazit, tak se to taky pokazi.
Maty.Lara
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod bombul 4. 2. 2008 13:41

Nikdy...teda zatial...ale cela moja rodina ich mala tak dufam ze budem svetla vynimka. 8)
Admin na pauze
bombul
VIP uživatelka
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod AliGiro 5. 2. 2008 23:55

naštěstí ještě ne.Ale bude to asi tím že již jsem dlouho nenavštívil zubaře
I do not know with what weapons World War III will be fought, but World War IV will be fought with sticks and stones. - Albert Einstein

Life´s a piece of *****
when you look at it
AliGiro
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Najja 6. 2. 2008 02:56

Mě zubařka taky doporučila, ať asi nechám za 20 tisíc navrtat do huby dráty... Napsala mi adresu "zubního dráteníka" v Táboře... Nikdy jsem tam nebyla a už ani není třeba, vše se jakžtakž rovná samo... A zubařka už o drátek do huby ani nemluví. A už nejmíň 4 roky jsem neměla kaz a to žeru sladký jak tajfun... Tak pohodka. :mrgreen:
„Copywriter je prodavač za psacím strojem.“ – Judith Charles
Najja
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod aquarkko 12. 2. 2008 20:06

nosiula jsem pár let ty noční, jak jsem si na ně zvykla, tak to bylo úplně v pohodě. měla jsem jen malou nerovnost a srovnalo mi to to, ne úplně, ale trošku
Think for your fucking yourself. (Mark Barney Greenway)
aquarkko
Legenda
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod cassies 13. 2. 2008 20:30

Rovnatka jsem nosila od osmi - vyndavaci - asi pet let pres den, dalsi tri roky jako i pres den,ale jen na noc, rok s tim, ze uz budou jen na noc....po deviti letech mi ta pi.a rekla, ze tady uz nic nepomuze, ze si mam dat fixni...dal se nebudu vyjadrovat, jsem myslela, ze ji zazaluju za ty vyrvane zuby...nenavidim doktory-prospechare.
cassies
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Noovo 14. 2. 2008 08:29

cassies: mne taky kvuli rovnatkum vytrhli jeden zub, taky mi to nepomohlo...ta zubarka mi pak rekla, ze se nemusel ten zub ani trhat...no neva mam o starost a o zub min...
A jednoho teplého červnového dne se narodila Noovo:))

Love is a Losing Game

VENUS=Noovo :)

BYLO TO SILNĚJŠÍ NEŽ JÁ...Valmont (a já to také ráda používám:))
Noovo
Přeborník
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků